Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Mila Stockholm by Night #2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night #2
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: onsdag 11 december 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Herrar (66)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Joel Aristondo MagnussonOK Tor2050859
Nick BarrableOK Ravinen9740608
Gustav BergmanOK Ravinen909192
Kalle BergmanOK Ravinen888125
Love BerzellOK Ravinen8234751
Oscar BjörckJärla Orientering8000812
Jacob BolinTullinge SK253828
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Oskar EdvardssonJärfälla OK8140647
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK760411
Mats EkmanTäby OK680127
Daniel EleniusCentrum OK553362
Karl EngesAttunda OK9960816
Sergiu FalaOK Ravinen1993527
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK8140621
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
William GrunderJärfälla OK8366355
Albin HainkeSnättringe SK2089372
Manne HammarbergJärfälla OK8020616
Eric HanssonIK Hakarpspojkarna9901312
David HectorSnättringe SK8161195
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö682306
Zac HuddIFK Lidingö SOK8000515
Jakob JanssonJärla Orientering791001
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Fredric JohanssonSnättringe SK8631096
Robert JohanssonTäby OK8070794
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Mattias KallhaugeSnättringe SK1041200
Jesper LagerbergOK Södertörn8170915
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Tomas LiljaSöders-Tyresö36588
Samuel LindénAttunda OK966814
Erik LindgrenOK Tisaren940226
Per LindmanFinspångs SOK960200
Emil LjungemyrOK Kolmården981002
Markus MartinelleSöders-Tyresö9084193
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Jonas NordströmTullinge SK878787
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK8070893
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Philip PålssonSkåneslättens OL930729
Michael ReforsJärla Orientering910422
Johan RunessonIFK Lidingö SOK8201190
Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK8040788
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Alexander SchandlOK Södertörn8371795
Christoffer SchönningJärfälla OK7861105
Anton SilierJärfälla OK8010415
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF610910
Niklas SvenssonJärfälla OK7123766
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775
Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK1420213
Björn WinnerstamEskilstuna OL7003691
John WolgastSnättringe SK9555561
Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL9200667

Annonser