Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Novembertävlingarna, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Novembertävlingarna, medel
Arrangörsorganisation: Tullinge SK
Datum: söndag 8 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 922 anmälda deltagare.

D21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Malin DahlbäckOK Österåker990529
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering8160297
Ellinor ErikssonOK Tisaren7950523
Boel FogelmarkOK Södertörn2138989
Audrey FoleySigtuna OK860526
Marie HerrnholdAttunda OK9240797
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK7732327
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Maria JanssonOK Linné9911031
Moa KjellstrandCentrum OK2107262
Dora KockJärfälla OK1880412
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK8333883
Julia LauriOK Tisaren920702
Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF940310
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Susen LöschÄrla IF8210893
Matilda MartinssonFalkenbergs OK905015
Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK2139121
Simone NiggliOK Tisaren8090909
Sara NylénBromma-Vällingby SOK2107547
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Tora WesterbergOK Kolmården500309
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101

H21 (42)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Mats AnderssonOK Tyr7930201
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK9760224
David BejbomJärla Orientering9860224
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888125
Henrik BrusVästerbergslagens OL7198808
Daniel BäreSödertälje-Nykvarn OF810109
Anders BøgevigBromma-Vällingby SOK720512
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Christian FoleySigtuna OK850527
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Edvin ForsbergOK Ravinen8368257
Frej FredmanCentrum OK8140645
Olle GrywenzOK Linné8075208
John GunnarssonSurahammars SOK7971204
David HectorSnättringe SK8161195
Simon HectorSnättringe SK8120797
Jakob JanssonJärla Orientering791001
Sverker LenasCentrum OK2081984
Olof LethagenCentrum OK202281
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Jacob LindstamOK Ravinen988778
Sebastiaan LoosenOMEGA8000677
Andreas LundstenCentrum OK7854062
David LundstenIFK Umeå8045618
Björn LövdahlAttunda OK880522
Andreas MagnvallOK Södertörn2095528
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Adam NymanOK Tyr9900609
Per-Åke OlssonOK Ravinen666662
Thomas PetterssonAttunda OK8048537
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Arnau Requena FernándezCentrum OK1397586
Niclas SjögrenHaninge SOK713008
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Jonathan SvenssonVäxjö OK881214
Olle TyrlandCentrum OK7095557
Henrik WiklundBromma-Vällingby SOK33634
Mattias ÅgrenCentrum OK820319
Per ÖbergOK Hällen770524

D20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK7010120
Frida ArnessonSkarpnäcks OL9139575
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF8043842
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid WesterbergOK Kolmården8010309

D18 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL2089124
Sigrid CarlssonSundbybergs IK7030711
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Amanda GranqvistOK Ravinen8140403
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö1030516
Lovisa HambäckLånghundra IF9774732
Rebecka HaslerSurahammars SOK437568
Sanna HedbergOK Södertörn8042742
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF1552002
Sofia IversAttunda OK7020205
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Karin LindgrenKFUM Örebro OK8030425
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9021006
Therese NilssonOK Österåker8020314
Maja SandvikAttunda OK8020810
Alicia SchandlOK Södertörn2107323
Åsa SundströmJärla Orientering8006477
Hillevie SvärdSödertälje-Nykvarn OF8016079
Agnes WeissLånghundra IF8133737

H18 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2066581
Pontus AxellIFK Enskede2089374
Gustav BjörklundIFK Enskede449776
Ludde BlomIFK Enskede2078162
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Marcus EkmanTäby OK8469693
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK8140621
Isak GeliusSnättringe SK8030117
Albin HainkeSnättringe SK2089372
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Edvin HellstenNyköpings OK8070530
Viggo HjerneTumba-Mälarhöjden OK8251892
Kristoffer KlarinVästerås SOK2112443
Albin LindskogOK Ravinen2132088
Henrik LundforsIFK Enskede2123931
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Maximilian OlofssonVästerås SOK9103103
Ludvig SigrandOK Södertörn8190702
Sven SjöqvistOK Måsen8449320
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Filip StorellHaninge SOK8030817
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Oscar Wångberg AnelandSnättringe SK9030626

D16 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Emilia BergmanTullinge SK2075418
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF8051010
Lilly ChristieSnättringe SK2147902
Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK2138957
Linn De BoussardIFK Enskede8050730
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö1150503
Elsa HedinOK Linné9051104
Lovis HellstenNyköpings OK8100420
Agnes JohanssonSurahammars SOK2088613
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Klara JunegardTullinge SK26016
Tilda LarssonOK Klemmingen1153058
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Alva Lidström LauriSnättringe SK448564
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Nova MatthewsTullinge SK1251001
Emma NorinSöders-Tyresö2095578
Ellen PelanderOK Djerf8436046
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Alice RökenTäby OK1060116
Nova SahlénVästerås SOK1060210
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Lisa SwartzOK Orion8040501
Ellen ThorsénSurahammars SOK7050418
Elin WolgastSnättringe SK2067130
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK451722

H16 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Axel BalckTäby OK8664201
Måns BergqvistGarphyttans IF8050831
Aron BromanLänna IF8000282
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Linus ForsbergOK Ravinen8323846
Viktor FröbergOK Tor2075473
Arvid GunérusSurahammars SOK2058255
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Rasmus HedarOK Tor7050818
Emil HelanderTullinge SK2800745
Elis IversAttunda OK7040211
Viktor JemthIF Thor8140627
Arvid JonforsenSurahammars SOK8051118
John KinnanderMatteus SI8040315
Daniel KraftSundbybergs IK8051027
Folke KåbergOK Ravinen7050923
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Rasmus LindblomGustavsbergs OK8160404
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK12375
Hugo LindskogOK Ravinen2123947
Erik LundquistOK Ravinen8262049
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF8030507
Vidar NettelmarkSurahammars SOK8042734
Edvin NilssonLånghundra IF8000953
Linus NilssonOK Österåker8022876
Linus NilssonOK Tyr1051011
Erik PalmVästerås SOK8016922
Björn RennerHaninge SOK8140633
Marcus SteneboAttunda OK8140634
Teo StruckOK Ravinen8243369
Nils SwartzOK Orion8262490
Axel TrofastTullinge SK8000504
Joel WallnerAttunda OK7050910

D14 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Fanny BergmanTullinge SK2077239
Kajsa BergrothVästerås SOK2095145
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF8012078
Kerstin ChristieSnättringe SK1420208
Frida EkbladOK Ravinen2138971
Molly GeliusSnättringe SK1415678
Miriam GustafssonNyköpings OK444535
Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089389
Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK2089379
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Rut LundinOK Södertörn2107432
Irma MalmströmVästerås SOK8080414
Matilda MarjakajSödertälje-Nykvarn OF1700262
Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK2101616
Freja MattilaVästerås SOK8080315
Tilda MattssonOK Södertörn2078132
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK2088908
Julia PetterssonJärfälla OK7070913
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK8515571
Maria StenbergVästerås SOK39234
Klara StrindSödertälje-Nykvarn OF7206838
Elsa TunbladMälarö SOK2107229
Judit WennblomHagaby GoIF Örebro960522
Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen2060706

H14 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2119633
Joel AhlbergOK Linné1707363
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Erik BalckTäby OK8657197
Fabian BergqvistGarphyttans IF8070723
Elias BladhTullinge SK46990
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Tim ErikssonVästerås SOK1022008
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Mose GrafströmAttunda OK1892504
Wilmer HagrotTäby OK7771209
Ludvig HagwallJärla Orientering2062035
Albin HessleTullinge SK2123904
Aron HöglundTullinge SK2062774
Anton JonssonOK Tyr8060708
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Gustav JuhlinVästerås SOK446187
Ludvig JuhlinVästerås SOK353166
Valle LarssonIF Thor2065283
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK8181436
Gustav LübckeOK Ravinen1200612
Noah MehreteabJärfälla OK2109337
Arvid MyrbergerTullinge SK2062048
Gustav MyrbergerTullinge SK2041817
Oscar NoringVästerås SOK7525458
Leopold OlofssonVästerås SOK7529529
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Nils SamrudIFK Lidingö SOK8006502
Svante SandvikAttunda OK8061030
Simon SegermanIF Thor7014077
Botvid SimonssonSundbybergs IK1960319
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Rasmus ViertelVästerås SOK1418118
Viktor WistrandTullinge SK1210230
Hugo ZetterbergVästerås SOK43045
Rasmus ÖbergOK Hällen1061201

D12 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Nora AhlströmIFK Enskede38783
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Elsa AmberntssonVästerås SOK2261048
Molly BomanMälarö SOK2107242
Frida DäckforsTullinge SK2093492
Thea GeliusSnättringe SK443375
Sara HartvikLänna IF7414165
Gabriella HaslerSurahammars SOK39593
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Wilma JonssonOK Tyr8157245
Astrid KraftSundbybergs IK8080910
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK2137693
Sara LiwångIFK Lidingö SOK8181438
Amanda MörkforsJärfälla OK444790
Malin NiggliOK Tisaren8020908
Ellen NybäckTullinge SK2104078
Ida PetterssonJärfälla OK7090907
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö2137579
Ingrid SamrudIFK Lidingö SOK2123383
Linnea SandTullinge SK2088574
Greta SandvikAttunda OK8090716
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK8516471
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Miranda StrandTullinge SK8404678
Ida StrindSödertälje-Nykvarn OF7090409
Hedda TunbladMälarö SOK2107202
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Deniz BasolTäby OK501833
Kuzey BasolTäby OK501832
Max BoströmJärfälla OK7070800
Lucas De BoussardIFK Enskede8200805
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK26010
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Olof HagwallJärla Orientering2063817
Vilgot HellstenNyköpings OK501001
Wilmer JonassonAttunda OK1080416
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Ture LindskogOK Ravinen452136
Martin MarjakajSödertälje-Nykvarn OF352475
Eskil MyrbergerTullinge SK2125913
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104122
Alvin NordinOK Älvsjö-Örby36460
Emil NorlinIFK Enskede2107230
Axel NymanSnättringe SK42961
Isak WinnerstamEskilstuna OL7003694

D10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes LübckeOK Ravinen7100304
Cloe MatthewsTullinge SK1100603
Anja NiggliOK Tisaren8280811
Alma OlssonTullinge SK1020107
Tilda PousetteTullinge SK18298
Lina SilénIFK Lidingö SOK2420502
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010
Liv StällbergTullinge SK1100813
Nora StällbergTullinge SK1109191

H10 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AhlströmIFK Enskede2125965
Simon AhlströmIFK Enskede217226
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK9100707
Petter BergqvistGarphyttans IF2088599
Liam De BoussardIFK Enskede8201107
Henry DecknerSkarpnäcks OL1011122
Erik EkbladOK Ravinen2138986
Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18705
John FlodmarkTullinge SK1108162
Ingemar FärmTumba-Mälarhöjden OK2148466
Robin GullqvistVästvärmlands OK429881
Axel GustafssonNyköpings OK432405
Melker HagwallJärla Orientering2089153
Malte HallmanAttunda OK9100321
Felix HerbstVästerås SOK403984
Ernst KuroszOK Ravinen2147923
Aron LindbergOK Roslagen1100907
Lars NiggliOK Tisaren8087087
Erik NybäckTullinge SK1908556
Holger PerssonTullinge SK2135659
Jamie RollerJärfälla OK6013
Alfred WesselLänna IF9100201
Emil WinnerstamEskilstuna OL7003698
Olle WinnerstamEskilstuna OL439515
Emil ÖbergOK Hällen1100707

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kristin AndréeJärla Orientering30962
Emeli GrafströmAttunda OK2132119
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280
Sofia PerssonSnättringe SK851031

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL9840913
Joachim WansölinOK Ravinen1446611

D40 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AhlströmIFK Enskede760602
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Nina De BoussardIFK Enskede501970
Torun EkbladOK Ravinen770502
Terese EklövTumba-Mälarhöjden OK8120801
Josefin ErikssonLänna IF42515
Ylva FornanderCentrum OK428884
Nayara GillsparrOK Österåker2125944
Jenny HallmanAttunda OK9800217
Sara HellstenNyköpings OK1780607
Malin JonssonOK Tyr1771123
Karin KraftSundbybergs IK8070611
Malin LindskogOK Ravinen452147
Åsa LinnersjöOK Tor8421226
Caroline LiwångIFK Lidingö SOK2081971
Daniela RennerHaninge SOK2050737
Johanna SahlstedtSöders-Tyresö433386
Karin SkantzeIFK Lidingö SOK1214253
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK780729
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK1800616
Linda StrindSödertälje-Nykvarn OF7771022
Annica SundebyCentrum OK2500393
Malin SundebyCentrum OK421437
Lina SöderkvistSäterbygdens OK343086
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Louise von BerensTrosabygdens OK2135505

H40 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AlmtorpLånghundra IF9790124
Emil AnderssonLänna IF9974010
Johan AnderssonSundbybergs IK1178102
Anders BrohällStockholm Multisport Klubb7707240
Lasse ForsbergOK Ravinen653589
Anders FröbergOK Tor2075217
Torbjörn GillsparrOK Österåker2123566
Erik HellstenNyköpings OK780607
Anders JennerGustavsbergs OK2139722
Mats JonassonAttunda OK43814
Magnus LindblomGustavsbergs OK8260576
Tobias LundbergIFK Enskede2148434
Henrik NettlemarkSurahammars SOK8031113
Fredrik NymanSnättringe SK1086676
Fredrik PerssonOckelbo OK9102628
Niclas PeterssonCentrum OK306612
Tobias ValentinVäsby OK1555111
Björn WinnerstamEskilstuna OL7003691

D45 (27)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina AnelandOK Ravinen2058106
Pinar BasolTäby OK8220088
Stina BorängSnättringe SK448865
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF38647
Anneli ChristieSnättringe SK2123474
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF710621
Charlotte FlansbjerOK Djerf9710521
Cecilia FochsenWaxholms OK8516554
Hillevi FornanderGustavsbergs OK439870
Ulrika ForsbergOK Ravinen926535
Gittan GeliusSnättringe SK2062016
Camilla GöstasSöders-Tyresö1710224
Eva HagwallJärla Orientering2062079
Sofia HaslerSurahammars SOK2058297
Annica HedbergOK Södertörn698618
Maria HellströmMälarö SOK2126009
Pernilla LindOK Lindéna7202776
Helene LindelavOK Roslagen2112392
Annika LundströmSundbybergs IK720223
Kristina NorinSöders-Tyresö2089127
Tina Näsman LandhSundbybergs IK2115591
Johanna RaukolaOK Södertörn2107275
Pernilla SahlénVästerås SOK444705
Jenny StruckOK Ravinen2101644
Pernilla SvedinLånghundra IF7720919
Lena WesterlundOK Djerf8016908
Margareta WilhelmAttunda OK

H45 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AleniusNyköpings OK7898913
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK1971008
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF7720627
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Per GöthssonTäby OK8055784
Mats HainkeSnättringe SK2048740
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Tomas HenrikssonAttunda OK741009
Jonas HolmgrenGustavsbergs OK7720728
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö682306
Ulf HylanderNyköpings OK954104
Ulf JohanssonSurahammars SOK209852
Martin JuhlinVästerås SOK1415656
Niclas KinnanderMatteus SI9120274
Andreas KrafftLänna IF7731205
Tomas LiljaSöders-Tyresö36588
Lars LindbomMälarö SOK403949
Björn LinderGustavsbergs OK9101795
Hans LiwångIFK Lidingö SOK7207723
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9720812
Björn LundquistOK Ravinen2089174
Matthias NiggliOK Tisaren8060606
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Stefan NorinSöders-Tyresö7000432
Jan NoringVästerås SOK7414166
Bo-Arne OlssonEslövs FK7105040
Anders PelanderOK Djerf8229973
Bo SegermanIF Thor9427820
Martin SigrandOK Södertörn8011171
Henrik SjögrenHaninge SOK740204
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK8519071
Johan SwartzOK Orion2058124
Mats WarvelinLånghundra IF2060858
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609
Mattias ViertelVästerås SOK7207720

D50 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1968083
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF8012055
Susanne CurmanIFK Lidingö SOK448766
Charlotta GibergHellas Orientering689902
Kajsa GradinAttunda OK2083866
Ann GranqvistOK Ravinen1030414
Lena GumaeliusWaxholms OK7670515
Berit GummusIFK Mora OK8630877
Eva GustavssonHellas Orientering670215
Marie HedarOK Tor7671221
Sara HektorJärla Orientering686688
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF680219
Anna HerlyOK Ravinen9660316
Carin HomannJärfälla OK2115600
Nina IversAttunda OK7700211
Annica JanssonIFK Lidingö SOK681003
Malin KvarnefalkJärfälla OK2077336
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK15126
Mia LiljaIFK Lidingö SOK7670204
Katarina LindbärgOK Södertörn450279
Anna LindellGustavsbergs OK9670322
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9690921
Lena NilssonOK Österåker450270
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Ann RollerJärfälla OK700503
Anna SchandlOK Södertörn1223343
Sussie TistadIFK Lidingö SOK8460004
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro7008146
Sofia WesterbergOK Kolmården12163
Ileana Von MelenIFK Enskede2066555

H50 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2066564
Christer AlmHagaby GoIF Örebro9060191
Johan BalckTäby OK8045066
Klas BirgerssonLånghundra IF8270268
Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK2066598
Henric BrohedeOK Tyr700419
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Jim ChristieSnättringe SK2107411
Pontus DavidssonIFK Lidingö SOK2123364
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK670713
Asbjörn GrøvlenJärfälla OK9690122
Johan HartvikLänna IF7414163
Ulf HellerstedtIFK Lidingö SOK403122
Christophe HerlyOK Ravinen2119883
Olle HjerneTumba-Mälarhöjden OK2107203
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK2089359
Ulrik IversAttunda OK7691127
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Rickard JonforsenSurahammars SOK1976917
Peter LandénGustavsbergs OK8005489
Jonatan LindellGustavsbergs OK8031337
Per LovangVästerbergslagens OL7209756
Stefan LundOK Linné8170762
Johan LundvallTäby OK9660206
Tomas MattssonOK Södertörn304087
Henrik MorastHaninge SOK7009060
Stefan NorlinIFK Enskede2093253
Kjell ObergerIFK Lidingö SOK7631017
Robert PalmVästerås SOK8356766
Eric RollerJärfälla OK606013
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK8388704
Lars SegermanSkarpnäcks OL1700206
Erik SjöqvistOK Måsen438190
Joakim SkantzeSundbybergs IK8268510
Mattias SkepplingOK Södertörn10489
Johan StrindSödertälje-Nykvarn OF7124549
Stefan Svensson GeliusSnättringe SK8030608
Mikael WesterbergOK Kolmården8006712
Per WesterlundSkogsluffarnas OK417397
Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK2062061

D55 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK8719074
Ingela AlnessLånghundra IF441134
Helena BerglindOK Södertörn264881
Kristina BergstrandSöders-Tyresö631004
Karin BjörklundIFK Enskede41828
Pia BoudrieVäsby OK2500353
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK423446
Anna EngquistHaninge SOK9949601
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Monica HatlenSnättringe SK8213737
Elisabeth HectorSnättringe SK951116
Mia HillerhagIFK Lidingö SOK2066583
Catrine JohnsonSkogsluffarnas OK2089373
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Tina KlangHellas Orientering2100328
Annika LundströmVäsby OK8019626
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK2077389
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Johanna SundströmJärla Orientering2095148
Eva SvanbergJärfälla OK8196109
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Cecilia WestströmSundbybergs IK436116
Annette WigertzLånghundra IF950524

H55 (53)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK8001287
Erik AnderssonOK Österåker501796
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK8316934
Anders BjörklundIFK Enskede9640818
Pelle BlomIFK Enskede2083809
Anders BrinkmanVandrarringen500325
Ingemar CarlssonLunds OK306034
Mats CarlssonSundbybergs IK19415
Roger DjupsjöOskarströms OK2075162
Per EdenhamnLänna IF7611023
Nils EklöwOK Södertörn990500
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Peter ErikssonKFUM Örebro OK43553
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK227355
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Jan FrödinIFK Enskede2062095
Michael GranqvistOK Ravinen990918
Per GrywenzOK Linné660606
Henrik HagwallJärla Orientering2063825
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Ian HamiltonNyköpings OK2079698
Stefan HenrikssonIFK Enskede7766555
Eric HuijsersHammarby IF OF247632
Thomas JanssonOK Roslagen631199
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Mats KarlssonSnättringe SK650508
Thomas KällbergOK Roslagen1131164
Jan LavénGustavsbergs OK344026
Per LexellOK Klemmingen1090108
Anders LindeborgSödertälje-Nykvarn OF433454
Per-Anders LindgrenCentrum OK2101626
Ulf LundinOK Södertörn2123469
Fredrik MorastHaninge SOK1220177
Leif MörkforsJärfälla OK2077217
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Tord NorellIFK Mora OK9510700
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb2260682
Torbjörn OhlssonHaninge SOK8228991
Johan PalmgrenTäby OK8140641
Lars PalmqvistJärfälla OK9610928
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK7640123
Ulf K. RaskIFK Mora OK8230264
Håkan RedtzerAttunda OK438475
Claes RennerHaninge SOK2078279
Lars Håkan SandvikAttunda OK651231
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Johan SjööNorbergs OK423468
Anders ThuresonHellas Orientering650521
Roger TinglöfVäsby OK426795
Sven WigertzLånghundra IF9010302
Anders WinaldHellas Orientering8140169
Mikael WirénAttunda OK8654400

D60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BachmanTäby OK1560323
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL2260668
Carina DoyleSundbybergs IK448875
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Gunilla KreissJärla Orientering2125926
Lena LarssonSala OK8303057
Mari-Louise LundgrenNyköpings OK581129
Margareta LundhSödertälje-Nykvarn OF355816
Marie MalmborgSöders-Tyresö600611
Christina NordströmBodens Bandyklubb OS449746
Anna Carin NybergAttunda OK2139742
Kerstin OhlssonHaninge SOK9638991
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby560411
Ingrid WahlbornCentrum OK2148452
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Eva WareniusTäby OK30086

H60 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF438129
Ulf BurmanGustavsbergs OK8000522
Mikael ByströmJärfälla OK7560415
Jan-Olof BäckOK Djerf9581002
Göran DoyleSundbybergs IK444664
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF500008
Peter EnokssonOK Österåker42478
Erik ErikssonIFK Mora OK205085
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Lars GerhardssonAttunda OK8011327
Krister GumaeliusWaxholms OK8516231
Lars HagrotTäby OK7570427
Tommy HolmérVäsby OK886634
Christer HördellSöders-Tyresö7000086
Göran IvarezOK Södertörn1006521
Lars-Olof JanssonOK Linné427724
Roland JanssonOK Linné351701
Torbjörn JohanssonOK Södertörn38456
Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK29124
Mats KensbyOK Tyr9600207
Peter KullinLesjöfors SK37111
Gunnar LangsSkarpnäcks OL2148804
Per LjungCentrum OK2121987
Anders LundJärfälla OK43047
Peter LundbergJärfälla OK7655996
Sten-Olof MatssonLeksands OK2126161
Jan NettelbjerJärfälla OK2087185
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF2064364
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Björn RegerSöders-Tyresö2148818
Lars RönnolsTäby OK8001557
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600
Stefan SundeliusJärfälla OK1500459
Gunnar SvanbergJärfälla OK8195807
Hans TarandiIFK Lidingö SOK580924
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby9561028

D65 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Titti BergendahlOK Måsen9520605
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL37484
Ingrid GraneliHaninge SOK8002310
Margareta HallménAttunda OK439399
Aila HalttunenHaninge SOK30846
Helena HemströmGävle OK36185
Susanne HolmbergOK Södertörn2095129
Lena JanssonJärla Orientering798390
Helena KorhonenHaninge SOK8111608
Anita LindbohmSkarpnäcks OL202584
Anneli LindqvistGustavsbergs OK682488
Inger OnsbringEskilstuna OL7530509
Eva PetterssonVäxjö OK15961
Agneta PorkénFredrikshofs IF Skid & OK433370
My RönnolsTäby OK8140638
Inger SchwartzOK Södertörn17000

H65 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Carl BachmanTäby OK520228
Håkan Berglund LakeSnättringe SK7530112
Matts BjörkeSöders-Tyresö530715
Lars BoudrieVäsby OK350076
Bo DavidssonSolna OK2022831
Ove ErikssonNyköpings OK1203550
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Anders GunnarssonSurahammars SOK443441
Knut-Åke HallebroOK Klemmingen510106
Anders HallménAttunda OK520710
Sven HedmanAttunda OK354000
Mats HemströmGävle OK8011590
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Karl-Gunnar KarnebäckAttunda OK1261738
Dan KlangHellas Orientering2022830
Reijo KorhonenHaninge SOK7530724
Rolf KullaValbo AIF7900005
Lars LandströmLånghundra IF660331
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn7006280
Reinhold LenneboJärla Orientering2058940
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF2058210
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK9550115
Lars MongårdSkogsluffarnas OK2139743
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL7480002
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Björn NyqvistOK Södertörn26002
Karl-Gunnar OlssonLunds OK7550820
Olof PerssonSnättringe SK27240
Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF8000283
Lars SegerqvistSkarpnäcks OL33517
Håkan SjunnestrandSolna OK2148458
Göran SvensonSOK Viljan520101
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK530704
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18718
Per Ove WallénTäby OK12157
Roland WareniusTäby OK2075252
Jan-Erik WibergJärla Orientering819489
Claes ÖgrenOK Nalle2122097
Per ÖhlundGustavsbergs OK27266

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Ulla ClevnertOK Södertörn2001633
Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL52392
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK217251
Ulla LindellOK Hällen570605
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Kerstin MagnussonSkogsluffarnas OK243614
Margaretha NylundOK Södertörn10526
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Carin RunqvistJärfälla OK30201
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK18744

H70 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Olle ArmanNyköpings OK1434143
Hans AurellGävle OK1393048
Urban BoströmSolna OK19205
Per-Åke CarlenstamVäsby OK640116
Leif CarlssonSkarpnäcks OL1111478
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK2089305
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Ingemar GardSöders-Tyresö508991
Lars GrankvistTäby OK8490921
Hans GustavssonNyköpings OK205038
Anders GärderudEnebybergs IF1400637
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Clas-Göran HerrgårdGustavsbergs OK343834
Kjell HolmbergOK Södertörn9500401
Tommy HöglundLånghundra IF448637
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn42497
Lars JohnssonOK Måsen36096
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Göran LarssonSala OK8636984
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Kjell LindbergVästerås SOK2123377
Willy LjungdellTäby OK204961
Claes NidebornNyköpings OK970128
Leif NordinAttunda OK750250
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF1948010
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Kjell OhlssonFredrikshofs IF Skid & OK2063816
Tommy OlaussonSOK Aneby2048741
Ingvar OskarssonSolna OK2063809
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF1538872
Tommy PetersonHelsingborgs SOK9480427
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Anders StenbackBromma-Vällingby SOK27776
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Leif WallenbroVäsby OK7491008
Bo WinanderJärfälla OK418071
Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK1409850

D75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnel BalckIFK Lidingö SOK8636977
Barbro CedérusSnättringe SK2106156
Margareta LarssonOK Njudung727645
Evy NordSödertälje IF9519278
Birgitta NylundJärfälla OK8450328
Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn OF682131

H75 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BojlingSolna OK7555104
Staffan ElmhagenSöders-Tyresö8005491
Lars EnglundJärla Orientering8431209
Bo HedlundIFK Enskede38458
Göran JohanssonSnättringe SK27222
Lars JonassonJärfälla OK30214
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Sverre JonssonOK Ravinen449326
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Göran LarboAttunda OK2311086
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Åke LewanderSkarpnäcks OL347314
Björn LinnersjöOK Orion8261242
Ulf LöfgrenStora Tuna OK14884
Rolf LöfqvistSöders-Tyresö36557
Leif MagnussonSkogsluffarnas OK2122007
Lars NordinSolna OK1000689
Bo RomsonHellas Orientering351780
Rune RådeströmSnättringe SK1430205
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Håkan SjökvistSöders-Tyresö2137622
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF28467
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307
Stig ThorssonSödertälje-Nykvarn OF433699
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Anders WinellTumba-Mälarhöjden OK1417477
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
John ÖstlundSundbybergs IK951119

D80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894
Gunvor GranathNynäshamns OK1363962
Gunnel JunegardOK Södertörn500806
Berit LindungerHaninge SOK661212
Ann SjöbergEnebybergs IF246000
Birgitta ThunellIFK Lidingö SOK15121

H80 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK42058
Rune CarlssonSundbybergs IK19416
Lars CedérusSnättringe SK2106176
Gunnar DahlströmFredrikshofs IF Skid & OK1310401
Leif HermundstadSnättringe SK27221
Hugo IsgrenIFK Enskede38623
Ingvar LarssonGustavsbergs OK1942502
Sune LindellOK Hällen16931
Leif LundquistEnebybergs IF227349
Bo LöwegrenVästerås SOK9033688
Roland LöwgrenOK Södertörn37731
Lars NordSödertälje IF9595877
Kurt ZanderVästerås SOK751005

H85 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Lars LöthmanJärfälla OK30265
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900
Arne ÅhmanTumba-Mälarhöjden OK530291

Öppen 1 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK9120406
Molly ClaessonOK Grip216333
Nora DecknerSkarpnäcks OL2095565
Emma KinnanderMatteus SI2119376
Isabella KällbergOK Roslagen25506
Benjamin LexellOK Klemmingen1410033
Matilda LexellOK Klemmingen1880201
Rickelina LexellOK Klemmingen1107181
Theodor LexellOK Klemmingen1305072
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK27259
Anette LinnersjöGustavsbergs OK27258
Adam Maguid LindahlSnättringe SK
Agnes MelinSnättringe SK1127307
Edward MelinSnättringe SK1992143
Matteo MelinSnättringe SK
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK2104486
Dondi NilssonGustavsbergs OK2083813
Lin PelanderOK Djerf8100609
Ida-Lina SegermanSkarpnäcks OL1053366
Nils StällbergTullinge SK2135782
Vera StällbergTullinge SK1120416
Olle TosterudSödertälje-Nykvarn OF
Nora TunbladMälarö SOK2107224
Lucas WinsnesSödertälje-Nykvarn OF355702

Öppen 5 (41)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro2095118
Maria BergHagaby GoIF Örebro2095132
Björn BergqvistGarphyttans IF730314
Anders EjewallSnättringe SK19009
Daniel FogelmarkOK Södertörn2139848
Madeleine FrödinIFK Enskede2001660
Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK9102106
Anna GustafssonNyköpings OK1470424
Rebecka HartvikLänna IF7414164
Helena HedeSödertälje-Nykvarn OF9690223
Andreas HäggOK Ravinen2148914
Kristoffer HöökIFK Lidingö SOK1961367
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK7631015
Ulla KarnebäckAttunda OK1311047
Ylva KinnanderMatteus SI9741011
Martin KvarnefalkJärfälla OK2107359
Anki LandarvEj klubbansluten2089166
Bo LandarvEj klubbansluten418042
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Mona LifTumba-Mälarhöjden OK2115498
Emma LindahlSnättringe SK2801455
Annica LübckeOK Ravinen1197401
Jenny MagnvallOK Södertörn2124711
Lars MolinEj klubbansluten
Karin Nordebo NäslundTumba-Mälarhöjden OK2107346
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL2104403
Viktoria RubinOK Ravinen2123492
Robert RylanderStockholms OK553561
Ida RökenTäby OK1080902
Carolina SigrandOK Södertörn442068
Barbara SilénIFK Lidingö SOK2137646
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF7060414
Karl Martin SvärdSträngnäs-Malmby OL450330
Kristina TinglöfDegerfors OK9101403
Jesper TornebjerTullinge SK
Malte TosterudSödertälje-Nykvarn OF2420536
Matilda WalfridssonBromma-Vällingby SOK304820
Pasi ValjusIFK Lidingö SOK2115483
Peter VelichkovEj klubbansluten2070840
Ida WesselLänna IF9771013
Thomas ZaringEj klubbansluten

Öppen 7 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AmberntssonVästerås SOK2500503
Fredrik AnderssonOK Klemmingen1252006
Marcus ArnoldssonVästerås SOK1197506
Heidi BjerkhaugOK Ravinen1546986
Goran BogdanovicTumba-Mälarhöjden OK1001787
Hanna BrusSnättringe SK440715
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK8251068
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF701701
Jonas EsbjörnssonFrösö IF2115485
David FärmTumba-Mälarhöjden OK2148981
Carina GunérusSurahammars SOK443449
Jonny GustafssonEj klubbansluten26753
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Eva HanssonEj klubbansluten
Annamaria HartvikLänna IF7452164
Christer HedinIFK Enskede33533
Daniel JohanssonEj klubbansluten2022819
Radka KühnelTrollhättans SOK9878956
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK2123825
Christoffer LindelavOK Roslagen2141369
Louise LindellGustavsbergs OK9030417
Johan MalmströmVästerås SOK217161
Anders NauHaninge SOK2058183
Helena PerssonCentrum OK2077329
Galina RibediucHellas Orientering1300227
Lena RisbyOK Ravinen452930
Carin RosénGustavsbergs OK8170268
Emelie RökenTäby OK1110720
Margrita SjöqvistOK Måsen449312
Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF7675469
Åsa SundbergOK Södertörn591109
Anna TuressonBromma-Vällingby SOK2115458
Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro931495
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF37300
Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF342893
Anette ÖnerudOK Ravinen920114
Peter ÖsterbergSurahammars SOK451767

Öppen 8 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth AlnessLånghundra IF2073386
Wilhelm BergmanTullinge SK8217651
Daniel ClaessonOK Grip18600
Jesper FalkHaninge SOK
Camilla GillströmÖstersunds OK1428351
Daniel HelanderTullinge SK7727277
David LifTumba-Mälarhöjden OK2107408
Niclas NilssonOK Österåker8516211
Jens OlesenEj klubbansluten
Emma RisbyEj klubbansluten403999
Anna RökenTäby OK7710304
Niclas RökenTäby OK1720428
Tove SjöbergTullinge SK8030623
Anders TarandiIFK Lidingö SOK19622
Niklas WansölinOK Ravinen41815
Olof WikmanEj klubbansluten
Stefan WångbergOK Ravinen38218

Annonser