Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland+Hälsingland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Brödkampen med DM, ultralång, Gästrikland+Hälsingland
Arrangörsorganisationer: Hälsinglands OF / Ockelbo OK
Datum: lördag 4 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 155 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BlixtOK Hammaren9910097
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK8199407
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Tyra ForsbergValbo AIF2107474
Rebecka HeinrupStora Tuna OK8053092
Viktoria HelmerssonOK Ravinen920705
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Hanna KjellinSundsvalls OK9990314
Ida PalmbergOK Hammaren9990206
Ellen SkoogOK Hammaren7990828

H21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Simon BergrothGävle OK888808
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Richard HejdenbergGävle OK552310
Lasse JanssonGävle OK611129
Björn LjunggrenOK Hammaren9740906
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Patrik OttossonGävle OK661122
Robert PetterssonForsa OK931212
Stefan StridValbo AIF8457777
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna8002358
David SundströmSöderhamns OK8625750

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Julia NäslundOK Hammaren8030519
Linnea PerssonValbo AIF444754

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
Felix SilverGävle OK1577026
Jakob SjöbergGävle OK8151505
Noa StenälvValbo AIF2107495

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elin LadängesAlfta-Ösa OK8075284
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527
Ebba OttossonGävle OK9040827
Ellen PelanderOK Djerf436046
Sara ÅbomGävle OK9040619

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Vigor KjellmanOK Hammaren8050417
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oline HanssonAlfta-Ösa OK39812
Stina SöderqvistLinköpings OK9061013
Linnéa WestlinValbo AIF427763

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linus HanssonAlfta-Ösa OK2075156
Martti JokiForsa OK1428362
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Siri HejdenbergGävle OK8080520
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Jennifer LöfgrenOckelbo OK2148041
Frida SöderqvistLinköpings OK7080531
Alma WestlinValbo AIF2107465

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AlplingValbo AIF2066518
Arvid KjellmanOK Hammaren7080511
Gustav MattssonValbo AIF402791

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viola ForsbergValbo AIF2141336
My OffrellGävle OK1100802
Ellie SöderbergGävle OK1101100

H10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL8400077
Neo BorgGävle OK37678
Melker KjellmanOK Hammaren7100720
Erik LindqvistOK Hammaren2311066
Ludvig LjunggrenOK Hammaren9100323
Samuel SvenssonSöderhamns OK1972010
Vilgot SääfSöderhamns OK2088386

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Linus HolmqvistOK Österåker2084115

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Hugo FlordalSöderhamns OK8130911
Andreas ForsbergValbo AIF2107485
Fredrik JuhlinForsa OK9101853
Nicolas LavigneGävle OK9770127
Jonatan SöderbergGävle OK8009680
Robin Von HaartmanGävle OK2100137

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Helena BacklundGävle OK1140198
Ingela ErikssonGävle OK888802
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK610219
Helena LiljeströmGävle OK449337
Camilla StålbergOckelbo OK306151

H45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias StenälvValbo AIF2066509

D50 Hä (1)

NamnOrganisationBricknummer
Annika OttenbäckSegersta OK8719087

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar ForsgrenForsa OK9101848
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Lars-Erik LiljeströmGävle OK449332
Dan NorinGävle OK888882
Torbjörn OhlssonHaninge SOK8228991

D60 Hä (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9570121
Kerstin OhlssonHaninge SOK9638991

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK570513
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK7561014
Göran HedmanValbo AIF2095207
Harry HietanenGävle OK600915
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK8471202
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Christer SegerquistGävle OK2078257

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AurellGävle OK1393048
Lars EklundForsa OK510201
Torbjörn ErikssonSnättringe SK8030655
Östen ErikssonAvesta OK444190
Bengt FröjdfeldtGävle OK1510328
Mats HemströmGävle OK8011590
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK7420223
Lars LandströmLånghundra IF660331
Anders MalmbergKvarnsvedens GOIF OK9520915
Thom SandvikAvesta OK43058
Rune SundströmSöderhamns OK37665
Anders Stefan VestlundOK Kåre8012070

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlplingValbo AIF2124593
Levi BorgGävle OK47412

Öppen mycket lätt 2 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Leah AlnebergSträngnäs-Malmby OL821100

Öppen Lätt 2,5 km (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AlnebergSträngnäs-Malmby OL770707
Evelina BjörkhammarOckelbo OK7110715
Juni NorlinSöderhamns OK2088385
Marie PavlovskáSöderhamns OK2088400
Julia TyveSöderhamns OK1933665

Öppen Lätt 5 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria NorinGävle OK30577
Karin ÖhlundOckelbo OK306168

Öppen Medelsvår 3,3 km (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AlplingValbo AIF2147928
Anette EngströmValbo AIF444772
Jörgen HelmerssonOckelbo OK1280759
Maria Kjellman WallénOK Hammaren452751
Tua OffrellGävle OK351173
Yasmine OffrellGävle OK1820618
Petra PavlovskáSöderhamns OK2088384
Thomas WennlundOckelbo OK234827
Lena ÅbomGävle OK1680910

Öppen Svår 3,3 km (15)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BorgGävle OK790706
Helena HemströmGävle OK36185
Mia LiljaIFK Lidingö SOK7670204
Simon LiljaIFK Lidingö SOK7020413
Sara SöderqvistLinköpings OK1800227
David SöderströmSala OK9005074
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Anna-Lena TynongGävle OK262672
Johannes TyveSöderhamns OK7505271
Caroline WestbomOK Österåker7910260
Lars WestlinValbo AIF29833
Maria WestlinValbo AIF451680
Signe WikstenGävle OK8060327
Elke WilkeTierps SOK2100434
Hasse ÅbergValbo AIF7501209

Öppen Svår 7 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas IvarssonOK Hammaren7104080
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Henrik SöderqvistLinköpings OK2089418
Lena WesterlundOK Djerf8016908
Fredrik WikstenGävle OK8080704
Mattias WikströmAlfta-Ösa OK1974705

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr