Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomens 5-dagars, vecka 18

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomens 5-dagars, vecka 18
Arrangörsorganisation: Jönköpings OK
Datum: söndag 3 maj 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 127 anmälda deltagare.

D16 orange (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ida KarlssonOK Gränsen
Sandra LingIK Hakarpspojkarna
Tova RangertIK Hakarpspojkarna

H16 orange (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gabriel ClaessonJönköpings OK
Erik ElfÖlmstad IS
Kevin KarlssonIF Hallby SOK
Arvid RydellIF Hallby SOK
Albin WestmanJönköpings OK

D14 gul (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly AxelssonVaggeryds SOK
Stina ElghIK Hakarpspojkarna
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna
Minna PalmIK Hakarpspojkarna
Tilda SundkvistOK Gränsen
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna

H14 gul (13)

NamnOrganisationBricknummer
Felix BlombergIF Hallby SOK
Walter BlomqvistJönköpings OK
Alfred ClaessonJönköpings OK
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna
Leonard HertelendyTenhults SOK
Oscar JosefsonIF Hallby SOK
Vilhelm LernevikIK Hakarpspojkarna
Emil LingIK Hakarpspojkarna
Emil MagnussonVaggeryds SOK
Carl PalmVaggeryds SOK
Elliott RehnGränna-Bygdens OK
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna
Viggo WulffOK Gränsen

D12 vit (9)

NamnOrganisationBricknummer
Nike BlombergIF Hallby SOK
Vera DahlbergJönköpings OK
Stina LoreforsIF Hallby SOK
Linnea MagnussonIK Hakarpspojkarna
Alma MannerströmTenhults SOK
Siri RehnGränna-Bygdens OK
Hilma TrofastJönköpings OK
Alice UllertegJönköpings OK
Emma WulffOK Gränsen

H12 vit (12)

NamnOrganisationBricknummer
Colin AxelssonVaggeryds SOK
Melker CarlssonIK Hakarpspojkarna
Måns DjärvJönköpings OK
Emanuel FranssonVaggeryds SOK
Hugo JanssonTenhults SOK
Samuel KarlssonGränna-Bygdens OK
Alfred MartinssonJönköpings OK
Tage MöllerströmJönköpings OK
Einar OrestigTenhults SOK
Hugo RehnIK Hakarpspojkarna
Milton SparrTenhults SOK
Felix SvenssonJönköpings OK

D10 grön (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lova BeijerJönköpings OK
Sofie BjärsvikIK Hakarpspojkarna
Norah BlomqvistJönköpings OK
Linnea BäckJönköpings OK
Lovisa DahlbergJönköpings OK
Elsa FrykfeldtIK Hakarpspojkarna
Matilda GomérIK Hakarpspojkarna
Noomi SparrTenhults SOK
Felicia SvenssonJönköpings OK
Alma TrofastJönköpings OK
Amelie Wretling ClarinJönköpings OK

H10 grön (7)

NamnOrganisationBricknummer
Harald CarlssonIK Hakarpspojkarna
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna
Calle DahlsonOK Gränsen
Bo MöllerströmJönköpings OK
Axel RoosJönköpings OK
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna
Natanael ThuressonVaggeryds SOK

U1 grön (43)

NamnOrganisationBricknummer
Ville AhlgrenJönköpings OK
Adam AlexanderssonIF Hallby SOK
Lilly AnderssonJönköpings OK
Oskar AnderssonJönköpings OK
Sigge AronssonJönköpings OK
Stella BeijerJönköpings OK
Selma Bjurgren KarlssonJönköpings OK
Nora BjörkVaggeryds SOK
Tuva BjörkVaggeryds SOK
Linn BörjessonGränna-Bygdens OK
Harry ClaessonVaggeryds SOK
Hilma ClaessonVaggeryds SOK
Ingrid DjärvJönköpings OK
Gustav EdwardJönköpings OK
Elias ForsénJönköpings OK
Astrid HederskogJönköpings OK
Kerstin HederskogJönköpings OK
Nils HugossonJönköpings OK
Axel HultJönköpings OK
Carl HultJönköpings OK
Victor KarlssonOK Gränsen
Elis KragnerJönköpings OK
Oliver KragnerJönköpings OK
Clara KöllerströmIF Hallby SOK
Tim LiljaJönköpings OK
olle malmqvistJönköpings OK
Gustav MartinssonJönköpings OK
Tage NilenforsVaggeryds SOK
Arvid OrestigTenhults SOK
Linnea PalmérJönköpings OK
Oskar PalmérIF Hallby SOK
Natalie PeterssonJönköpings OK
Elric SonnerfjordJönköpings OK
Loke SonnerfjordJönköpings OK
Alfred StrömJönköpings OK
Didrik StrömJönköpings OK
Liv SvenningssonJönköpings OK
Lova SvenningssonJönköpings OK
Nils ThuressonVaggeryds SOK
Signe ThuressonVaggeryds SOK
Rasmus WagbyJönköpings OK
Malte WennerhagJönköpings OK
Emmy Wretling ClarinJönköpings OK

U2 vit (16)

NamnOrganisationBricknummer
Isac AlzénIF Hallby SOK
Erica AnderssonJönköpings OK
Isac BardIF Hallby SOK
Leon BardIF Hallby SOK
Alexander EkIF Hallby SOK
Margot GardIF Hallby SOK
Arvid GredegårdIF Hallby SOK
Ruth HåmåsTenhults SOK
Ture HåmåsTenhults SOK
Lukas JarelvIF Hallby SOK
Max JarelvIF Hallby SOK
Wilmer MannerströmTenhults SOK
Inez PalmérIF Hallby SOK
Unni SparrTenhults SOK
Arvid TidstrandIF Hallby SOK
Greta WiklundJönköpings OK

Inskolning grön (2)

NamnOrganisationBricknummer
Valdemar SjöbergOK Gränsen
Vilma UllertegJönköpings OK

Annonser

Mila