Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: Segersta OK / Söderhamns OK
Datum: fredag 20 september 2019 - lördag 21 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D21 (134)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Lisa AnderssonÄrla IF8639901
Fanny AsketunOK Roxen8122596
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Helena BergmanOK Ravinen850828
Emma BergströmVittjärvs IK9005269
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Annika BjörkOK Linné760301
Maria BjörklundStora Tuna OK9920614
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Linda ByströmOK Kåre831003
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Annika CarlbergSundsvalls OK940322
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Line CederbergGöteborg-Majorna OK971212
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK8624676
Elin ClassonOK Orinto952323
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK860224
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Erica EdmanRehns BK9702201
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering810423
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK8199407
Ellinor ErikssonOK Tisaren7950523
Matilda ErikssonOK Kåre970727
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Sara EskilssonAlfta-Ösa OK870601
Sanna FasthEksjö SOK8080198
Jonna ForsVästerås SOK8030798
Lilian ForsgrenOK Tisaren8020290
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna8030797
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Hedwig HaasOK Linné9960807
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering775959
Karin HagwallIFK Lidingö SOK7971101
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Jessica HallidayDomnarvets GOIF8493346
Amanda HanssonGöteborg-Majorna OK940923
Moa HanssonBredaryds SOK984091
Marianne HaugIK Hakarpspojkarna1008492
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Josefine HeikkaAlfta-Ösa OK1860901
Rebecka HeinrupTullinge SK8053092
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Chantelle HesselbergOK Hällen9000421
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Hanna HugossonSundsvalls OK8113371
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Emma JohanssonDomnarvets GOIF811007
Lisa JohanssonOK Tranan9980514
Sara JohanssonDomnarvets GOIF9811007
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Frida JunegardTullinge SK877877
Jonna JungåkerSundsvalls OK8098044
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Anna KarlströmOK Linné9811191
Sara KindlundIFK Mora OK8051081
Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK890824
Josefine KlintbergOK Ravinen940130
Josefine KristianssonTrollhättans SOK960103
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK8333883
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK8303028
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Sara LundstenSundsvalls OK920216
Susen LöschÄrla IF8210893
Maria MagnussonSävedalens AIK8020909
Hilda MattssonJärla Orientering944004
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Emma NilssonOK Tranan9970731
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Stina NilssonUmeå OK810018
Stina NordinSundsvalls OK780000
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Jenny NybergOK Kåre613555
Rebecka NylinOK Tisaren890403
Sandra NäslundOK Linné970307
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Olha PanchenkoIFK Mora OK8044179
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Sarah PerssonOK Denseln9200693
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Kajsa RisbyOK Kåre9900718
Lisa RisbyOK Kåre8199307
Nadja RutzIFK Lidingö SOK8351995
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Frida SandbergStora Tuna OK8393797
Saga SanderOK Milan9802150
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Amelia SkalbergBredaryds SOK7980516
Sanna SkoogKils OK951919
Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK980925
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Linnea SundströmVittjärvs IK930308
Katarina SvahnAlfta-Ösa OK8220790
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Carolin SvenssonHaninge SOK9186822
Gunilla SvärdIF Thor700326
Isabella TapperIFK Lidingö SOK8140646
Ellinor TjernlundOK Tisaren8290600
Josefin TjernlundOK Tisaren8290601
Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro8201204
Anna WallinGöteborg-Majorna OK8030394
Anna WehlinLinköpings OK940018
Catherine VennbergHudiksvalls OK1418110
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK8636523
Ida WillénFalköpings AIK OK8121465
Fredrika VångellLinköpings OK789123
Klara YngvessonUmeå OK7970907
Johanna ÖbergOK Linné8356356
Johanna ÖbergOK Hällen8204071

Annonser

Mila