Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Träning Uvberget

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Träning Uvberget
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: tisdag 16 juni 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Rehns BK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran EngblomRehns BKSvår 2448866
Christer EngstrandRehns BKSvår 119358
Ann-Britt ErikssonRehns BKSvår 1450049
Conny ForsellRehns BKMedelsvår29076
Kerstin Frisk EngstrandRehns BKSvår 1444087
Henrik FröjdRehns BKSvår 31989314
Marie FröjdRehns BKSvår 21280161
Anders JohanssonRehns BKSvår 3930809
Björn JonsingRehns BKSvår 3451266
Edvin SvedbergRehns BKLätt1090629
Elisia SvedbergRehns BKMedelsvår610050
Erik SvedbergRehns BKLätt2147970
Stefan SvedbergRehns BKSvår 22147971
Gun SvenssonRehns BKSvår 12500519

Annonser

Mila