Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Skogslöparnas Nordiska i samarbete med CoreIT

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Skogslöparnas Nordiska i samarbete med CoreIT
Arrangörsorganisation: Skogslöparna
Datum: söndag 16 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 209 anmälda deltagare.

D21 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BoströmSkogslöparna840214
Helena ForsbergSkogslöparna9770221
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Hanna LundbergOK Renen8160702
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Louise RamebäckUmeå OK1010605

H21 Elit (12)

NamnOrganisationBricknummer
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna9903265
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Gustav LidénOK Nolaskogsarna1860306
Isak LundholmUmeå OK8440991
David LundstenIFK Umeå8045618
Benjamin NäslundSkogslöparna8010127
Emanuel NäslundSkogslöparna1998060
Börje PaulerSkogslöparna780804
Henrik PerssonUmeå OK8305131
Johan SjödinUmeå OK2500558
Arvid StrandbergSkogslöparna8494104
David SundströmSöderhamns OK8625750

D18 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Amelie JosefssonSkogslöparna8021214
Astrid RexSundsvalls OK9030928

H18 Elit (6)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus ErikssonUmeå OK8290503
Liam HälldalSkogslöparna8201859
Jakob NilssonUmeå OK7088807
Sixten PerssonSkogslöparna1050204
Svante SirviöUmeå OK2089223
Oskar ÅdahlUmeå OK1522270

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Elsa GranholmSundsvalls OK2078093
Emmy KärrlanderUmeå OK897412
Alice LarssonSundsvalls OK9041006
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Clara NordströmSkogslöparna2104124
Alva PerboSkogslöparna7051118
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215
Ebba SamuelssonUmeå OK8050414

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Jonatan HälldalSkogslöparna8371334
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Tim LundbergOK Renen8050310
Marcus NilssonSkogslöparna9040301
Hugo NordlanderSundsvalls OK7052910
Simon NordlanderSundsvalls OK7057992
Filip NordströmSkogslöparna1040709
Olov NorinSundsvalls OK1050905
Wilmer RexSundsvalls OK9050528
Otto TimbyUmeå OK8107701

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea BjörklundSkogslöparna8060818
Lisa EdinSidensjö IK2068987
Signe ForsbergSkogslöparna8079708
Ella LindmarkRobertsfors IK7770747
Wilma LindströmSundsvalls OK2121904
Maja LundholmUmeå OK8405010
Liv PaulerSkogslöparna8060213
Tindra RytterstedtSkogslöparna2089004
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Hanna WoxlinSkogslöparna7070430

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Alex AnderssonSundsvalls OK2063827
Jakob EngströmHärnösands OK8355800
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Carl ErngrundSelånger SOK2119908
Ivar GranholmSundsvalls OK8000703
Emil LundgrenSundsvalls OK9020623
Martin NilssonSkogslöparna9070228
Axel SamuelssonUmeå OK2132101
Felix ÖhmanSkogslöparna1070712

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alice BryngelssonOK Nolaskogsarna
Elsa NilssonOK Nolaskogsarna1080422
Alma NäsströmOK Nolaskogsarna8000055
Torunn OtterbjörkUmeå OK452092
Ida PaulerSkogslöparna8080320
Emma PerboSkogslöparna7080723
Stina PerssonSkogslöparna36326

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
William BacklundSidensjö IK448733
Alexander DufvaSundsvalls OK2104365
Elias EdinSidensjö IK2104186
Jonathan EngströmHärnösands OK8422588
Ture ForsbergSkogslöparna1985985
Sixten KjellqvistSidensjö IK448760
Ted LindmarkRobertsfors IK2139977
Elmer NordlanderHärnösands OK8080205
Tim PüschelOK Nolaskogsarna
Edvin WesterSkogslöparna9091014

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sally ArvidssonSkogslöparna1061000
Linnea DufvaSundsvalls OK2104400
Elsa WoxlinSkogslöparna7100607

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jon DynesiusSidensjö IK2104041
Hilding KjellqvistSidensjö IK2104036
Hugo LindströmSundsvalls OK2135515
Adrian LorencSkogslöparna2420501
Arvid NordströmSkogslöparna2104477
Hugo RydbergUmeå OK1240663
Nils SandströmUmeå OK2125946

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Brith EdinSidensjö IK2124680

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Björn DynesiusSidensjö IK448752

D40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AbramssonWilhelmina OK771201
Karin ArvidssonSkogslöparna9201592
Sarah DjärvHärnösands OK2087325
Marlene HälldalSkogslöparna205448
Lina KjellqvistSidensjö IK448724
Marina LåglandSkogslöparna205488
Åsa PaulerSkogslöparna37005
Karin PerssonSkogslöparna1770620
Cecilia RydbergUmeå OK1401347
Louise WoxlinSkogslöparna13946

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas ByströmSkogslöparna37631
Mattias PerssonSkogslöparna1976021
Johan RydbergUmeå OK1401368
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245
Kristofer WesterSkogslöparna9770919

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lena AnderssonSundsvalls OK228049
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Pia LindholmSundsvalls OK660505
Anna LundgrenSundsvalls OK7721225
Anna QuayleOK Nolaskogsarna8001556
Clary RexSundsvalls OK241598
Elin SvenssonSundsvalls OK428849

H45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Christer AhlbergOK Nolaskogsarna1306101
Mathias BjörklundSkogslöparna8010000
Johan EngströmHärnösands OK2087316
Oskar ForsbergSkogslöparna8119118
Anders FriesUmeå OK8477412
Markus FrödinSundsvalls OK750215
Jonas HälldalSkogslöparna7206297
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Mattias NordlanderHärnösands OK2087314
Thomas NordströmSkogslöparna448579
Erik NorinSundsvalls OK7660620
Tom QuayleOK Nolaskogsarna750815
Thomas RexSundsvalls OK234871
Peter WoxlinSkogslöparna8177744

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK2063873
Clas EngströmOK Nolaskogsarna7670611
Tommy FröjdVästerås SOK2072751
Stefan KärrlanderUmeå OK897411
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Ola LindströmSundsvalls OK245883
Peter LundbergOK Renen2059100
Håkan WallbergSkogslöparna8000987
Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna402995

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Monica SandströmKubbe-Norrflärke IF205485
Anette ÅhlundOK Nolaskogsarna234792

H55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Erik CarlborgIFK Umeå433618
Anders JohanssonUmeå OK405190
Kari PessaOK Nolaskogsarna441678
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Inger EdinSidensjö IK47230
Agneta FriesUmeå OK19787
Kristina HammarfalkVålådalens Sportklubb8198290
Agneta LindbergSkogslöparna306374
Birgitta StrandbergSkogslöparna205461

H60 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen EdinSidensjö IK405410
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK452041
Ove PerssonUmeå OK2089221
Lars SandströmKubbe-Norrflärke IF302462
Vesa SärkiojaUmeå OK2089220

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Majlis BergqvistSidensjö IK30229
Katarina KvickSkogslöparna9550796

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan ErikssonUmeå OK452040
Signar ErikssonStöcksjö IS259348
Anders ForsstedtSöders-Tyresö7777666
Hans-Erik GrenholmWilhelmina OK25072
Göran HällströmOK Branten450824
Sven Eric JunebergKubbe-Norrflärke IF1951952
Mats LarssonSkogslöparna448584
Thomas LarssonLugnviks IF244973
Mats SandewallUmeå OK7778832
Leif SellingHärnösands OK402972
Leif StrandbergSkogslöparna261585
Lars StrinnholmVålådalens Sportklubb8165900
Jan-Erik SundholmOK Nolaskogsarna207290
Per SundinSkogslöparna438150
Björn SvedinSidensjö IK30273

Inskolning 2 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Klara ByströmSkogslöparna8006499
Albin FrödinSundsvalls OK1204519
Amelia Lundin LåglandSkogslöparna306366
Lilly PaulerSkogslöparna261561
Milo Salvador BonillaSkogslöparna2135734
Axel WesterSkogslöparna8104300

Mycket lätt 2 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tove ArvidssonSkogslöparna261577
Arvid DynesiusSidensjö IK2104153
Alve OtterbjörkUmeå OK440996
Neo Salvador BonillaSkogslöparna2135726
Kajsa SandewallUmeå OK262939
Kasper ThelanderOK Nolaskogsarna

Lätt 2,5 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Simon IvarssonSkogslöparna
Britt-marie JohanssonStöcksjö IS302574
Lena MjörndalSkogslöparna8486486
Moa Moström AhlbergOK Nolaskogsarna208370
Anna-Carin SundlöfSelånger SOK1972052

Medelsvår 3 km (8)

NamnOrganisationBricknummer
Annelie BryngelssonOK Nolaskogsarna
Anna DufvaSundsvalls OK41920
Christina EngströmHärnösands OK2119454
Irené LarssonSundsvalls OK1771213
Linda LundbergOK Renen2059025
Lisa NilssonOK Nolaskogsarna1190501
Kristina PerboSkogslöparna7042678
Lina SamuelssonUmeå OK2132243

Svår 3 km (7)

NamnOrganisationBricknummer
Rickard AnderssonSundsvalls OK2104171
Stefan BacklundSidensjö IK1975077
Björn ByströmOK Nolaskogsarna452611
Eilert EdinSidensjö IK47224
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Jessica LindmarkRobertsfors IK7750817
Emma LundholmUmeå OK440991

Annonser

Mila