Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till FOK:s Höstcup Etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: FOK:s Höstcup Etapp 1
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: tisdag 20 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 51 anmälda deltagare.

Dam (17)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnderssonFalkenbergs OK860521
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Linnea BengtssonFalkenbergs OK9010706
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared1402389
Anna HagströmFalkenbergs OK8210670
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Johanna HenrikssonFalkenbergs OK1940228
Jennie Malmgren RybergFalkenbergs OK423287
Gunilla MartinssonFalkenbergs OK402861
Matilda MartinssonFalkenbergs OK905015
Katharina MyrénIK Trenne Ullared1402398
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared1402400
Ulrica OlovssonLaholms IF OK2119366
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared1402379
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK2119989
Christina SöderblomÄtrans IF600802
Alva WallinIK Trenne Ullared342958

Herr (18)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonFalkenbergs OK1700012
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Anders BengtssonFalkenbergs OK30485
Henrik BengtssonFalkenbergs OK7886644
Lennart BengtssonFalkenbergs OK402872
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Kalle BergmanOK Ravinen909192
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK930030
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Martin EricssonFalkenbergs OK9680714
Håkan HanssonFalkenbergs OK2081699
Hans JensenFalkenbergs OK2060849
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Thomas LindgrenFalkenbergs OK2119983
Fredrik StamfjordFalkenbergs OK306571
Benny WallinFalkenbergs OK343714
Magnus WallinIK Trenne Ullared1402387

Motion (10)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta BengtssonOK Gläntan Vessigebro41740
Eline EricssonFalkenbergs OK2119993
Kaj JohanssonFalkenbergs OK344317
Christer NelsénFalkenbergs OK306585
Ingela NelsénFalkenbergs OK17386
Jan Eric PerssonOK Löftan9440612
Göta SeverinssonFalkenbergs OK264183
Sofie SöderblomFalkenbergs OK1910114
Emmy WallinFalkenbergs OK9031212
Sandra WallinFalkenbergs OK262262

Ungdom (6)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel BernhardtFalkenbergs OK2119967
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK2060828
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK2060822
Olivia LindgrenFalkenbergs OK2060826
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Mira WallinFalkenbergs OK9071010

Annonser

Mila