Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Torfejden, förlängd medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Torfejden, förlängd medel
Arrangörsorganisation: OK Tor
Datum: lördag 18 april 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 135 anmälda deltagare.

D21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Norna MolinOK Klemmingen450288
Diana SoldaggOK Klemmingen1008151

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle GrywenzOK Linné8075208
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Johan OlaussonOK Orion882310
Lars SoldaggOK Klemmingen780321
Tommy SvenssonOK Orion890083
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen2115490

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BacklundOK Södertörn8010218

H20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Christopher AnderssonVingåkers OK2104500
Anton AugustssonFagersta OK8426482
Andreas NäslundVästerås SOK8200165

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Kristina LindgrenVästerås SOK9102108
Tilda WigforssArboga OK2115891

H18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF8020421
Filip BäckArboga OK2075428
Edvin HellstenNyköpings OK9030929
Hugo KindbornOK Hällen8030129
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Ceasar TengbrandArboga OK2115893

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF8051010
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Ellen ThorsénSurahammars SOK2075324

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Eric BäckArboga OK2075357
Odin EkNyköpings OK8170505
Viktor FröbergOK Tor2075473
Rasmus HedarOK Tor7050818
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Axel TrofastTullinge SK449709
Jonatan WickströmOK Tor7000295

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Lovisa BjörnbergVästerås SOK409880
Amanda BäckArboga OK2075423
Filippa GuttkeNyköpings OK9060923

H14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AnderssonVingåkers OK2104116
Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL1070716
Erik PalmVästerås SOK8016922
Hugo ZetterbergVästerås SOK43045

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Elvira LindstenNyköpings OK7080505
Elin PalmVästerås SOK8030523

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Helmer GindemoÄrla IF1450895
Hilding GindemoÄrla IF1450874
Vilgot HellstenNyköpings OK501001
Gustav JuhlinVästerås SOK446187
Ludvig JuhlinVästerås SOK353166

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rickelina LexellOK Klemmingen1107181
Solveig SoldaggOK Klemmingen1008145

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL52390
Felix HerbstVästerås SOK403984
Tage LindstenNyköpings OK7100228

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa GindemoÄrla IF1450877
Sara HellstenNyköpings OK1780607
Elinor LindstenNyköpings OK9790501

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper AnderssonVingåkers OK2104150
Magnus AnderssonVästerås SOK15306
Erik HellstenNyköpings OK780607
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Marcus NilssonÄrla IF1220275

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772
Monica AnderssonVingåkers OK2104481
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF38647
Marika Nylund EkNyköpings OK711002
Eva PalmVästerås SOK9751002
Anna ZetterbergVästerås SOK43034

H45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AleniusNyköpings OK7898913
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF7720627
Mikael GuttkeNyköpings OK7721014
Martin JuhlinVästerås SOK1415656
Henrik TrofastTullinge SK28079

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BerggrenTullinge SK1670603
Kristina BäckArboga OK2075139
Inger GunnarssonVästerås SOK997933
Anna HerlyOK Ravinen9660316
Hanna WigforssArboga OK437351

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Niclas AhlströmVästerås SOK7009142
Erik BerggrenTullinge SK253657
Peter BäckArboga OK2075155
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Tommy FröjdVästerås SOK2054994
Christophe HerlyOK Ravinen2119883
Robert PalmVästerås SOK8356766
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL8250766
Johan SundénVästerås SOK27583

D55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gun JanssonOK Klemmingen450262
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Barbro KarlssonKatrineholms OK262468
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK443750
Lena SundqvistTullinge SK650821

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kent BerggrenTullinge SK1129907
Carl BymanVästerås SOK9630202
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Mikael KindbornOK Hällen7620919
Peter NyströmNAIS Orienteringsklubb2260682
Hans SundqvistTullinge SK778100
Ola TorstenssonVästerås SOK9640309

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa SundbergOK Södertörn591109

H60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jan GottfridssonNorbergs OK2147819
Torbjörn JohanssonOK Södertörn38456
Werner KöhlerTullinge SK919604
Gunnar LangsSkarpnäcks OL2148804
Roland NotstamArboga OK443756
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lena JansonArboga OK7510410
Annika NorströmHallstahammars OK1838350
Gudrun PerssonHallstahammars OK1917133

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per Erik FogelVästerås SOK9000241
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF8000942
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK8719041
Mikael SternJärla Orientering2139809

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sten ErikssonSträngnäs-Malmby OL2078098

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leif StrandbergGustavsbergs OK840307

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingvar LarssonGustavsbergs OK1942502

Inskolning 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Selma ElghKöping-Kolsva OK14650

Mycket lätt 2 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin LexellOK Klemmingen1410033
Theodor LexellOK Klemmingen1305072
Algot LindstenNyköpings OK9790501
Agaton SoldaggOK Klemmingen29119
Olle ZetterbergVästerås SOK505016

Lätt 2,5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AlnebergSträngnäs-Malmby OL770707
Klara JuhlinVästerås SOK1428825

Medelsvår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna GuttkeNyköpings OK452686

Svår 3 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stina BjörnbergVästerås SOK426991

Svår 5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AnderssonVästerås SOK1415341

Annonser