Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien, #1, krets norr 1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #1, krets norr 1
Arrangörsorganisation: Väsby OK
Datum: söndag 30 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 121 anmälda deltagare.

D16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK2062033
Melina FogelbrinkVäsby OK2132060
Moa FröstadiusSundbybergs IK1041107
Madeleine GranathVäsby OK9202066
Wilma JosefssonVäsby OK1041225
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnterudVäsby OK2107225
Erik FranklingIFK Lidingö SOK2141426
Emil FranzénSundbybergs IK2093411
Wilhelm GrönquistSundbybergs IK1015318
Eskil IsakssonVäsby OK1374334
Daniel KraftSundbybergs IK8051027
Rasmus LundströmVäsby OK8439105
Noah SantaliusVäsby OK2107366

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Maja FalkSundbybergs IK9060213
Tyra FogelbrinkVäsby OK2132086
Anna FranklingIFK Lidingö SOK9070210
Alice HellbergSundbybergs IK1977063
Ingrid JohanssonSundbybergs IK8060109
Frida JosefssonVäsby OK450206
Fanny KarlsVäsby OK245944
Matilda ModigVäsby OK1070831
Maja RundlöfVäsby OK2095556
Vera SkantzeIFK Lidingö SOK8515571
Alva SmedsVäsby OK2107544
Ingrid TillegårdSundbybergs IK2095391
Freja ÖhmanVäsby OK1461794

H14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Love DanielssonSolna OK2132065
Adrian EkVäsby OK2132069
Noel HellbergSundbybergs IK1977062
Folke IsakssonVäsby OK1487252
Edvin Johansson LiljegrenVäsby OK2095103
Erik LidénVäsby OK1911191
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK8181436
Linus LundströmVäsby OK450280
Nils SamrudIFK Lidingö SOK8006502
Botvid SimonssonSundbybergs IK1960319
Erik SteenSundbybergs IK2001674
Vilgot SöderströmSundbybergs IK2119345
Egon WistedtSundbybergs IK2089325
Gustav ÅkerlundVäsby OK2801311

D12 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK2083822
Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK780608
Alva GawellIFK Lidingö SOK2101618
Bodil JohanssonSundbybergs IK8090924
Astrid KraftSundbybergs IK8080910
Sara LiwångIFK Lidingö SOK8181438
Stella Näsman LandhSundbybergs IK2112581
Ingrid SamrudIFK Lidingö SOK2123383
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK8516471
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK1091114
Elin SmedsVäsby OK2123908
Iben StattinVäsby OK1239712
Selma SundbergSundbybergs IK7577294
Ellen Wickbom WestmanSundbybergs IK2077324

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Nestor BlomqvistVäsby OK2138984
Milton DahlerusIFK Lidingö SOK2139983
Linus DanielssonSundbybergs IK2123591
Arvid EdwardssonIFK Lidingö SOK2139647
Åke EngmanIFK Lidingö SOK2095247
Edvin FlodellVäsby OK2148882
Victor GranathVäsby OK9853482
Henrik GrefbergIFK Lidingö SOK2148938
Arvid HellbergSundbybergs IK403082
Folke JohanssonSundbybergs IK9090924
Emil KrigsmanSundbybergs IK2311063
Viktor NygrenVäsby OK1068029
Vincent RylanderVäsby OK1090722
Morgan RånmanVäsby OK7091227
Theo SantaliusVäsby OK1147369
Alve WistedtSundbybergs IK2115471
Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK2123574
Felix ÖhmanVäsby OK2119887

D10 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK2132078
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK2107446
Nova FalkSundbybergs IK19424
Ida HellbergSundbybergs IK1101031
Saga HellbergSundbybergs IK1101032
Tilde JanssonIFK Lidingö SOK33779
Emma NygrenVäsby OK1137398
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK2112596
Esther OlivSundbybergs IK2140399
Alicia OlsonSundbybergs IK2137643
Juni RylanderVäsby OK1110121
Lina SilénIFK Lidingö SOK2420502
Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK1420195
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK1111010
Vera SundbergSundbybergs IK2123941
Elsa Wanek TerryIFK Lidingö SOK19634

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas Amblie TarandiIFK Lidingö SOK9001210
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK1399765
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK771005
Emil EdwardssonIFK Lidingö SOK2124582
Franz EngmanIFK Lidingö SOK2100492
William LindelöfSundbybergs IK553397
Hugo RundlöfVäsby OK2148445
Rasmus SigfridssonVäsby OK1101121
Tage StattinVäsby OK1665627

Inskolning (7)

NamnOrganisationBricknummer
Albin FlodellVäsby OK2420584
Sakarias KraftSundbybergs IK2048684
Elsa RundlöfVäsby OK2148447
Mary RylanderVäsby OK1150713
Miranda SilénIFK Lidingö SOK2137646
Egil StattinVäsby OK2139834
Ella ÅbergVäsby OK

U1 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Simon Amblie TarandiIFK Lidingö SOK9130518
Alicia EstunVäsby OK
Viktor HellbergSundbybergs IK2139638
Leia JanssonIFK Lidingö SOK553570
Iris LundströmVäsby OK2123832
Edvin LöfvingVäsby OK
Valter LöfvingVäsby OK2148983

U2 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia ErikssonSundbybergs IK239980
Victor JuresicSundbybergs IK239999
Amalia RenströmSundbybergs IK239972
Edith RenströmSundbybergs IK239970
Oscar Slars PaulssonSundbybergs IK402722
Tom ValjusIFK Lidingö SOK2135543

U3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander Segolsson LarssonVäsby OK1575534

U4 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin Andersson EkSundbybergs IK1178105
Alfred HäggSolna OK438739

Annonser

Mila