Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien deltävling 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien deltävling 4
Arrangörsorganisation: Linköpings OK
Datum: onsdag 4 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 114 anmälda deltagare.

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Ellen LindforsBjörkfors GOIF2093566
Line NidebornOK Roxen1061043
Moa PihlströmOK Roxen449117
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF2093476
Ida SelimOK Roxen7148851
Stina SöderqvistLinköpings OK9061013
Fanny WalterssonOK Roxen9050817
Malva ÖsterbergOK Eken2069593

H14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas BerggrenLinköpings OK2081965
Gabriel BlomvallLinköpings OK7060116
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Vilgot ElnegårdLinköpings OK2058105
Ludvig ErikssonLinköpings OK9130206
Olle MalmströmLinköpings OK2109304
Otto NilssonLinköpings OK9101419
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Arvid RothLinköpings OK1050520
Adrian SandellOK Roxen660827
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF2119505
Otto ÅkerblomLinköpings OK7060409
Theo ÅrbrinkLinköpings OK7150206
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Stina BerggrenLinköpings OK2085392
Amanda BlomwallLinköpings OK7080903
Tilde EvebornOK Roxen445394
Ebba HaapaniemiOK Roxen1167717
Stina JonssonOK Roxen1080318
Whilma LindbladOK Roxen1303200
Alva LindforsBjörkfors GOIF2093562
Jennifer NyströmOK Roxen424985
Elin RydbergLinköpings OK1706171
Ebba SkullmanLinköpings OK7070508
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531
Stina WallinOK Roxen1080810
Hannah ÅkerblomLinköpings OK7070920

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Linus FredsbergOK Roxen7080514
Joel FrodinOK Roxen2132116
Felix GustafssonBjörkfors GOIF2119499
Karl KullbergBjörkfors GOIF445882
Vilgot LidvikLinköpings OK7497497
Edwin OtterborgLinköpings OK33576
Love OtterströmLinköpings OK7080807
Hugo RantzerLinköpings OK1070217
Fredrik SelldinStjärnorps SK2078058
Linus SöderbergLinköpings OK1210107
Vilhelm ThomassenLinköpings OK2088573
Alvin WänströmLinköpings OK2070737

D10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine CederholmLinköpings OK1792263
Anna EnbergLinköpings OK701201
Tyra FyrstenOK Eken2131901
Märta HageströmLinköpings OK445205
Stina KleinBjörkfors GOIF2060776
Saga LindellOK Roxen1090526
Linnéa PåledalOK Roxen1990902
Tilde SöderbergLinköpings OK1090831
Signe TillmarOK Eken2135676
Elvira ÖsterbergOK Eken2420524

H10 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo AldénOK Roxen450365
Ebbe ArlidStjärnorps SK2093585
Arvid BomanLinköpings OK1090614
Jakob EvebornOK Roxen7000282
Vidar HultmanBjörkfors GOIF2060733
Lukas LarssonOK Roxen7090728
Felix NidebornOK Roxen1428850
Edvin NobrantOK Roxen2119685
Ludvig RantzerLinköpings OK1090620
Jakob RattfältLinköpings OK445203
Oskar SelldinStjärnorps SK2078079
Teodor SparfStjärnorps SK256869

Inskolning (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil GunnarssonLinköpings OK2139706
Edvin HageströmLinköpings OK445204
Alma HultmanBjörkfors GOIF445883
Lova HultmanBjörkfors GOIF427836
Oskar MalmborgOK Roxen2261013
Hugo SamuelssonBjörkfors GOIF439628
Nils SilvénOK Roxen
Gottfrid SparfStjärnorps SK2078007

U1 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonOK Roxen7532011
Gerda ArlidStjärnorps SK2093588
Tora ArlidStjärnorps SK43427
Arvid AsplundLinköpings OK445201
Emil AsplundLinköpings OK445202
Gustav BomanLinköpings OK1110628
Vilmer EhrengrenLinköpings OK445210
August HendebyOK Roxen
Nils HendebyOK Roxen
Noelle LarssonLinköpings OK445207
Axel MalmborgOK Roxen2148422
Adrian MidelfOK Roxen1109200
Arvid NobrantOK Roxen2139001
Emil SchärlundLinköpings OK2148886
Einar SelldinStjärnorps SK2093564
Ida SkogbergLinköpings OK445211
Ture SparfStjärnorps SK256839
Simon SöderbergLinköpings OK1111024
Ester TillmarOK Eken2070720
Axel WallinOK Roxen1772023
Cecilia WiklundLinköpings OK2147935
Signe WimanLinköpings OK445208

U2 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred EhrengrenLinköpings OK445209
Sara EmilssonLinköpings OK2124702
Cassandra GustafssonBjörkfors GOIF445886
Ida KjellmanLinköpings OK18445
Clara KnuthammarLinköpings OK2132107
Linnea LarssonLinköpings OK445206
Greta LjungdahlOK Roxen362396
Felicia OtterborgLinköpings OK19743
Elis WagnsgårdOK Roxen9680303
Anna WiklundLinköpings OK2070743
Simon ÅttingLinköpings OK344434

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jessica FredsbergOK Roxen7720621
Emeli MalmborgOK Roxen

Annonser