Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint
Arrangörsorganisationer: SK Björnen / Umeå OK
Datum: lördag 22 februari 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 213 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Elsa AnderssonDomnarvets GOIF
Vilma BergerDomnarvets GOIF8050920
Kaisa RoobaUmeå OK8638057
Andrea WickbomI 19 IF8187930

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Simon ErikssonUmeå OK8160698
Per FrostIK Jarl Rättvik
Martin HammarbergSundsvalls OK8395100
Erik JohanssonOK Tranan9005025
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Simon NordlundI 19 IF
Erik OskarssonI 19 IF

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Julia WannerIFK Mora OK

D18 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AasaOK Renen8021201
Klara AnderssonDomnarvets GOIF8626761
Lea EdvardssonUmeå OK8029983
Emma EliassonDomnarvets GOIF8003081
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Ester LaudonUmeå OK
Hanna LundbergOK Renen8160702
Therese NilssonOK Österåker8020314
Thea WennbergSkellefteå OK

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor HolmgrenUmeå OK
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK9030203
Simon MarkströmOK Renen8037134
David MelinOK Rodhen8220205
Albin NyqvistOK Landehof8030731
Klockar Eskil NääsLeksands OK8031230

D16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AasaOK Renen8080175
Ebba AnderssonSundsvalls OK
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8040225
Klara ErssonOK Kåre
Klara KivijärviOK Renen
Elin LadängesAlfta-Ösa OK8075284
Alice LarssonSundsvalls OK
Elsa LindahlHärnösands OK8040522
Jonna LindbladÖSeT SkidO8040322
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Lovisa MasesDomnarvets GOIF
Elmina MolinHärnösands OK448393
Ella TuressonOK Renen8001215

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre9655572
Jon HanssonOK Kåre9102609
Arvid JonssonRobertsfors IK7040904
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK8041117
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre
Lucas WannerAvesta OK9041227

D15 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BergDomnarvets GOIF
Anja BergerDomnarvets GOIF8445795
Julia ForsgrenOK Tyr7050331
Elsa KaipeOK Kåre8050124
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Emmy KärrlanderUmeå OK
Ebba SamuelssonUmeå OK

H15 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BalckTäby OK8664201
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Oskar ErlandssonSundsvalls OK449492
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL
Helmer JöhnemarkStora Tuna IK SK7170405
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Tim LundbergOK Renen8050310
Linus NilssonOK Österåker8022876
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Otto TimbyUmeå OK8107701
Viktor ÖhmanSkogslöparna

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Saana-Mari EkströmMS Parma8638573
Signe ForsbergSkogslöparna
Sanni HoskariRastiketut
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Tyra LarssonIFK Umeå7061106
Maja LundholmUmeå OK8405010
Liv PaulerSkogslöparna8060213
Saga RydbergUmeå OK
Nova StattinHärnösands OK8060221

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil EngbergHärnösands OK8070324
Jakob EngströmHärnösands OK8355800
Carl ErngrundSelånger SOK
Andrei KuzminSundsvalls OK
Frode Montelius RisbergOK Kåre8070922
Frans PerssonSkellefteå OK8179299
Axel SamuelssonUmeå OK

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL452647
Ellen NybäckTullinge SK2104078
Ida PaulerSkogslöparna8080320
Märta ÖstbergUmeå OK

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BalckTäby OK8657197
Albin BerggrenOK Renen791229
Lassi EkströmMS Parma8401054
Jonathan EngströmHärnösands OK2087305
Ture ForsbergSkogslöparna9990111
Oskar JonssonRobertsfors IK1080425
Hilding KjellqvistSidensjö IK2104036
Sixten KjellqvistSidensjö IK448760
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Ted LindmarkRobertsfors IK2139977

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela HagfalkDomnarvets GOIF840310

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Marie-Louise EngbergHärnösands OK2087328
Helena ForsbergSkogslöparna
Åsa PaulerSkogslöparna
Cecilia RydbergUmeå OK

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BennitzOK Renen7791229
Torbjörn EngbergHärnösands OK8000824
Fredrik EngströmOK Renen8348882
Ivan KuzminSundsvalls OK
Jon LindmarkCentrum OK8516152
Jens Montelius RisbergOK Kåre7790811
Börje PaulerSkogslöparna
Melker PetterssonOK Renen8111660
Johan RydbergUmeå OK

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna EdströmHärnösands OK8040413
Christina JosefssonSkogslöparna
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK7720619
Karin LarssonSundsvalls OK
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223
Marie LindbladÖSeT SkidO1721217

H45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus EliassonDomnarvets GOIF8191172
Anders ErlandssonSundsvalls OK37716
Henrik ErlandssonOK Södertörn
Oskar ForsbergSkogslöparna8119118
Peter FredricsonIFK Mora OK1030619
Klockar Mattias NääsLeksands OK
Claes TuressonOK Renen
Patrik WennbergSkellefteå OK

D50 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Florence BergDomnarvets GOIF
Anu EkströmMS Parma
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Pia LindholmSundsvalls OK660505
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968
Anneli WickbomI 19 IF262143

H50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Johan BalckTäby OK8045066
Thomas EkströmMS Parma8638449
Peter ErngrundSelånger SOK8020465
Carl FeyEspoon Suunta8518855
Jan ForsbergHögåkers OK25064
Per-Johan JosefssonSkogslöparna
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Anders MasesDomnarvets GOIF364962
Jurg NiggliO Jura8720822
Mikael NolåkersKvarnsvedens GOIF OK8516501
Torgny NäslundSkogslöparna
Sven PerssonÅrsunda IF8355960
Tomas PerssonSkellefteå OK8140366
Janne SkarnerLeksands OK217634
Kristofer ÖhmanSkogslöparna691031

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia HenfridssonUmeå OK1420192
Lisbet Lidman LarssonHJS-Vansbro OK8518943
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvik
Carina SandbergSäterbygdens OK8178359

H55 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK80011287
Mikael KivijärviOK Renen
Roland LarssonGammelstads IF2062188
Lars LundkvistSeskarö IF
Thomas NorströmSkellefteå OK9620510
Per SandbergSäterbygdens OK8357151
Frans WickbomI 19 IF8187930
Per ÖgrenBergnäsets AIK8196401
Sven ÖrnerlingOK Renen9915140

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Agnetha FredrikssonKramfors-Alliansen208293
Kristina HagfalkOK Hällen39800
Annica NylundUmeå OK1426575
Eva WalheimRobertsfors IK259202
Inger VennbergOK Renen9571123

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Lars-Olov EricsonÖSeT SkidO216439
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK8518854
Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK
Eero O NiemiSkogslöparna8005656
Sture NorénÄlvsby IF OK9580322
Per-Olov SjöströmVästerås SOK7582152

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK8519570
Katarina KvickSkogslöparna9550706

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf CarnbyTäby OK30045
Jan-Ivar FlodinLugnviks IF449541
Anders FriesUmeå OK8477412
Åke GustafssonBergnäsets AIK
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Lars SjölanderHärnösands OK8518852

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK8481112
Lena StenbergIFK Umeå
Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK431052
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK
Matts EngvallBodens Bandyklubb OS8470623
Eero KattilakoskiKaustisen Pohjan-Veikot8090449
Kjell MörtbergBodens Bandyklubb OS8451208
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS8069091
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL8007074
Berndt StenbergIFK Umeå
Jaakko TeppoGamlakarleby IF8680074
Veikko TolkkinenSotkamon Jymy1406407
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270
Bernt ÅkerlundFältjägarnas IF

Öppen 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Siri EdvardssonUmeå OK452676
Nils ForsgrenVästerbergslagens OL452621

Öppen 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ove PerssonUmeå OK2089221
Emilia WickbomI 19 IF1040616

Öppen 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina BennitzOK Renen7780826
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF8070606
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL452632
Ella LindmarkRobertsfors IK259396
Daria NiggliO Jura8390000

Öppen 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik JonssonRobertsfors IK417629
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Martin PerssonÅrsunda IF18754
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245

Annonser