Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Östra Blekinge natt-cup 6

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Östra Blekinge natt-cup 6
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 5 december 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 74 anmälda deltagare.

Lång Svart (12)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ElmelidOK Orion9007063
Johan EngströmOK Orion923451
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Simon HedlundÄrla IF7529082
Pontus JohanssonKarlskrona SOK900214
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Oleksandr KratovKoovee9200028
Torgny LindströmRonneby OK7730619
Pontus PeterssonOK Orion8199202
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Viktor TovessonOK Orion930508
Anton ÖsterbladKarlskrona SOK911103

Mellan Svart (16)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BrattOK Orion8050420
Niklas BrattOK Orion8123666
Sven JohanssonOK Orion37626
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Anna-Karin JonssonOK Orion903020
Pontus JonssonOK Orion8090113
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Melker LarssonOK Orion8041209
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Harald RoothOK Orion18554
Lisa SwartzOK Orion8040501
Nils SwartzOK Orion8262490
Alma SvennerudKarlskrona SOK8379585
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918
Nadiya VolynskaOK Orion895412

Mellankort Orange (38)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lennart BohmanKarlskrona SOK7460826
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Alva EngströmOK Orion2057337
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Mattias EngströmOK Orion9771210
Vilma EngströmOK Orion8200408
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Helena GummessonKarlskrona SOK1100373
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Leif IngemarssonKarlskrona SOK7461009
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK7010228
Mats KarlssonKarlskrona SOK244074
Lova KronmarKarlskrona SOK7060113
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK1811111
Filip MyrénOK Orion9071219
Johan MyrénOK Orion8110191
Anders NilssonOK Orion9587749
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498
Annica RosengrenOK Orion1720815
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Bengt StrindhagenOK Orion860413
Anders SundelinOK Orion9700716
Katarina SundelinOK Orion9650108
Johan SwartzOK Orion2058124
Lena SwartzOK Orion9620620
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Malin SvenssonOK Orion740527
Carina SvärdOK Orion41589
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249
Mikael WahlbomOK Orion960901
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK8081823
Björn ZettervallKarlskrona SOK1690327
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

Kort Gul (8)

NamnOrganisationBricknummer
Bo LönngrenOK Orion42002
Johan MårtenssonKarlskrona SOK1983607
Sam MårtenssonKarlskrona SOK1110516
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2109204
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

Annonser