Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Svenska Cupen MTBO, #3, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Svenska Cupen MTBO, #3, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 23 maj 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 45 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mia EronnLinköpings OK1721008
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF8307061
Anna TidermanHaninge SOK8136481

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Viktor LarssonÄrla IF8080689

D17-20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva JonssonLånghundra IF8010223

H17-20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel FlordalKatrineholms OK620502
Martin SkärlénHaninge SOK8000328

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Castor FlordalKatrineholms OK1408740
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan PeterssonNyköpings OK8151009

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik LundgrenCentrum OK8103333

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Britta AlstadCentrum OK2104493
Ulrika GustafssonIK Vista650507

H50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Stefan NordinUlricehamns OK8190470
Ronnie PetterssonHaninge SOK9700808
Per-Ola ThuressonOK Tylöskog8022600
Johan ÅttingLinköpings OK660618

H60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Torgny JeppssonKatrineholms OK262450
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Morgan TidemanJönköpings OK7581219
Urban ÅbergTjällmo-Godegårds OK9561224

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK8339555

Öppen kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Simon ÅttingLinköpings OK344434

Öppen medel (1)

NamnOrganisationBricknummer
Thomas PeterssonNyköpings OK7700512

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF2059047

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AasaOK Kullingshof8110362
Christer BroströmOK Denseln1965008
Anders ForsbergLeksands OK8006483
Mikael GustafssonIK Vista8657151
Pesho HedbergLunds OK8240962
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF80011263
Hans OlsénSundbybergs IK8200363

H65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Lars SahlbergIFK Mora OK2048644
Bertil TallkvistSkene Sim o IS8185522
Håkan ÅbergTjällmo-Godegårds OK520823

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BroströmOK Denseln1971196

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Monica KollbergEksjö SOK1240461

Annonser