Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, DM lång, Norrbotten,OK Renen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, DM lång, Norrbotten,OK Renen
Arrangörsorganisation: OK Renen
Datum: lördag 29 februari 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 52 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BjörnlingerNyköpings OK523243
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig DanforsMullsjö SOK7871889
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Jakob LindehagPiteå IF Orienteringsklubb1960511
Magnus LindmarkIFK Kiruna2050991
Mats LuspaIFK Kiruna8080107
Simon MarkströmOK Renen8037134
Ragnar SigurgeirssonIK Vista1423496

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaOK Renen8021201
Emma JohanssonVittjärvs IK2089313

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas StridsmanOK Renen7003055

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AasaOK Renen8080175
Klara KivijärviOK Renen9040714

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tova HolmbergBergnäsets AIK1071028
Minna TuressonOK Renen9070126

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Vilgot KuokkanenOK Renen8070205
Hugo PellaVittjärvs IK8280211

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma KuokkanenOK Renen1090306

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BerggrenOK Renen791229
Helmer KaarleÖvertorneå IF248825

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Knut HolmbergBergnäsets AIK1100718

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK8519570

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla SirviöÖvertorneå IF8033037

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Martin HolmbergBergnäsets AIK9740511
Rein PellaVittjärvs IK9720808

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb433228
Maria SvanbergOK Renen7680729

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mats DruggeVittjärvs IK9650820
Mikael KivijärviOK Renen344486
Roland LarssonGammelstads IF2062188
Roger WestinSK Gränsen1023895
Per ÖgrenBergnäsets AIK8196401

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK408999
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb1414486
Ann PerssonPiteå IF Orienteringsklubb9401223

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Roland JanssonÄlvsby IF OK8050426
Torbjörn LundbergPiteå IF Orienteringsklubb1520826
Leif NordlundBergnäsets AIK445179

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eje AnderssonBodens Bandyklubb OS8470421
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Bo JohanssonIK Örnen Måttsund28876
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS8069091
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL8007074
Hans YlipääSeskarö IF700960

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ove JohanssonIK Örnen Måttsund731119
Conny LagerskogArvidsjaurs OK9100420
Kjell MörtbergBodens Bandyklubb OS8451208

Öppen 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma HasselströmOK Renen7050710
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Hanna SvanbergOK Renen7010421

Annonser