Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Midvinterduell etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Midvinterduell etapp 2
Arrangörsorganisationer: Björkfors GOIF / Linköpings OK
Datum: onsdag 11 december 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 54 anmälda deltagare.

Attunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar DanielsAttunda OKLång herr8001119

Björkfors GOIF (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elis BönnerBjörkfors GOIFKort herr2119503
Tommy GustafssonBjörkfors GOIFKort herr
Anna HultmanBjörkfors GOIFKort dam427836
Rolf JohnssonBjörkfors GOIFKort herr7905097
Albin KjellbergBjörkfors GOIFMellan herr8040228
Markus KleinBjörkfors GOIFMellan herr2050755
Anna KullbergBjörkfors GOIFMellan dam2060751
Gustaf KullbergBjörkfors GOIFKort herr445881
Ellen LindforsBjörkfors GOIFKort dam2093566
Arvid SvenssonBjörkfors GOIFKort herr2119505
Patrik SvenssonBjörkfors GOIFKort herr2119508
Robert SvenssonBjörkfors GOIFMellan herr2119494

Boxholm-Mjölby OL (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OLMellan herr9690320
Lena MolinBoxholm-Mjölby OLKort dam670430
Patric MolinBoxholm-Mjölby OLKort herr8150464
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OLMellan dam9197008
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OLLång herr9840913

Garphyttans IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marcus JanssonGarphyttans IFLång herr9920531

Hagaby GoIF Örebro (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan PerssonHagaby GoIF ÖrebroLång herr9850515

Linköpings OK (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan AllardLinköpings OKLång herr8109952
Erik BacktemanLinköpings OKLång herr403151
Maxime BonneauLinköpings OKLång herr1603775
Monika EdstamLinköpings OKMellan dam19366
Christian EnbergLinköpings OKLång herr9740304
Bertil EronnLinköpings OKLång herr1975090
Ludvig EronnLinköpings OKMellan herr7000044
Per GuståsLinköpings OKMellan herr9660925
Victor JiglundLinköpings OKLång herr7205417
Anders KnutssonLinköpings OKMellan herr7407046
Christer LindellLinköpings OKKort herr8080409
Erik MartinssonLinköpings OKLång herr8308205
Peter OlinLinköpings OKLång herr810712
Alva OlssonLinköpings OKLång dam8089831
Niklas OlssonLinköpings OKLång herr910217
Anna WehlinLinköpings OKLång dam940018

Motala AIF OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas AxénMotala AIF OLLång herr930599
Oskar HöglundMotala AIF OLLång herr7205400

OK Denseln (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Algirdas BartkeviciusOK DenselnLång herr8180100
Mathias HallménOK DenselnLång herr9960966

OK Roxen (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fanny AsketunOK RoxenLång dam8122596
Malte EvebornOK RoxenLång herr439480
Malva EvebornOK RoxenMellan dam9000824
Joakim FornanderOK RoxenKort herr449178
Joel FrodinOK RoxenKort herr2132116
Johan FrodinOK RoxenMellan herr2125981
Erik HelanderOK RoxenLång herr9191315
Pontus LindblomOK RoxenLång herr980228
Henrik MarmelidOK RoxenMellan herr9191320
Nils NedforsOK RoxenLång herr7135652
Moa PihlströmOK RoxenKort dam449117
Ola SvärmOK RoxenMellan herr7670807

Sundbybergs IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kristoffer TengrothSundbybergs IKLång herr8000330

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OFLång dam960706

Annonser

Mila