Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kretsmäserskap + U-Serie Långdistans

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kretsmäserskap + U-Serie Långdistans
Arrangörsorganisation: OK Motala
Datum: lördag 5 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 85 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlgotsonMotala AIF OL900126

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlgotsonMotala AIF OL9921108
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK660502

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna WartewigLVB Leipzig8670952

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oliver HöögOK Motala9992312
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK7619107

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
August EkingeOK Motala1050819
Filip FlisMotala AIF OL2148400
Filip HöögOK Motala9992504
Noah KorallMotala AIF OL670211
Emil LagnetegBoxholm-Mjölby OL1061061
Axel WolvingMotala AIF OL2101370

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AnderssonBoxholm-Mjölby OL2140373
Alva CederborgMotala AIF OL2101371
Märta HaraldssonMotala AIF OL507008
Elsa KorallMotala AIF OL923010
Ellika Rashidi StåhlbergOK Motala433207
Beatrice SanhuezaOK Motala448381
Hilda TörnqvistMotala AIF OL2101377

H12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emil HallinOK Motala1030707
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK42475
Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK2801161
Oscar LarssonOK Motala242511
Rafael SanhuezaOK Motala449641
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK2801085

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Disa KorallMotala AIF OL507001
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK7090709

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BengtssonOK Motala1050809
Alvin KorallMotala AIF OL680718
Freddy Lidebjer BrolundTjällmo-Godegårds OK701507
Simon LundqvistOK Motala1308108
Simon SvenssonTjällmo-Godegårds OK701503
Viggo TörnbergOK Motala449628
Nils ÅneklintTjällmo-Godegårds OK701505

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL9197008

H40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas BengtssonOK Motala1977117
James MelanderTjällmo-Godegårds OK231352
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK645502

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Matz HöögOK Motala9992101
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK720601

D50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Inger FlisMotala AIF OL262416
Bodil MolinBoxholm-Mjölby OL1671023
Anna WolvingMotala AIF OL442157

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AnderssonOK Motala30364
Anders BruhnMotala AIF OL7205418
Anders EkingeOK Motala1691103
Per JohanssonMotala AIF OL7205414
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL9690320
Johan PetterssonOK Motala8719089
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL259237

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne NymanTjällmo-Godegårds OK1960070
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL1370508

H60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mona PetersenOK Motala30392

H65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sune CarlssonOK Motala30388
Leif HasselströmMotala AIF OL8210351
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK264583
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK1510217

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stina KorallMotala AIF OL644726

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK1009808
Anders HedinMotala AIF OL421326
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL2088521
Christer JohanssonOK Motala30384
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL425069
Claus PetersenOK Motala9474747

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416

H75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Uno BergOK Motala448394
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18893

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413

Inskolning (9)

NamnOrganisationBricknummer
Helmer BengtssonOK Motala1202206
Hanna GillTjällmo-Godegårds OK701506
Gottfrid KarlssonBoxholm-Mjölby OL443728
Elis KorallMotala AIF OL507007
Lovisa KorallMotala AIF OL710229
Majken KorallMotala AIF OL840132
Gustav LagnetegBoxholm-Mjölby OL2093434
Axel MalmborgOK Roxen2148422
Salmeh Rashidi StåhlbergOK Motala449660

Öppen 1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emanuel GillTjällmo-Godegårds OK701508
Märta LagnetegBoxholm-Mjölby OL1081081
Alvin LarssonOK Motala433204
Cecilia SegerMotala AIF OL2101375

Öppen 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa HjulbergMotala AIF OL507002
Felipe SanhuezaOK Motala433201

Annonser