Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kretsmästerskap natt, SV kretsen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kretsmästerskap natt, SV kretsen
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: torsdag 22 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 117 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie EklöfLunds OK8150607
Åsa EricssonLunds OK8031169
Elin HugossonLunds OK1020510
Olivia LarssonLunds OK8031228
Selma LarssonLunds OK7030731

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Per AspegrenOK Kontinent810517
Anders EricssonLunds OK8181081
Magnus HärwellAndrarums IF781206
Daniel LindbergEslövs FK1840504
Erik SchultzLunds OK8086061

H20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK8000712
Viktor AhltinMalmö OK8008008
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid HjelmLunds OK7300550

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Eja GustafssonLunds OK8327834
Evelina LindsjöLunds OK1448611
Hedda ÅbergLunds OK331006

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Alfred OlssonLunds OK2085383
Edvin SanderSkåneslättens OL902923

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Signe HartmanLunds OK
Julia PlanckLunds OK2139009

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Truls ForsmanOK Kontinent2801377
Isak GustafssonLunds OK1210809
Vilgot HjelmLunds OK2801439
Arvid OlssonOK Kontinent2801238
Isak RipaMalmö OK2170859
Valter SanderSkåneslättens OL8422842
Karl SörvikLunds OK409307

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lina HidåsOK Kontinent264071
Sara JonassonCentrum OK800241
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK7830412

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ted GustavssonMalmö OK41976
Fredrik Kryh ÖbergMalmö OK9101721
David LarssonLunds OK8287119
Mikael NilssonLunds OK740474
Johan SanderSkåneslättens OL9101727

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Lisa ElmerfjordLunds OK37976
Marika HusbySkåneslättens OL353694
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Lotta LinseforsLunds OK8461030
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Malin MalmbergMalmö OK7690819
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243

H45 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK8020464
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL8132000
Karl-Johan ForsmanOK Kontinent2801429
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Marcus HenningssonLunds OK7014075
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Magnus JonassonMalmö OK730912
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Hans KulstadSkåneslättens OL7720118
Malte LennerstedtLunds OK8061020
Martin LindsjöLunds OK449826
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Thomas NilssonEslövs FK8171171
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Per OlssonOK Kontinent
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Urban SchmidtOK Kontinent8220599
Mårten SpanneMalmö OK1080317
Mikael SöderströmMalmö OK1969613
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus ThuressonSkåneslättens OL8271002
Markus ThysellOK Kontinent1300974
Magnus WallenborgLunds OK8090331
Tomas VensrydEslövs FK8101270
Björn ÅkessonSkåneslättens OL2083861

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anne UddEslövs FK610510

H55 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Ulf MinörLunds OK8100200
Bengt OlssonEslövs FK630912
Per SvenningssonLunds OK246064
Stein ØstbyMalmö OK7444066

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun NilssonLunds OK1025266

H65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Richard BengtssonLunds OK451069
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Bengt-Arne ClaessonMalmö OK7014074
Roland DahlmanMalmö OK8279264
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Lars JohanssonMalmö OK8092888
Jan JönssonMalmö OK355901
Leif KarlssonFrosta OK27905
Janne LindholmFrosta OK27900
Bo-Anders NilssonLunds OK1025267
Håkan NilssonMalmö OK7471112
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Leif SandgrenFrosta OK671202

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Rune BergLunds OK204697
Håkan BrostMalmö OK444060
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Roland OffrellFrosta OK8001962

Mycket lätt (4)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtslinLunds OK18986
Felix CarlssonLunds OK244651
Valter NelkingSkåneslättens OL2112465
Ludwig UlanderSkåneslättens OL1162009

Lätt (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil KollénMalmö OK17486
Alma KällqvistLunds OK
Anna SöderströmMalmö OK1973401
Cilla UlanderSkåneslättens OL1044525

Medelsvår (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linda HartmanLunds OK2140372
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Marcus WiderbergOK Silva8240600

Svår 5 km (6)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AnderjonTetra Pak IF920204
Sara BengtssonMalmö OK2119540
Robert BertilssonLunds OK2060853
Andreas NilssonTetra Pak IF7040105
Roelf PostemaTetra Pak IF2119665
Pär RingströmMalmö OK2077939

Annonser