Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Karlstad Indoor

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Karlstad Indoor
Arrangörsorganisation: OK Tyr
Datum: måndag 6 januari 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 184 anmälda deltagare.

Herrar (53)

NamnOrganisationBricknummer
Andrey AbadzhievOK Tyr1409420
Nils AhlqvistOK Tyr1323373
Mikael AlfredssonOK Tyr8150051
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Peter BergmanTullinge SK2075344
Wilhelm BergmanTullinge SK8217651
Tomas CarlssonÅmåls OK2093600
Johan CelanderKöping-Kolsva OK7890325
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro
Erik ErikssonOK Älgen8110110
Oskar ErikssonOK Älgen8447271
Stefan ErikssonOK Älgen8009788
Michael ForslundKristinehamns OK9801480
Jörgen GranefeltOK Tyr1974107
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Anton GunnarssonBredaryds SOK519094
Fredrik HaneOK Tyr8404048
Mattias HaneOK Tyr8010326
Hugo HedquistOK Tyr9920311
Daniel HelanderTullinge SK7727277
Emil HelanderTullinge SK7501337
William HollowellOK Tyr8052090
Erik HögkvistOK Tyr260630
Marcus JonssonOK Tyr
Lukas KatvalaKarlskrona SOK8000724
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Magnus KällmingOK Tyr9720424
Per KällvikÅmåls OK9650831
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Marcus LekmanKristinehamns OK1890802
Mats LiljaOK Älgen230571
Mikael LindOK Tyr9200686
Martin LjungbergOK Tyr8100375
Magnus MossbergLesjöfors SK
Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro2125985
Elis NordströmKils OK970423
Magnus NordströmKils OK690321
Mikael NybergSkattkärrs SOK1810706
Marcus NylénDegerfors OK1991116
Patrik NylénDegerfors OK1690320
Fredrik NymanOK Tyr1021819
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Gustav PermanOK Tyr8010615
Mattias PerssonOK Tyr9741114
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Mikael RööhsSkattkärrs SOK8245245
Albin SigbyOK Tyr7910103
Robin SvennbergDegerfors OK8397244
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131

Damer (33)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda AlfredssonOK Tyr8441291
Johanna AlfredssonOK Tyr7000624
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Elin BlomkvistSkattkärrs SOK670008
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213
Elisabet EdvardssonOK Tyr8135217
Maria ErikssonOK Tyr9740226
Karin FägerlindCentrum OK537853
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Eva Greilert KappelOK Tyr1170465
Jenny GullqvistVästvärmlands OK8104280
Anna HaneOK Tyr9631369
Sandra HaneOK Tyr981205
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Alma KappelOK Tyr806010
Jessica KarlssonKristinehamns OK7820523
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Johanna KindlundOK Tyr8050125
Paula KlavenessKristinehamns OK
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK9004388
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK8004388
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Elin NallgårdVästerås SOK9991108
Jenny NilssonOK Tyr2109253
Klara NordströmKils OK8031114
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK7900213
Lina RööhsSkattkärrs SOK8244244
Linda TakeOK Tyr730914
Lena WesterlundOK Djerf8016908
Rebecka WestlundKils OK8030718
Angelica WikströmOK Tyr1791023
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057

Herrar 50+ (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AhlströmKils OK
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Tony GullqvistVästvärmlands OK650125
Thomas HollowellOK Tyr611121
Lars HolmgårdKils OK8010164
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Åke KappelOK Tyr7570103
Göran KarlströmOK Tyr431416
Pär NymanOK Tyr260697
Ola PermanOK Tyr689305
Erik SimesOK Tyr440886
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Mats WesterbergOK Tyr8373530

Damer 50+ (8)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta BomanOK Tyr2060893
Monica DjurbergOK Tyr260606
Anna ErikssonOK Älgen747284
Tone HollowellOK Tyr611126
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK651229
Lottie LindOK Tyr8069788
Anne NilssonOK Tyr2101531
Charlotte SkoglundKils OK8719042

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlfredssonOK Tyr2065324
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Emilia BergmanTullinge SK2075418
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Julia ForsgrenOK Tyr7050331
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Ellen PelanderOK Djerf436046
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626

H16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Albert BrohedeOK Tyr8051012
Arvid ErikssonOK Tyr9050815
Isak HolmgårdKils OK8020716
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Fredrik WestlundKils OK8050515

D14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lina AhlstedtÅmåls OK8230906
Tuva HenricssonOK Tyr1411390
Tilda KindlundOK Tyr8070301
Izabella LjungbergOK Tyr8070623
Felicia RööhsSkattkärrs SOK701016
Sara Storm-AnderssonOK Tyr8220270

H14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Nikki Af JochnickOK Tyr
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf8080524
Hugo EkströmOK Tyr8060612
Anton JonssonOK Tyr8060708
Elias JosefssonVästvärmlands OK8465525
Felix LindOK Tyr8060905
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Albin SkottÅmåls OK9060210
Ivar WikströmOK Tyr8070525

D12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK8080217
Fanny BergmanTullinge SK2077239
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK710008
Irma ErikssonOK Tyr1401317
Wilma JonssonOK Tyr8157245
Mira KarlströmOK Tyr7924893
Alice KällstrandÅmåls OK2093584
Malin NilssonOK Tyr1080509
Ella NybergSkattkärrs SOK1080522
Elsa ReuterÅmåls OK2093653
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Melker CederOK Tyr2135598
Nils Gälterstad LuffOK Tyr
Joel HolmgårdKils OK9080305
Sture HögsellKristinehamns OK1080324
Gilbert KarlströmOK Tyr7492054
Henry NordströmKils OK8091123
Tage NymanOK Tyr2109368
Emil PetterssonOK Tyr2139146

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK8330304
Linnéa BrohedeOK Tyr9051012
Lin PelanderOK Djerf8100609
Elin ReuterÅmåls OK2093651
Alva RööhsSkattkärrs SOK780211

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf8100605
Emil ForsgrenOK Tyr260635
Olle GranefeltOK Tyr7081118
Birger KarlströmOK Tyr7726426
Vincent LjungbergOK Tyr2109263
Erik MossbrantOK Tyr1712911
Simon SkottÅmåls OK9100128
Alrik WikströmOK Tyr1560243

Öppen Svår (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan HenricssonOK Tyr1415309

Öppen Medel (4)

NamnOrganisationBricknummer
Helene Helgesson HällmanOK Tyr1973092
Michaela KällstrandÅmåls OK7905301
Amanda NylénDegerfors OK1991026
Rebecka NylénDegerfors OK1999916

Öppen Lätt (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eva MossbergLesjöfors SK

Prova På (5)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia ForslundKristinehamns OK402651
Robin GullqvistVästvärmlands OK429881
Olof MossbrantOK Tyr
Folke NymanOK Tyr1021814
Linus PetterssonOK Tyr2139148

Herrar Lätt (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HellborgCentrum OK441705

Damer Lätt (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK2093572
Karin B. AnderssonIF Hagen436008
Eliva PerssonGällstadbygdens SOK1051114

Annonser