Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Annandagsloppet 2019

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Annandagsloppet 2019
Arrangörsorganisation: Valbo AIF
Datum: torsdag 26 december 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 48 anmälda deltagare.

8,5 km (18)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Andreas ForsbergValbo AIF2107485
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Richard HejdenbergGävle OK552310
Lasse JanssonGävle OK611129
Nicolas LavigneGävle OK9770127
Petter LindbergOK Linné38351
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Patrik OttossonGävle OK661122
Stefan StridValbo AIF8457777
Jonatan SöderbergGävle OK8009680
Lucas SöderbergGävle OK1050919
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

6,5 km (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerggrenGävle OK442137
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Lars-Erik EnquistOK Hammaren1690715
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Ingela ErikssonGävle OK18820
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Martin ForsslundGävle OK2115542
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Lena KaskOK Linné417598
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Dan NorinGävle OK888882
Anders L OlssonGävle OK661229

5,0 km (11)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias EklundOckelbo OK8033030
Tyra ForsbergValbo AIF2107474
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Göran HedmanValbo AIF2095207
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Rolf KullaValbo AIF7900005
Gustav MattssonValbo AIF402791
Stig OvelandValbo AIF2066504
Linnea PerssonValbo AIF444754
Rafael SaersGävle OK690908
Sara ÅbomGävle OK9040619

3,0 km (7)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Svea ForsslundGävle OK2115544
Bengt FröjdfeldtGävle OK18806
Mathilda KarlssonValbo AIF2066513
Marie Olsson EliassonGävle OK1080261
Elke WilkeTierps SOK443708
Lena ÅbomGävle OK1680910

Annonser