Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till VinterNattCupen 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: VinterNattCupen 1
Arrangörsorganisation: Bromma-Vällingby SOK
Datum: onsdag 27 november 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 54 anmälda deltagare.

Herrar Lång (11)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK8316934
Niklas CarlssonSundbybergs IK1425172
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Karl EngesAttunda OK9960816
Mårten LundqvistSundbybergs IK1489201
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Mårten SundhSundbybergs IK890325
Niklas SvenssonJärfälla OK7123766
Anders TillegårdSundbybergs IK553565
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500

Damer Mellan (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Magdalena GrunderJärfälla OK9730407
Sofia IversAttunda OK7020205
Susen LöschÄrla IF8210893
Jenny WallnerAttunda OK7771029

Herrar Mellan (20)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonSundbybergs IK1178102
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK450213
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Andreas GrunderJärfälla OK9691014
Marcus GrunderJärfälla OK8050811
Mikael HedinJärfälla OK2123468
Stefan HellbergSundbybergs IK1976019
Ulrik IversAttunda OK7691127
Jan LindhSundbybergs IK7620830
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Lars NorgrenJärfälla OK2139446
Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK7640123
Eric RollerJärfälla OK606013
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK8388704
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Urban StåhlSundbybergs IK445356
Stefan SundeliusJärfälla OK1500459
Matz TapperBromma-Vällingby SOK36435
Joel WallnerAttunda OK7050910
Mark ÅkessonJärfälla OK2083847

Damer Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Nina IversAttunda OK7700211
Malin KvarnefalkJärfälla OK2077336
Åsa LindhSundbybergs IK7640414
Sara NylénBromma-Vällingby SOK2107547
Åsa NylénBromma-Vällingby SOK2077389
Anna TuressonBromma-Vällingby SOK2115458

Herrar Kort (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nils BabtistBromma-Vällingby SOK8000927
Gunnar ErikssonJärfälla OK30298
Elis IversAttunda OK7040211
Lars JonassonJärfälla OK30214
John ÖstlundSundbybergs IK951119

Herrar Orange (5)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin Andersson EkSundbybergs IK1178105
Noel HellbergSundbybergs IK1977062
Per Lennart KarlssonJärfälla OK580384
Botvid SimonssonSundbybergs IK436116
Edvin WallnerAttunda OK7070515

Annonser