Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, DM, sprint, Medelpad och Ångermanland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, DM, sprint, Medelpad och Ångermanland
Arrangörsorganisationer: Härnösands OK / Medelpads OF / SK Smalspåret
Datum: söndag 15 mars 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 34 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK9641228
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK1406185
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Caroline JohanssonSundsvalls OK752517

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna8412569
Erik HanssonGävle OK1401340
Ivan KuzminSundsvalls OK9200444
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Janne NäätänenSundsvalls OK8030771

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Björn JohanssonSundsvalls OK2072751

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Alice LarssonSundsvalls OK9041006
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Elmina MolinHärnösands OK448393

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Edvin LakeSundsvalls OK8000943

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil EngbergHärnösands OK8070324
Jakob EngströmHärnösands OK8355800
Andrei KuzminSundsvalls OK1001492

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan EngströmHärnösands OK2087305

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stina EngbergHärnösands OK452944

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna EdströmHärnösands OK8040413
Marie-Louise EngbergHärnösands OK2087328
Karin LarssonSundsvalls OK449498
Annelie LodénSelånger SOK203999

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Peter ErngrundSelånger SOK8020465
Per HanssonHärnösands OK344276
Rolf JohanssonSundsvalls OK660924
Anders LindholmSundsvalls OK443485

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mats NissiläSelånger SOK2075358
Leif SellingHärnösands OK402972

H70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Per SundinSkogslöparna438150

Annonser