Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till U-serien Final

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: U-serien Final
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: lördag 17 september 2011

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 224 anmälda deltagare.

D16 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Myrra CarlssonOK Orion980614
Ylva ChristenssonOK Skogsfalken246048
Caroline FredrikssonOK Dacke354353
Amanda JohanssonOK Dacke960701
Frida MårtenssonOK Skogsfalken10190
Astrid NormanOK Skogsfalken10202
Sanna PeterssonOK Dacke225793
Moa PetterssonOK Dacke961220
Julia SmedenmarkRonneby OK950626
Johanna TowessonOK Orion347383
Moa WåhlinOK Skogsfalken404371

H16 Kort (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonStigmännen Karlshamns OK950719
Lukas BökmanRonneby OK961225
Andreas HenryssonOK Dacke952712
Andreas JonssonOK Orion990805
William LindblomStigmännen Karlshamns OK12292
Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK959697
Felix PerssonOK Skogsfalken959803
Philip PerssonOK Orion950914
Edvin SmedbergOK Skogsfalken960505
Theodor WahlbomOK Orion960901

D14 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AnderssonOK Vilse 8710140
Kajsa AnderssonOK Orion402823
Julia HedOK Skogsfalken420032
Hanna MelanderStigmännen Karlshamns OK971128
Annie OskarssonRonneby OK342510
Vilma PerssonOK Skogsfalken980813

H14 Kort (13)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Skogsfalken
Ola AnderssonStigmännen Karlshamns OK970706
Rasmus ErikssonOK Vilse 87260794
Samuel GiselssonRonneby OK245988
Alexander GraadRonneby OK423297
Albin HenryssonOK Dacke981908
Anton HåkanssonOK Vilse 87205258
Henrik JohannessonRonneby OK980705
Melker JohanssonOK Orion980512
Oscar JohanssonOK Dacke990331
Lukas MårtenssonOK Skogsfalken10187
Love OlssonRonneby OK933912
Johan WennermarkOK Skogsfalken970121

D12 Kort (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen AnderssonStigmännen Karlshamns OK990730
Linnea DagsbergOK Orion443467
Tova EricssonRonneby OK10642
Louise LagerkvistRonneby OK449172
Thea OlssonRonneby OK28689
Elin OskarssonRonneby OK426792
Elsie OskarssonRonneby OK426791
Ellen WahlbomOK Orion632800
Johanna WilhelmssonOK Dacke438133

H12 Kort (14)

NamnOrganisationBricknummer
Tony AnderssonOK Skogsfalken10209
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Love CarlssonOK Orion417448
Axel FranssonOK Dacke431333
Anton GlivesonRonneby OK933917
Anton HallerOK Dacke409837
Samuel HåkanssonRonneby OK933919
Niklas JohnssonRonneby OK990112
Hampus JärnboStigmännen Karlshamns OK990701
Hjalmar JönssonOK Vilse 87205256
Adam LindbomOK Orion249226
Jonathan LjungbergOK Skogsfalken440706
Albert LundskogOK Skogsfalken10211
Emil PetterssonOK Dacke990824

D10 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion435799
Elin AntonischkiOK Orion
Vanja BökmanRonneby OK229736
Tova DanielssonOK Skogsfalken10213
Sigrid ElmbladOK Vilse 87205245
Elin EmilssonOK Skogsfalken12286
Maja FranssonRonneby OK933913
Elli HolstOK Skogsfalken10200
Hanna JohannessonRonneby OK812368
Lovisa JohanssonOK Dacke423451
Linda JonssonOK Orion903020
Linn KarlssonOK Vilse 8712621
Elina LiljedahlOK Skogsfalken449713
Ella OlssonRonneby OK933901
Hanna RingRonneby OK933905
Emma SandersonOK Dacke449330
Wilma SandersonOK Dacke409824
Ella SöderbergOK Skogsfalken30520

H10 (24)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Dacke341571
Herman AlbinssonOK Skogsfalken420034
Fabian AnderssonRonneby OK933918
Oskar EricssonRonneby OK28954
Viktor ErikssonOK Vilse 87260898
Marcus FranssonRonneby OK257563
Simon GiselssonRonneby OK245922
Nils GybergOK Skogsfalken680518
Gabriel GyllenstingRonneby OK933916
Gustav HallerOK Dacke409836
Erik HanssonFK Vittus444777
Filip HåkanssonOK Orion18562
Gabriel HåkanssonRonneby OK933920
Arvid KronmarFK Vittus444758
Samuel KullbergOK Skogsfalken10214
Max KärvhagOK Skogsfalken431002
Albin LiljaRonneby OK933902
Oliverh MolanderOK Skogsfalken10196
Hugo NilssonStigmännen Karlshamns OK354805
Jakob NilssonStigmännen Karlshamns OK354802
Max PerssonOK Skogsfalken30513
Viktor PeterssonOK Skogsfalken10188
Aron ThorénRonneby OK427826
Gustav ÅmanOK Vilse 8710149

Inskolning (38)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Skogsfalken10195
[person ej vald]OK Skogsfalken10198
[person ej vald]OK Dacke409826
[person ej vald]OK Dacke409819
[person ej vald]OK Dacke431335
[person ej vald]FK Vittus444716
[person ej vald]OK Vilse 87205272
[person ej vald]OK Dacke409827
[person ej vald]OK Dacke409823
[person ej vald]OK Dacke409816
[person ej vald]OK Orion27257
[person ej vald]OK Orion229557
[person ej vald]Ronneby OK408656
[person ej vald]FK Vittus444713
[person ej vald]FK Vittus444717
[person ej vald]FK Vittus444719
[person ej vald]FK Vittus444724
Emil AronssonFK Vittus444742
Agnes BerlinOK Orion449545
Lou BizzozeroFK Vittus444715
Axel BrattOK Orion
Ella BrattOK Orion
Arvid EricssonRonneby OK740409
Kasper FagerFK Vittus444710
Carl GlivesonRonneby OK408656
Oliver HåkanssonOK Orion306877
Emelie JohnssonOK Vilse 87205265
Frida JönssonOK Vilse 87205267
Elias KronmarFK Vittus444702
Lova KronmarFK Vittus444706
Melker LarssonOK Orion
Leonard LydellStigmännen Karlshamns OK354801
Bea MagnstedtOK Vilse 87205262
Saga NilssonStigmännen Karlshamns OK354804
Emil OskarssonRonneby OK408658
Linnea OskarssonRonneby OK408670
Lisa SwartzOK Orion
Nils SwartzOK Orion

U1 (39)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Dacke409825
[person ej vald]OK Dacke409820
[person ej vald]OK Dacke409824
[person ej vald]FK Vittus444735
[person ej vald]OK Skogsfalken10212
[person ej vald]OK Dacke409817
[person ej vald]Ronneby OK408666
[person ej vald]OK Dacke409822
[person ej vald]OK Dacke409821
[person ej vald]OK Skogsfalken10217
Viktor AikioOK Vilse 87500979
Emil AlbinssonOK Skogsfalken420033
Carl AnderssonOK Dacke444682
Lucas BerntssonOK Skogsfalken404372
Hugo DanielssonOK Skogsfalken10218
Emma EmilssonOK Skogsfalken10203
Viktor EngmanFK Vittus444740
Lisa EricsonOK Vilse 87205272
Jonna ForsbergOK Dacke409834
Linus ForsbergOK Dacke409828
Rebecca HallerOK Dacke343386
Arvid JönssonOK Vilse 87500974
Martin KembringOK Dacke257568
Emma LarssonOK Dacke343719
Ture LiljaRonneby OK408654
Elvira LjungbergOK Skogsfalken417662
Simon LångströmFK Vittus444731
Hugo MelanderOK Vilse 87205259
Love MörnhedOK Skogsfalken10205
Nellie NilssonOK Orion
Oscar NilssonOK Orion
Erik OscarssonOK Orion
Emil RingRonneby OK933904
Meja SvenssonOK Vilse 87205275
Nanna SvenssonOK Vilse 87205277
Thilda SvenssonOK Skogsfalken10216
Embla ThorénRonneby OK427825
Wille VernströmRonneby OK933911
Ina ÅmanOK Vilse 8710179

U2 (20)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Ronneby OK408659
[person ej vald]Stigmännen Karlshamns OK354807
[person ej vald]Stigmännen Karlshamns OK354806
Arvid BlomsterRonneby OK408664
Johannes ConradssonOK Skogsfalken10199
Lovisa EliassonStigmännen Karlshamns OK440229
Madeleine EngmanFK Vittus444741
Svante HolstOK Skogsfalken10201
Erik HöglundRonneby OK408667
Sebastian KullbergOK Skogsfalken10229
Hugo LarssonOK Dacke16688
Samuel LennartssonRonneby OK933907
Anton MånssonOK Orion12243
Ebba MånssonRonneby OK933903
Linn NajjarStigmännen Karlshamns OK440228
Tobias NäslundRonneby OK933909
Vilmalee SuwanOK Vilse 8710105
Robin VainikainenStigmännen Karlshamns OK440230
Linus VernströmRonneby OK933910
Jakob WilhelmssonOK Dacke343707

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Viktoria EnarssonOK Skogsfalken10215
Joel NilssonStigmännen Karlshamns OK354803

Öppen motion 2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Vilse 87205257
Jörn AntonischkiOK Orion306866

Öppen motion 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Dacke409833
[person ej vald]OK Dacke409832
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Nina RingRonneby OK427822

Öppen motion 6 (14)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Dacke409829
[person ej vald]OK Orion41452
Aleksander BernaciakOK Orion302503
Lennart BohmanFK Vittus16850
Anna EliassonOK Skogsfalken404380
Kenneth FagerFK Vittus520401
Johan GybergOK Skogsfalken680518
Annika JosefssonOK Dacke12577
Linda LarssonOK Dacke16687
Peter LiljedahlOK Skogsfalken449769
Yngve MagnussonOK Orion10528
Anders NilssonOK Orion440930
Henrik NilssonStigmännen Karlshamns OK354809
Fredrik OskarssonRonneby OK681210

Annonser