Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Staplabergsskubbet

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Staplabergsskubbet
Arrangörsorganisation: Laxå OK
Datum: söndag 5 april 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 71 anmälda deltagare.

Långa (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jacob ErikssonKFUM Örebro OK9970417
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Erik FernlundOK Tisaren910727
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Tomas HallménOK Tisaren9701223
Anton HallorOK Tisaren8000007
Filip JacobssonOK Tisaren8070706
Linus MalmKFUM Örebro OK7020610
Quentin RauturierAngelniemen Ankkuri970312
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Love SintringHagaby GoIF Örebro8328699
Patrik ThybeckLindebygdens OK2065364
Josefin TjernlundOK Tisaren8290601
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro710609

Mellan (37)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Johanna BergKFUM Örebro OK7150305
Patrik BlomOK Milan8208230
Nils-Olof BodinAlmby IK8440216
Sofie BodinAlmby IK9031009
Rihards DarzinsAlmby IK7120386
Niklas DoeringGarphyttans IF7501261
Peter ErikssonKFUM Örebro OK43553
Sofie FranzénAlmby IK9020511
Yvonne FranzénAlmby IK9670712
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro8162706
Anna GustafssonKFUM Örebro OK700910
Julia GustafssonKFUM Örebro OK9060713
Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK9020325
Mats GustafssonKFUM Örebro OK510116
Pontus HalldinKFUM Örebro OK8409511
Anna HallménOK Tisaren9990531
Johan HelanderHagaby GoIF Örebro8401459
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Per HåstlundAlmby IK9731223
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro560801
Lars JonhedKFUM Örebro OK7770107
Viktor JonhedKFUM Örebro OK449039
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Anders LarssonAlmby IK451335
Karin LindgrenKFUM Örebro OK8030425
Ted NilssonKFUM Örebro OK7070711
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Saga SanderOK Milan9802150
Gunilla SandströmAlmby IK1960503
Axel ThybeckLindebygdens OK8070131
Peter ÅslundKFUM Örebro OK2260788
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914

Korta svåra (20)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob BergKFUM Örebro OK740819
Anne BodinAlmby IK8440220
Elin DoeringGarphyttans IF8070917
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Sara FredrikssonKFUM Örebro OK446031
Elin JonhedKFUM Örebro OK448311
Simon JonhedKFUM Örebro OK446096
Camilla KruseKFUM Örebro OK9412075
Ella KruseKFUM Örebro OK7675057
Lennart LundhOK Tisaren9441213
Alva NilssonKFUM Örebro OK2101743
Johanna NordströmKFUM Örebro OK449540
Tomas OlaussonAskersunds OK682416
Emma SeguraKFUM Örebro OK7112008
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro2058877
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708
Lovisa ThybeckLindebygdens OK8080805
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro700814
Malin WiklundAlmby IK19145
Marit ÄngHagaby GoIF Örebro630206

Annonser