Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gävle Indoor

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gävle Indoor
Arrangörsorganisation: Gävle OK
Datum: lördag 25 januari 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 357 anmälda deltagare.

Damer (53)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Annika BjörkOK Linné760301
Rebecca BrodinIFK Mora OK2075279
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Maria DanielssonIFK Mora OK1770427
Anna EideforsSundbybergs IK1417479
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Nina ErikssonSöders-Tyresö351707
Tyra ForsbergValbo AIF2107474
Adelina FunkeLeksands OK8006616
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Hanna GustafssonOK Kåre950490
Johanna GustavssonKorsnäs IF OK1790313
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Katarina HammasVäsby OK9798999Etapp 1
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK7732327
Therese HolmströmOK Ravinen16249
Sara HägglundOK Hammaren259577
Sofia HägglundOK Hammaren7840327
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Nina IversAttunda OK7700211
Lisa JakobssonSundsvalls OK2077278
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Alva JonssonLånghundra IF74010223
Andrea JonssonLånghundra IF2058873
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Mathilda KarlssonValbo AIF2066513
Tyra KarlssonSundsvalls OK2050776
Alva LarssonSundsvalls OK9021227
Erika LeandersAlfta-Ösa OK2135649
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9021006
Anna LundquistOK Ravinen2093292
Therese NilssonOK Österåker8020314
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Linnea PerssonValbo AIF444754
Astrid RexSundsvalls OK9030928
Monica RoosAttunda OK9670501
Johanna SahlstedtSöders-Tyresö433386
Maja SandvikAttunda OK8020810
Kristina ThimbergSöders-Tyresö10449
Jenny WallnerAttunda OK7771029
Anna WartewigÄrla IF8670952
Anna WennbergStorviks IF1912684
Caroline WestbomOK Österåker7910260
Marit WiksellRehns BK9106177
Maria WikströmOK Hammaren1050120
Åsa WilestedtAttunda OK442006
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057
Linnéa WinterrosOK Hammaren37469Etapp 1
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK2115461
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101
Ida ÅkessonForsa OK890101

Herrar (62)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Erik AntonssonAttunda OK7800304
Marcus BarbozaAttunda OK8293642
Isak BerggrenGävle OK8020805
Wilhelm BergmanTullinge SK8217651
David BjörkValbo AIF451691
Torbjörn BlomValbo AIF2066512Etapp 1
Thobias BrodinIFK Mora OK1408116
Vidar BäckmanFrösö IF2081796
Jan DalheimerIK Vikings OK8684897
Robin EdlundSundsvalls OK2063880
Mattias EklundOckelbo OK8033030
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Petter ErlandssonSundsvalls OK8002342
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Hugo FlordalSnättringe SK8130911
Michael ForslundKristinehamns OK402606
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Pontus FunkeLeksands OK8111665
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
Mikael GuttkeNyköpings OK7721014
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Peter HambäckLånghundra IF9726138
David HectorStockholms Inomhusorienterare8161195
Ulf HedbergSöders-Tyresö2137572
Axel HedströmÖstersunds OK2085510
Daniel HelanderTullinge SK7727277
Assar HellströmStockholms Inomhusorienterare941128
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK9000066
Ulrik IversAttunda OK7691127
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Fredrik JonssonAttunda OK9730214
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Magnus LindblomGustavsbergs OK8260576
Christian LindhSundbybergs IK7990929
Jonne LiukkonenSundsvalls OK9911991
Hans LiwångIFK Lidingö SOK7207723
Filip MagnussonStora Tuna OK1940321
Ulf MagnussonLeksands OK630210
Jens MolinSödertälje-Nykvarn OF761209
Henrik NorgrenStora Tuna OK9030515
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb8000226
Joel OwénValbo AIF2119798
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Jonas RinnbäckStockholms Inomhusorienterare940206
Martin RinnbäckStockholms Inomhusorienterare8020801
Elis SandbergAlfta-Ösa OK2135602
Magnus StrömqvistAttunda OK1700526
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Jonatan SöderbergGävle OK8009680
Lucas SöderbergGävle OK1050919
Rasmus SöderbergGävle OK1031219
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775
Viktor WallinKorsnäs IF OK9950403
Daniel WallnerAttunda OK7740816
Joel WallnerAttunda OK7050910
Johan WesterberghRasbo IK731115
Anton WällstedtJärfälla OK1031111

D16 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Frida BerggrenÖstersunds OK2075287
Meia BerglundSundsvalls OK
Tilde BredermanVäsby OK7041209
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Elise EdlerOK Hammaren9040906
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Klara ErssonOK Kåre9040731
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Juli GranstrandSundsvalls OK443785
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Edit JonssonLånghundra IF448448
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Alice LarssonSundsvalls OK9041006
Wilma LarssonSundsvalls OK2063895
Elsa LindahlHärnösands OK8040522
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Enni LundbergOK Kåre2065373Etapp 1
Elmina MolinHärnösands OK448393
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Clara NordströmSkogslöparna2104124
Ebba OttossonGävle OK9040827
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215
Ella SandbergAlfta-Ösa OK2075226
Ylva SandströmSundsvalls OK2078275
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna903045
Sara ÅbomGävle OK9040619

H16 (36)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Leo AlvolinOK Kåre9655572
Axel BalckTäby OK8664201
Niklas BlomValbo AIF2066501Etapp 1
Joar BäckmanFrösö IF2081806
Isak DalinOK Kåre7040621
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Anton EngstrandStorviks IF9050611
Oskar EureniusOK Hammaren9040423
Ludvig FerdmanTullinge SK8458009
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Emil HelanderTullinge SK7501337
Loke HolmgrenOK Hammaren8040116
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Viktor JemthIF Thor8140627
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Vigor KjellmanStorviks IF8050417
Elias KnabäckVK Uvarna2059151
Carl-Johan KrookSöders-Tyresö2078253
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Rasmus LindblomGustavsbergs OK8040416
Erik LundquistOK Ravinen8262049
Joar MorénGävle OK1940903
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Linus NilssonOK Österåker8022876
Mathias NordlinderOK Linné1040314
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Olle ThimbergSöders-Tyresö2093568
Edvin WallnerAttunda OK7070515
Lucas WannerAvesta OK9041227
Elias WesterberghRasbo IK550411
Elis WiklundVästerås SOK1135255
Erik WällstedtJärfälla OK1050622
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK2075476

D14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DoeringGarphyttans IF8070917
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Ebba FlodmanOK Hammaren9960306
Svea ForsslundGävle OK2115544
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Miriam GustafssonNyköpings OK444535
Filippa GuttkeNyköpings OK9060923
Tuva HolmströmOK Ravinen355860
Sara LiwångIFK Lidingö SOK8181438
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK7060108
Tua OffrellGävle OK351173
Linda StrömqvistAttunda OK1231107
Sara StrömqvistAttunda OK1072311
Linnéa WestlinValbo AIF427763
Signe WikstenGävle OK8060327
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK2101772

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Max AlfredssonGävle OK2087330
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Alfred DanielssonIFK Mora OK1060531
David EideforsSundbybergs IK1080415
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Elliot JonssonAttunda OK9060211
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Svante SandvikAttunda OK330727
Isak StåhlbrandtRasbo IK9070927
Axel SöderholmValbo AIF2066523
Walter SöderqvistOK Kåre8062007
Egon WistedtSundbybergs IK2089325

D12 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Sanna ErlandssonKorsnäs IF OK1080716
Matilda FlordalSnättringe SK1110126
Viola ForsbergValbo AIF2141336
Alice FunkeLeksands OK7080611
Siri HejdenbergGävle OK42592Etapp 2, jaktstart
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Vera JeppssonOK Hammaren9081217
Maja OwénValbo AIF2074542
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö2137579
Greta SandvikAttunda OK8090716
Ellie SöderbergGävle OK1101100
Selma SöderholmValbo AIF2066502
Tuva ThörnqvistSöders-Tyresö10442
Alma WestlinValbo AIF2107465
Iris WikströmOK Hammaren1090504

H12 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AlplingValbo AIF2066518
Adrian AntonssonAttunda OK2122024
Neo BorgGävle OK37678
Albin EnbarrOK Hammaren7000623
Love ForsslundGävle OK2135687
Dewin GrimmetoftRånäs OK354173
Oliver JonssonAttunda OK8080420
Melker KjellmanStorviks IF7100720
Elvin LundbergOK Kåre7080326Etapp 1
Alfred SöderholmValbo AIF2135640
Oskar WennbergStorviks IF452723
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Joel WesterberghRasbo IK8110822
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK2093290
Mateo ÖstlundRånäs OK1080620

Gummor (31)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Siv BrodinIFK Mora OK2089149
Helena BångaAlfta-Ösa OK2075169
Anna BörjesIK Jarl Rättvik2420642
Johanna DalinLeksands OK1040331
Anette EngströmValbo AIF444772
Kerstin FrænellSundsvalls OK720722
Anna FunkeLeksands OK7730716
Anna GustafssonNyköpings OK1470424
Mia GustafssonOK Kåre620414
Anna GuttkeNyköpings OK452686
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK355859
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren7731227
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK7631015
Katrin JosefssonVäsby OK1416192
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Maria Kjellman WallénStorviks IF452751
Karin LarssonSundsvalls OK449498
Åsa LindhSundbybergs IK7640414
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9690921
Eva-Lena MäkinenOK Hammaren43145
Gunilla RylanderStora Tuna OK9610420
Charlotte SkoglundKils OK8719042
Sarah StutzOLG Suhr8230367
Maria WestlinValbo AIF451680
Elisabet WiksellStora Tuna OK14948
Elke WilkeTierps SOK443708
Teresia WällstedtJärfälla OK1050573
Mona ÅkermanValbo AIF1580612
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK2139607
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK446233

Gubbar (30)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede8190119
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Anders AlplingValbo AIF2147928
Per AndénHässleholms OK501805
Josef AnderssonJärfälla OK1710605
Marcus ArnoldssonVästerås SOK1197506
Klas BirgerssonLånghundra IF8270268
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Per ElfströmÅrsunda IF18785Etapp 1
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Olof FrænellSundsvalls OK590523
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Göran HedmanValbo AIF2095207
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Magnus JeppssonOK Hammaren2095594
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Jan LindhSundbybergs IK7620830
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK9720812
Johan LundbergOK Kåre2072799Etapp 1
Juha MaanmiesRånäs OK1660217
Göran NilssonValbo AIF427766
Niclas NilssonOK Österåker680920
Stig OvelandValbo AIF2066504
Håkan PerssonValbo AIF451686
Janne SkarnerLeksands OK217634
Tobias StenälvValbo AIF2066509
Lars WestlinValbo AIF29833
Martin WidmerOLG Suhr8181818

U1 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlmgrenSöders-Tyresö2137573
Levi BorgGävle OK47412Etapp 1
Jonna DoeringGarphyttans IF450610
Sofia ForslundKristinehamns OK402651
Axel GustafssonNyköpings OK432405
Axel KrookSöders-Tyresö235812
Alvar MolinSödertälje-Nykvarn OF22778
Irma SahlstedtSöders-Tyresö411657
Hjalmar SidfäldtValbo AIF2066506
Kerstin SidfäldtValbo AIF2066538
Ludvig SvärdGävle OK2260766
Emil ThimbergSöders-Tyresö2139956
Saga WallnerAttunda OK7120315
Folke WällstedtJärfälla OK2139000

Motion Lätt (9)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian CarlssonSundsvalls OK2063829
Marianne EricsonAlfta-Ösa OK39801
Karin HelmOK Hammaren2131919
Nova HelmOK Hammaren2119344
My OffrellGävle OK1100802
Yasmine OffrellGävle OK1820618
Johan SöderholmValbo AIF2135614
Staffan VestbomOckelbo OK19889
Pär WiklundVästerås SOK2107333

Motion Svår (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EnquistOK HammarenEtapp 1
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Jennifer MinnhagenTacton OK
Charlotta NilssonFrösö IF2081814
Ulf SkoglundKils OK8003524
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968
Peter WiksellStora Tuna OK14951

Herrar Lätt (12)

NamnOrganisationBricknummer
Samuel AspforsOK Hammaren452712Etapp 1
Stephan AspforsOK Hammaren451223Etapp 1
Anders DalinLeksands OK760916
Marcelo Nogueira BarbozaAttunda OK1213290
Dennis NyqvistVäsby OK9012111Etapp 1
Rafael SaersGävle OK690908
Stellan TäckOK Hammaren740315
Johan WannerAvesta OK342348
Robin WessmanOK Hammaren9880702
Jakob WickenbergÖstersunds OK2119939
Ola WiksellStora Tuna OK506070
Mattias WikströmRehns BK1974705

Damer Lätt (10)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna8446071
Ylva DoeringGarphyttans IF1791117
Karin FlordalSnättringe SK1112876
Anna HallbergOK HammarenEtapp 1
Carina HolmbergOK Hammaren355054
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK2075105
Lena NilssonOK Österåker450270
Ann-Sofie TäckOK Hammaren9730921
Matilda WestmanHudiksvalls OK2075459
Annika WinterrosOK Hammaren1073673Etapp 1

Annonser