Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Fakiren

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Fakiren
Arrangörsorganisation: Arboga OK
Datum: lördag 21 november 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 121 anmälda deltagare.

Fakiren (max 50) (15)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK8517904
Joel Aristondo MagnussonOK Tor2050859
Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro444681
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Jonas JanegrenKFUM Örebro OK1339639
Anders JansHagaby GoIF Örebro7810403
Cristian LarssonKöping-Kolsva OK860713
Erik LindgrenKöping-Kolsva OK1800907
Aleksandr ManoilovJärfälla OK8140628
Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro2125985
Adam NymanOK Tyr9900609
Andreas NäslundVästerås SOK8200165
Magnus ThornellSurahammars SOK356079
Per VernerOK Tor8400111
Björn WinnerstamEskilstuna OL7003691

Omvägen (max 50) (46)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AhlströmIFK Enskede8006260
Christer AlmHagaby GoIF Örebro9060191
Jesper AnderssonVingåkers OK2104150
Mats AnderssonOK Tyr7930201
Tomas AnderssonOK Tor7003066
Josiah BergrothVästerås SOK2078221
Sofie BodinAlmby IK9031009
Per CarlinArboga OK2050919
Sofia CarlssonLindebygdens OK8160213
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF8111654
Mats ErikssonHagaby GoIF Örebro448815
Peter ErikssonKFUM Örebro OK43553
Anders FröbergOK Tor2075217
Viktor FröbergOK Tor2075473
Karin FägerlindCentrum OK537853
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro8162706
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK8250302
Mats GustafssonKFUM Örebro OK8400116
Jack HaddadEskilstuna OL304916
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Rebecka HaslerSurahammars SOK437568
Sofia HaslerSurahammars SOK2058297
Johan HelanderHagaby GoIF Örebro8401459
Henrik HellborgCentrum OK441705
Anna JanegrenKFUM Örebro OK2059030
Arvid JonforsenSurahammars SOK8051118
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Casper KarlssonOK Tor8283848
Sebastiaan LoosenOMEGA8000677
Andreas MogrenOK Milan2075335
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Jimmy NicklassonKexholms SK8168010
Edvard PelanderOK Djerf8436047
Ellen PelanderOK Djerf8436046
Bertil PeterssonIK Ymer620628
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL7650601
Henrik SjöblomKöping-Kolsva OK2123441
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Ellen ThorsénSurahammars SOK7050418
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131
Martina WelénKöping-Kolsva OK8000121
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609
Vilgot WennblomHagaby GoIF Örebro931495
Lena WesterlundOK Djerf8016908
Peter YlsöbäckKjula IF249242

Korten (max 50) (60)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik AhlgrenTäby OK2065330
Elsa AmberntssonVästerås SOK2261048
Hanna AmberntssonVästerås SOK2500503
Fia AnderssonHagaby GoIF Örebro2095109
Göran AnderssonOK Tylöskog8117070
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Monica AnderssonVingåkers OK2104481
Kajsa BergrothVästerås SOK2095145
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK9581208
Kalle BjörkmanIFK Mora OK1387907
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Joakim DahlbergAlmby IK502905
Martin EnströmTrollhättans SOK1522522
Tommy FröjdVästerås SOK2054994
Håkan GustafsonEskilstuna OL7570325
Anna GustafssonKFUM Örebro OK700910
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Kenneth HagströmOK Letstigen2112233
Eva HallOK Tor7730615
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Marie HedarOK Tor7671221
Felix HerbstVästerås SOK403984
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Per-Åke HullAlmby IK519155
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK2089359
Bo HöökOK Tisaren7531028
Pelle HöökKöping-Kolsva OK570718
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Henning JanegrenKFUM Örebro OK2101539
Erik JansHagaby GoIF Örebro7840815
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro560801
Rickard JonforsenSurahammars SOK1976917
Hilma KaboIFK Mora OK12678
Stig LandstorpOK Tor7460126
Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK7570108
Valle LarssonIF Thor2065283
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Christer LinderborgKöping-Kolsva OK681203
Ola LindholmKöping-Kolsva OK1510304
Fredrik NilssonKFUM Örebro OK8154620
Inger OnsbringEskilstuna OL7530509
Bo SegerEskilstuna OL249214
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK8719041
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK1196409
Håkan SvenssonAlmby IK9590419
Ingvar SvenssonAlmby IK409486
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro2058877
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708
David SöderströmSala OK9005074
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Anders WaldemarssonKöping-Kolsva OK530508
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen2115490
Göran WelénKöping-Kolsva OK8005704
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro7008146
Melker VernerOK Tor8400300
Sven-Olov WiklundArboga OK259235

Annonser