Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Rävabacken närtävling (Nattberg)

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Rävabacken närtävling (Nattberg)
Arrangörsorganisation: Älvsby IF OK
Datum: söndag 14 juni 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 148 anmälda deltagare.

Mycket lätt 2 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Iris HolmbergBergnäsets AIK
Knut HolmbergBergnäsets AIK1100718
Arvid LidströmBergnäsets AIK2661220
Torkel Lund JungOK Renen1389998
William LundholmOK Renen
Jonna RönnbergBergnäsets AIK

Lätt 2,5 km (26)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb1205068
Yvette BarmosseSeskarö IF
Ellen BergkvistOK Renen1426986
Amanda Bezerra VikströmSeskarö IF
Axel EngströmOK Renen8005487
Anton HanssonBergnäsets AIK2104167
Erik HörnquistOK Renen8091024
Irma IngvarssonOK Renen9752354
Lo KarbinSeskarö IF
Vilma KuokkanenOK Renen1090306
Hanna LidströmBergnäsets AIK2210992
Nils LidströmBergnäsets AIK2661282
Elsa LindblomOK Renen2139655
Algot LundströmPiteå IF Orienteringsklubb
Love NordlundBergnäsets AIK1956375
Olov PerssonOK Renen451757
Ove RenbergBergnäsets AIK7071029
Joar RönnbergBergnäsets AIK
Ebba RönnbäckOK Renen7996676
Svea RönnbäckOK Renen7116676
Maja StridsmanBergnäsets AIK2083941
Ville SundqvistOK Renen443660
Lisa TapperÄlvsby IF OK7208379
Axel WassermanOK Renen2124621
Noel ÖstlingBergnäsets AIK2083950
Tina ÖstlingBergnäsets AIK445180

Medelsvår 3 km (31)

NamnOrganisationBricknummer
Iris BergkvistOK Renen1426975
Daina Julia DagisOK Renen25221
Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb1414486
Hedda EdinOK Renen8080123
Mirjam EdinOK Renen8060301
Sofia FlodmarkBergnäsets AIK1364282
Eric HasselströmOK Renen8001563
Tova HolmbergBergnäsets AIK1071028
Linda IsakssonÄlvsby IF OK2500556
Maria KarlssonPiteå IF Orienteringsklubb437295
Mattias KillmeyVittjärvs IK7201136
Malin Kronholm BergkvistOK Renen2124617
Vilgot KuokkanenOK Renen8070205
Martin LarssonÄlvsby IF OK7000288
Dennis LidströmBergnäsets AIK2310950
Anna LindblomOK Renen2139673
Gunnar LindströmOK Renen442221
Magdalena LindvallOK Renen25215
Linda LundbergOK Renen2059025
Emilia LundholmOK Renen1051203
Johan NorénÄlvsby IF OK1691864
Linn OlofssonÄlvsby IF OK1190984
Hugo PellaVittjärvs IK9071228
Ingrid PerssonOK Renen7100071
Karl PerssonOK Renen7900079
Viktoria RumannBergnäsets AIK2661218
Björn SvanbergOK Renen7650116
Minna TuressonOK Renen9070126
Karl-Axel UtterströmOK Renen2062110
Ludvig UtterströmOK Renen
Erika WinsaOK Renen1666676

Svår 5 km (56)

NamnOrganisationBricknummer
Matilda AasaOK Renen8080175
Jimmy BergkvistOK Renen2124587
Anders BlomqvistVittjärvs IK2104054
Aron BlomqvistVittjärvs IK2800586
Evelina ChristofferssonOK Renen334551
Jan ChristofferssonOK Renen334565
Alva EngströmOK Renen8005478
Emma HasselströmOK Renen7050710
Martin HasselströmOK Renen700125
Victor HenrikssonSeskarö IF738166
Agneta HolmgrenBergnäsets AIK8519570
Fredrik HolmgrenBergnäsets AIK8518854
Lisa HörnquistOK Renen8050626
Mikael HörnquistOK Renen8270767
Arvid IngvarssonOK Renen8060302
Jörgen IngvarssonOK Renen264857
Emma JohanssonVittjärvs IK2089313
Hans JohanssonVittjärvs IK1428401
Jonas JohanssonBergnäsets AIK2661188
Nils JohanssonVittjärvs IK2089497
Agnes KarlssonÄlvsby IF OK7003055
Kent KarlssonOK Renen
Anders KillmeyVittjärvs IK2088682
Ellen KillmeyVittjärvs IK1394640
Klara KivijärviOK Renen9040714
Conny LagerskogArvidsjaurs OK9100420
Fredrik LarssonBergnäsets AIK7720811
Stefan LauriGammelstads IF351072
Agneta LindbäckOK Renen1403974
Emmie LindbäckOK Renen8005474
Jan LindelöfSeskarö IF9510520
Cecilia LundOK Renen1542916
Tim LundbergOK Renen8050310
Torbjörn LundbergPiteå IF Orienteringsklubb1520826
Martin LundholmOK Renen1220404
Mats LundinLånghundra IF364854
Björn LundstenVittjärvs IK264964
Lena LundstenVittjärvs IK264971
Angela NilssonSkellefteå OK2062164
Linus NordinOK Renen1919199
Mats NordlundBergnäsets AIK1507165
Petter NorénÄlvsby IF OK7000294
Rein PellaVittjärvs IK9720808
Kati RemesOK Renen2060708
Anders RensgardOK Renen9560601
Anders RönnbäckOK Renen2058215
Björn SamuelssonOK Renen2109268
Robert SandbergÄlvsby IF OK
Therese SundqvistOK Renen334583
Hanna SvanbergOK Renen7010421
Ella TuressonOK Renen9041215
Thomas UtterströmOK Renen2062111
Mattias VainionpääI 19 IF248822
Inger VennbergOK Renen9571123
Anneli WickbomVittjärvs IK262143
Sven ÖrnerlingOK Renen9915140

Svår 7 km (29)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Elsa ChristofferssonOK Renen8000329
Patrik ForsmanIF Brahe
Emma HedlundOK Renen9000608
Jonas HedlundOK Renen9690728
Martin HolmbergBergnäsets AIK9740511
Catrin IngvarssonOK Renen264852
Ingvar IsakssonSeskarö IF7946104
Anders JohanssonOK Renen2101780
Thomas JohanssonOK Renen8380838
Andreas KarlssonPiteå IF Orienteringsklubb9903100
Edit KarlssonÄlvsby IF OK7000266
Göran KarlssonPiteå IF Orienteringsklubb448587
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Jon LindmarkCentrum OK8516152
Peter LundbergOK Renen2058209
Simon MarkströmOK Renen8037134
Simon NordlundVittjärvs IK1930427
Erik OskarssonI 19 IF7870218
Robert SandbergOK Roslagen8150491
Tobias SnellOK Renen8480848
Robert SundqvistOK Renen442271
Lena TuressonOK Renen608478
Simon WallerIFK Umeå1429623
Andrea WickbomVittjärvs IK930427
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Frans WickbomI 19 IF553389
Rasmus WickbomVittjärvs IK8187930
Per ÖgrenBergnäsets AIK8196401

Annonser