Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsnatt etapp 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsnatt etapp 1
Arrangörsorganisation: Kungälvs OK
Datum: onsdag 16 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Tolered-Utby Ol-klubb (27)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubbH148050701
Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubbD148060928
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbH148150102
Per BaierTolered-Utby Ol-klubbÖppen 58000509
Anders EkdahlTolered-Utby Ol-klubbÖppen 52801218
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubbH122801239
Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78463019
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbH148192094
Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubbH142139910
Axel JohanssonTolered-Utby Ol-klubbH122115401
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubbD148421336
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubbH14442235
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubbH167887788
Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78006909
Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbH168030411
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbD148050716
Sara NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbÖppen 58164877
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubbH108090513
David RothamelTolered-Utby Ol-klubbH148106025
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubbH128461102
Axel StyreniusTolered-Utby Ol-klubbH14452835
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH128347045
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH148494456
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubbÖppen 78431142
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubbH108091119
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH121070623
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubbH101090501

Annonser