Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, DM, medel, Västerbotten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, DM, medel, Västerbotten
Arrangörsorganisationer: Robertsfors IK / Vännäs OK
Datum: söndag 22 mars 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 63 anmälda deltagare.

D21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lea EdvardssonUmeå OK8029983
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223
Ester LaudonUmeå OK419676
Linda LindkvistIK Jarl Rättvik2057207
Kaisa RoobaUmeå OK8638057
Frida SandbergSäterbygdens OK8393797
Thea WennbergSkellefteå OK9020221
Evelina WickbomI 19 IF8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenUmeå OK8628547
Lukas DeiningerIFK Mora OK8050398
Rasmus ErikssonUmeå OK8290503
Simon ErikssonUmeå OK8160698
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Ivan KuzminSundsvalls OK9200444
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Isak LundholmUmeå OK8440991
Hans PerssonIFK Umeå811098
Henrik PerssonUmeå OK8305131
Oskar SjöbergOK Linné
Sixten WalheimRobertsfors IK722195

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Maja LundholmUmeå OK8405010
Ebba SamuelssonUmeå OK2132108
Linn WennbergSkellefteå OK9040428

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Otto TimbyUmeå OK8107701

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tyra LarssonIFK Umeå7061106

H14 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ruben DrottIFK Umeå7629461
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Andrei KuzminSundsvalls OK1001492
Frans PerssonSkellefteå OK350506
Axel SamuelssonUmeå OK2132101
Edvard SvenssonSK Björnen1061026

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Arvid EngströmRobertsfors IK7150710
Malte EngströmRobertsfors IK7100715
Oskar JonssonRobertsfors IK1080425
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Ted LindmarkRobertsfors IK2139977

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Janis BrokersSK Björnen774545
Johan DanielssonLycksele IF2088408
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundholmUmeå OK440991
Linda SandbladUmeå OK452666

H45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Pär EngströmRobertsfors IK7506166
Clas FriesUmeå OK9973314
Patrik JonssonRobertsfors IK417629
Hjalmar LaudonVännäs OK429703
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Tomas PerssonSkellefteå OK8140366
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Patrik WennbergSkellefteå OK9720918

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia HenfridssonUmeå OK1420192
Annica NylundUmeå OK1426575

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Erik CarlborgIFK Umeå433618

H65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonUmeå OK452040
Mats KlingvallUmeå OK9470902

Öppen 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Siri EdvardssonUmeå OK452676

Öppen 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DanielssonLycksele IF2088411
Andreas SvenssonSK Björnen1030701

Öppen 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per HallgrenUmeå OK2126118

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr