*** Instance-specific ***

Anmälda deltagare till Östra Blekinge natt-cup 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinge natt-cup 2
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 7 november 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

Lång Svart (7)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonOK Orion8150120
Henrik BerlinOK Orion690423
Johan EngströmOK Orion923451
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Pontus PeterssonOK Orion8199202
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Viktor TovessonOK Orion930508

Mellan Svart (25)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus BlomkvistKarlskrona SOK1790209
Axel BrattOK Orion8050420
Magnus GraadRonneby OK8007102
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Johan JacobssonOK Orion9681010
Sven JohanssonOK Orion37626
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Anna-Karin JonssonOK Orion903020
Pontus JonssonOK Orion8090113
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Arne LindströmTorsås OK7961231
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Harald RoothOK Orion18554
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Henrik StenholmKarlskrona SOK16861
Lisa SwartzOK Orion8040501
Nils SwartzOK Orion8262490
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918

Mellankort Orang (35)

NamnOrganisationBricknummer
Conny AnderssonRonneby OK344545
Lennart AnderssonOK Orion30357
Mats AnderssonOK Orion435798
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Alva EngströmOK Orion2057337
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Mattias EngströmOK Orion9771210
Vilma EngströmOK Orion8200408
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Carolin HåkanssonOK Orion18525
Magnus HåkanssonOK Orion1670908
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Anders LeopoldOK Orion9771005
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356
Björn LinnersjöOK Orion27256
Petra LundgrenKalmar OK2119586
Anders NilssonOK Orion9587749
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Bengt StrindhagenOK Orion860413
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion2058124
Lena SwartzOK Orion9620620
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Jonas SvenssonOK Orion720815
Carina SvärdOK Orion41589
Mikael WahlbomOK Orion960901

Kort Gul (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet JannerRonneby OK9650504
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Bo LönngrenOK Orion42002
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2109204
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409

Annonser