Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsnatt etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Ungdomsnatt etapp 1
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: onsdag 16 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 136 anmälda deltagare.

FK Herkules (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva JunkellFK HerkulesD122260614
Alvar NivertFK HerkulesH122107421
Glen NivertFK HerkulesÖppen 72107425
Axel PerssonFK HerkulesU22089463
Frida PerssonFK HerkulesÖppen 52077232
Hannes PerssonFK HerkulesH142059091
Selma PerssonFK HerkulesD122059081
Tuuli SaariFK HerkulesÖppen 52059082

Frölunda OL (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn DjupströmFrölunda OLH129010011
Alexander FedjeFrölunda OLH142058889
William FedjeFrölunda OLH102107475
Pia HeikkinenFrölunda OLÖppen 32107473
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OLÖppen 546953
Malin LammFrölunda OLÖppen 51680711
Marcus LammFrölunda OLH148060419
Maja TorseinFrölunda OLD142078015

Göteborg-Majorna OK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OKD102123404
Signe AxelssonGöteborg-Majorna OKD122123521
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OKÖppen 79500500
Per KjellanderGöteborg-Majorna OKÖppen 7650410
Jonas LeireGöteborg-Majorna OKH121080812
Ola LeireGöteborg-Majorna OKH142093439
Elias NordbergGöteborg-Majorna OKH161234795
Axel PerssonGöteborg-Majorna OKH101090821
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OKH148060507
Wilma RosénGöteborg-Majorna OKD128080311

Göteborgs SK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AugustssonGöteborgs SKH12450125
Hedvig AugustssonGöteborgs SKD10259055
Linus AugustssonGöteborgs SKH14450118
Peter AugustssonGöteborgs SKÖppen 72048747
Therese LjungbergGöteborgs SKÖppen 726505
Agnes MårildGöteborgs SKÖppen 52088318
Arvid MårildGöteborgs SKH142101688

Kungälvs OK (24)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OKH161030712
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OKH149060405
Sabina AumoKungälvs OKD169030303
Evelina BjörkmanKungälvs OKD1211506
Maja CarlssonKungälvs OKD122119349
Alwin EinarssonKungälvs OKH149990906
Elly EinarssonKungälvs OKD129102627
Axel EkdalaKungälvs OKH129070315
Emil GambergKungälvs OKH102260998
Molly GranängKungälvs OKD162077599
Rasmus GranängKungälvs OKH127402215
Lukas GrothKungälvs OKH169040211
Nelly GrothKungälvs OKD128080331
Arvid HermanssonKungälvs OKH148062322
John HermanssonKungälvs OKH107060211
Arvid HägerstrandKungälvs OKH108090910
Malva JarlKungälvs OKD121071008
Arvid LanneKungälvs OKH122089113
Oscar LundborgKungälvs OKH167052931
Edvin OjdeKungälvs OKU2
Isabella StiernstedtKungälvs OKU22062753
Oliver StiernstedtKungälvs OKU22122036
Elin ZachrissonKungälvs OKD12214327
Erik ÖstlingKungälvs OKH169030510

Lerums SOK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sara AlfredssonLerums SOKU38060902
Simon AlfredssonLerums SOKÖppen 39990418
Gustav HedlundLerums SOKH142123567
Patrik JohanssonLerums SOKÖppen 78475663
Hilding MartinssonLerums SOKH108166262
Elsa MoqvistLerums SOKD149001213
Ebba NäsmanLerums SOKD169041219

Mölndal Outdoor IF (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils Anders DanielssonMölndal Outdoor IFÖppen 71550001
Frederik HulthénMölndal Outdoor IFU39110224
Johanna HulthénMölndal Outdoor IFÖppen 59790626
Theander HulthénMölndal Outdoor IFH129081109
Alice OlssonMölndal Outdoor IFD141414495
Henrik OlssonMölndal Outdoor IFÖppen 5452727

OK Alehof (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida BengtssonOK AlehofD16449230
Adrian BergqvistOK AlehofH162112320
Madeleine BergqvistOK AlehofU12112312
Alfred JohanssonOK AlehofH16209894
Felix JohanssonOK AlehofH14441947
Hjalmar JohanssonOK AlehofU2441971
Elina ReinholdssonOK AlehofD168042004
Wilma ReinholdssonOK AlehofD148061007

OK Landehof (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida KörleOK LandehofD148450101
Gustav RexOK LandehofH122048787
Jonathan RexOK LandehofU1212039
Linnéa RexOK LandehofD102048786
William RexOK LandehofÖppen 78120614
Göran StuhlhoferOK LandehofÖppen 79631106
Melker ÅkessonOK LandehofH168040721

Sjövalla FK (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FKH148050909
Linus AlinderSjövalla FKH148050900
Magnus AlinderSjövalla FKÖppen 72078298
Elsa ArvidssonSjövalla FKD122139879
Einar BeckmanSjövalla FKH122107569
Hannes EssungerSjövalla FKH168001004
Adam GranhageSjövalla FKH142058274
Ebba GranhageSjövalla FKD122057376
Alvar HedenblomSjövalla FKH102106179
Noah HedenblomSjövalla FKH128070617
Maria HöglundSjövalla FKÖppen 77771106
Vera HöglundSjövalla FKD122088301
Emilia LundstedtSjövalla FKD148050428
Linnea LundstedtSjövalla FKD107771006
Olivia LundstedtSjövalla FKD168030518
Axel LydmarkSjövalla FKÖppen 11100504
Sara LydmarkSjövalla FKÖppen 12088314
Jesper RandåkerSjövalla FKH102112343
Lukas RandåkerSjövalla FKH122112350

Sävedalens AIK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon BååthSävedalens AIKH16444049
Bruno FovaeusSävedalens AIKH129995273
Gunnar FovaeusSävedalens AIKH169457768
Emil LindbladSävedalens AIKH149990826

Tolered-Utby Ol-klubb (27)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubbH148050701
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubbD148060928
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbH148150102
Per BaierTolered-Utby Ol-klubbÖppen 58000509
Anders EkdahlTolered-Utby Ol-klubbÖppen 52801218
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubbH122801239
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78463019
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbH148192094
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubbH142139910
Axel JohanssonTolered-Utby Ol-klubbH122115401
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubbD148421336
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubbH14442235
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubbH167887788
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78006909
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH168030411
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbD148050716
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbÖppen 58164877
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubbH108090513
David RothamelTolered-Utby Ol-klubbH148106025
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubbH128461102
Axel StyreniusTolered-Utby Ol-klubbH14452835
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH128347045
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH148494456
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78431142
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubbH108091119
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH101090501

Uddevalla OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans StrinningUddevalla OKÖppen 7530014

Annonser