Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stjärnorpsmedeln 2/8 17-18

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Stjärnorpsmedeln 2/8 17-18
Arrangörsorganisation: OK Denseln
Datum: söndag 2 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 42 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping8240395
Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna992121

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tuve MöllerOK Linné980510

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna930108
Emma WesterlundNyköpings OK1030610

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik LingIK Hakarpspojkarna8220903

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isak DalinOK Kåre8002340
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna1050708

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping9070817

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
Emil LingIK Hakarpspojkarna8070505
Ted NilssonKFUM Örebro OK7070711

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva NilssonKFUM Örebro OK2101743

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan EnarssonKöping-Kolsva OK7090526
Axel GustafssonOK Tylöskog616469
Love OtterströmLinköpings OK7080807

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Casper EnarssonKöping-Kolsva OK7100813

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael AleniusNyköpings OK7898913
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Kjell SvenssonStjärnorps SK1090274

D50 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping9681115

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Christer LindellLinköpings OK8080409
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005262
Johan OtterströmLinköpings OK7681123
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108

D55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro202327

H55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per WintherVästerbergslagens OL650618

H60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Arne SääfGudhems IF38305

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512

Lätt 2,5 km (1)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna LindellLinköpings OK950808

Medelsvår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anika HenrikssonKorsnäs IF OK350584
Gustav HenrikssonKorsnäs IF OK607070

Svår 3 km (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna DalinLeksands OK1040331
Arne WesterlundNyköpings OK1961094

Annonser

Mila