Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, medel
Arrangörsorganisationer: Segersta OK / Söderhamns OK
Datum: fredag 20 september 2019 - lördag 21 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H21 (189)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas AldénOK Linné9972932
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8030380
Albin AnderssonOK Ravinen615141
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Erik AnderssonOK Orion8150120
Ola AnderssonOK Orion8300799
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Waldemar AnderssonLånghundra IF9980107
Oskar AndrénOK Tisaren941227
Johan AronssonOK Tisaren8440806
Albert AskengrenBergnäsets AIK7809300
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL8442019
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Erik BerzellJärla Orientering9950503
Patrik BlomRehns BK8208230
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Erik BomanGävle OK931216
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Olle BoströmJärla Orientering8220220
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK9806190
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Jonas Bäckström ArlestedtMalungs OK Skogsmårdarna850406
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF8030592
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
John BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna927777
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Tom CampbellOK Kolmården8337406
Per CarlborgHagaby GoIF Örebro8652909
Simon ChristofersonVäxjö OK710918
Erik ClassonOK Orinto1420202
Adrian DahlströmIFK Mora OK7149709
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Oskar DanielsAttunda OK8001119
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK933796
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Karl EngesAttunda OK9960816
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Pelle EngstrandStora Tuna OK880213
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Olov EricsonAlfta-Ösa OK901409
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Ludvig ErikssonKils OK930703
Petter ErikssonÄrla IF880826
Erik FernlundOK Tisaren910727
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Henrik FröjdRehns BK1989314
Ruslan GlebovOK Ravinen515305
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Bruno GodefroyOK Ravinen770739
Filip GrahnHestra IF8009810
Emil GranqvistOK Ravinen8004200
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Didrik HallNyköpings OK940128
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK451915
Mathias HallménOK Denseln9960966
Anton HanssonIK Hakarpspojkarna961023
Simon HectorSnättringe SK8120797
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna831006
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Simon HedlundÄrla IF7529082
Sixten HillerhagOK Linné2063876
Gustav HindérOK Tisaren950821
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK930923
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Mikael HåkanssonOK Kolmården880726
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Simon ImarkTullinge SK8011211
Victor ImarkTullinge SK8001414
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln9871010
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Victor JiglundLinköpings OK7205417
Anton JohanssonOK Orion9940425
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Patrik KarlssonVäxjö OK8284870
Pontus KarlssonMarkbygdens OK940710
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Anton KällströmSala OK649801
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Martin LarssonHestra IF952219
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Oskar LeinonenOK Kolmården8199600
Johan LenningOK Pan-Kristianstad970208
Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna8097116
Oskar LindEksjö SOK8070925
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Erik LindgrenOK Tisaren940226
David LingforsOK Linné644644
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Simon LundinOK Kolmården940902
Otto LundmanOK Roslagen1712011
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna950920
David LundstenIFK Umeå8045618
Jerker LysellRehns BK8640011
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Carl MagnussonIFK Mora OK7210173
Simon MarteliusAttunda OK951019
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Hugo MattssonSkåneslättens OL921205
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Marcus MillegårdSävedalens AIK7206301
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Boris NavratilJönköpings OK515444
Anton NilssonJärla Orientering8401300
Daniel NilssonNyköpings OK940618
Martin NilssonIFK Umeå959697
Simon NilssonEksjö SOK860303
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Johan NordinSundsvalls OK556633
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna7060913
Josef NordlundOK Linné841100
Fredrik NorellFrölunda OL11320
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK551116
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK8070893
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Hans PerssonIFK Umeå811098
Johan PerssonAttunda OK7980530
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515
Pontus PeterssonOK Orion8199202
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
Emil RankkaOK Roxen7811731
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Albin RidefeltOK Linné9111230
Johannes RidefeltOK Linné930800
Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna8644876
Johan RunessonIFK Lidingö SOK8201190
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK8040788
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630
Viktor SkoogKils OK8101298
Joakim SkärlénHaninge SOK8042997
Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Felix SpäthIFK Lidingö SOK8658622
Charlie StoltRehns BK9930525
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna7910202
Lucas SundbladEksjö SOK8627313
David SundströmSöderhamns OK8625750
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad8199510
Emil SvenskStora Tuna OK8170301
Jesper SvenskStora Tuna OK8180713
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Jan TroengOK Linné810425
Mats TroengOK Linné780711
Johan TörnrothHestra IF891026
Andreas UllerKils OK8270298
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna8301196
Karl WalheimÄrla IF8638928
Sixten WalheimIFK Umeå227790
Viktor WassénVänersborgs SK9881337
Anders VedinSundsvalls OK9940430
Johan WennermarkOK Tyr8421000
Rasmus WickbomBergnäsets AIK980927
Simon WikströmOK Pan-Kristianstad1997523
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre8080114
Axel WrådheAttunda OK895427
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Rudolfs ZernisÄrla IF8651735
Emil ÅbergOK Kåre961029
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna8120594
Gustav ÖhgrenOK Kåre1980819
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK8301522

Annonser

Mila