Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Öppen 10mila-träning

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Öppen 10mila-träning
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Södertälje-Nykvarn OF
Datum: lördag 9 november 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 89 anmälda deltagare.

Damer dag 7,5km (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK7010120
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF8045077
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Chantelle HesselbergOK Hällen9000421
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF8043842
Signe KlintingJärla Orientering504532
Karen Oline KolstadNTNUI951110
Marie Line FurlandNTNUI
Hanna LundbergOK Renen8160702
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Sunniva OmdalNTNUI9101486
Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF451490
Filipa RodriguesJärla Orientering7187288
Emma StenbackaNTNUI7206845
Anu TuomistoNTNUI8657307
Ingunn Egeberg VáriNTNUI8641853
Hanne VassendPorsgrunn OL8012025
Tonje VassendNTNUI942797
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF409425
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

Damer natt 12km (11)

NamnOrganisationBricknummer
Karoline AuneNTNUI1999043
Vilma BlennowOK Linné8098013
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Ane DyrkornNTNUI9796151
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Tilla Farnes HennumNTNUI9102583
Anna LithellOK Linné9201723
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF440124
Johanna ÖbergOK Linné8356356

Herrar dag 7,5km (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Johan GibergSödertälje-Nykvarn OF8061399
Lars NorgrenJärfälla OK2139446
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK8070893

Herrar natt 12km (50)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8030380
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
August BirkelandNTNUI990330
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Eirik Langedal BreivikNTNUI8250898
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
John FredrikssonSödertälje-Nykvarn OF860814
Peter FredrikssonSödertälje-Nykvarn OF
Peter Andreas GisholtFossum IF9002016
Filip GrahnHestra IF8009810
Olav Schmitt GranNTNUI8495948
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Olle GrywenzOK Linné9101542
Vegard GulbrandsenNTNUI1401060
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Audun HeimdalNTNUI9970802
Erik HerneOK Ravinen8310945
Viktor JanrikOK Linné9970524
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Elias JonssonNydalens SK8130399
Tobias KristensenNTNUI
Lukas LilandNydalens SK7770007
Jacob LindstamOK Ravinen988778
David LingforsOK Linné644644
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Herman Ryen MartinsenNTNUI9981222
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI9111337
Jan NettelbjerJärfälla OK2087185
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF891108
Ken PeetersOK Linné8198508
Philip PålssonSkåneslättens OL930729
Albin RidefeltOK Linné9111230
Espen Samuelsen SkiriNTNUI1200498
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Anton SilierJärfälla OK8010415
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF610910
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106
Niklas SvenssonJärfälla OK7123766
Kristoffer TengrothSundbybergs IK8000330
Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK1420213
Are WigaardNTNUI
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF8000719
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre8080114
Emil ÅbergOK Kåre961029
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

Annonser