Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Provlöpning O-Ringen 2020, etapp 3 Östuna

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Provlöpning O-Ringen 2020, etapp 3 Östuna
Arrangörsorganisationer: IF Thor / Långhundra IF / Länna IF / OK Enen / OK Linné / OK Rodhen / Rasbo IK / Sigtuna OK
Datum: torsdag 29 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 85 anmälda deltagare.

14,8 km svart (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rassmus AnderssonOK Linné
David LingforsOK Linné

12,6 km svart (3)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas BerganderEksjö SOK
Gustaf GranathOK Linné
Oskar Spets StorhovFreidig

9,4 km svart (2)

NamnOrganisationBricknummer
Olof ErikssonOK Linné
Mattias NilssonOK Linné

7,8 km svart (7)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma BlennowOK Linné
Sixten HillerhagOK Linné
Takumi IkedaOK Linné
Olle KarlströmOK Linné
Mika NumminenOK Linné
Hideto TakahashiOK Linné
Jan TroengOK Linné

6,5 km svart (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johan KüglerSigtuna OK
Fredrik LindellIF Thor
Edvin NilssonLånghundra IF
Daniel OlmIF Thor
Andreas PerssonRasbo IK
Magnus ThorOK Linné
Sven WigertzLånghundra IF

5,5 km svart (11)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen
Per BrahmLånghundra IF
Peter HambäckLånghundra IF
Kenneth HermanssonSigtuna OK
Malin KollbergOK Enen
Alva LindellIF Thor
Kate MorrisonOK Linné
Anna Karin OlmIF Thor
Lars OlssonOK Linné
Ida Pihl SkogOK Linné
Bo StrandOK Linné

4,3 km svart (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF
Peter EklövOK Linné
Anna GillmanOK Linné
Marcus PherssonOK Linné
Björn SöderbäckOK Linné
Agnes WeissLånghundra IF

3,7 km svart (7)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth AlnessLånghundra IF
Berth-Arne BengtssonLånghundra IF
Katarina BengtssonLånghundra IF
Karin LindellIF Thor
Sandra NäslundOK Linné
Sven PihlEnköpings AIF
Kjell RistoOK Linné

4,0 km blå (7)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn ErikssonOK Linné
Elsa HedinOK Linné
Pär JanssonIF Thor
Gunlis LarssonOK Enen
Mats LindeOK Linné
Klara MöllerOK Linné
Kristoffer RönnbackOK Linné

2,7 km blå (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AlnessLånghundra IF
Moa LundinOK Linné
Per-Olof LundkvistRasbo IK
Klara MandahlOK Linné
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF
Evonne StrandOK Linné
Klara StrandOK Linné
Anna WesterberghRasbo IK

5,7 km violett (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel GidlundOK Linné
Andreas HjertsonOK Linné

5,4 km röd (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders EkströmOK Linné
Helene NilssonOK Linné

4,2 km orange (12)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné
Sara EkströmOK Linné
Hanna FriskOK Linné
Felix JohnssonOK Linné
Emma LundbergOK Linné
Olle LundbergOK Linné
Svante NelanderOK Linné
Ingrid Suarez LarssonOK Linné
Arvid TögenmarkOK Linné
Edvin TögenmarkOK Linné
Elin TögenmarkOK Linné
Annette WigertzLånghundra IF

3,1 km gul (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isabelle GussarviusLånghundra IF
Gölin WikstrandOK Linné

2,6 km gul (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen HedinOK Linné
Adrian RönnbackOK Linné
Björn WangheimOK Linné
Cedric WangheimOK Linné

2,2 km vit (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa BrahmLånghundra IF
Tyr BurmeisterOK Linné
Märta Gillman WikstrandOK Linné

Annonser