Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Lunds OK Nattcup 2019 etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Lunds OK Nattcup 2019 etapp 2
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: tisdag 12 november 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda deltagare.

Dam Lång (2)

NamnOrganisationBricknummer
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Kristina SpångbergLunds OK8468864

Dam Mellan (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Pia BlakeYukon OA8667116
Sara JonassonCentrum OK800241
Selma LarssonLunds OK7030731
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Matilda OlssonSkåneslättens OL7890202
Siri WahlströmMalmö OK9512564
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419

Dam Kort (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa ElmerfjordLunds OK37976
Åsa EnerothLunds OK208013
Jenny GustafssonLunds OK342460
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Kristina HolmqvistFrosta OK421198
Carolina LandinMalmö OK9671026
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Ida PetterssonLunds OK245296
Ann-Kristin SjöströmLunds OK610330
Malin WeidenSkåneslättens OL449728

Dam Lätt (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eja GustafssonLunds OK8327834
Astrid HjelmLunds OK2093648
Evelina LindsjöSävedalens AIK1448611

Herr Lång (12)

NamnOrganisationBricknummer
Johan GustafsonLunds OK7771015
Emil HjalmarssonSkåneslättens OL890100
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Fredrik HugossonLunds OK690610
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
David LarssonLunds OK41574
Mikael NilssonLunds OK740474
Oskar NordmarkCentrum OK215698
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Johan SanderSkåneslättens OL9101727
Erik SchultzLunds OK8086061
Magnus ThuressonSkåneslättens OL8271002

Herr Mellan (13)

NamnOrganisationBricknummer
Robert BertilssonLunds OK2060853
André BjärbyFrosta OK7807110
Mats EriksonLunds OK7207837
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Anders GrundbergLunds OK7003392
Mattias KovacicFrosta OK1233321
Johnny NimvikFK Åsen620325
Bengt OlssonEslövs FK630912
Hans PerssonAndrarums IF8408408
Jens SörvikLunds OK8409307
Lucas TreldalLunds OK8333875
Jan WahlströmMalmö OK9874998
Tomas VensrydEslövs FK8101270

Herr Kort (13)

NamnOrganisationBricknummer
Richard BengtssonLunds OK451069
Mats BredfeltLunds OK941008
Torbjörn DavidssonMalmö OK42675
Oskar HenrikssonLunds OK7020148
Christer JönssonLunds OK439918
Leif KarlssonFrosta OK27905
Malte LennerstedtLunds OK8061020
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Tobias NordLunds OK7020145
Viktor NordquistLunds OK439993
Jonas WahlströmMalmö OK1980462
Stein ØstbyMalmö OK7444066

Herr Lätt (4)

NamnOrganisationBricknummer
Love EnerothLunds OK2106190
Martin LindsjöSävedalens AIK449826
Kasper RingströmLunds OK204495
Karl SörvikLunds OK7081227

Annonser