Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stjärnorpsmedeln 3/8 14-15

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Stjärnorpsmedeln 3/8 14-15
Arrangörsorganisation: OK Denseln
Datum: måndag 3 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 36 anmälda deltagare.

Hagaby GoIF Örebro (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edwin SäkerHagaby GoIF ÖrebroH122058877
Örjan SäkerHagaby GoIF ÖrebroH501220708

IFK Norrköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OKSvår 3 km428872

Järla Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa JanssonJärla OrienteringD217880729

Linköpings OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Björn BeckiusLinköpings OKH459201468
Otto NilssonLinköpings OKH169101419

Matteus SI (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars DanielsonMatteus SIH50680222
Berit EklöfMatteus SIMedelsvår 3 km580520

Motala AIF OL (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin AlgotsonMotala AIF OLH219921108
Anna AlgotsonMotala AIF OLD21900126
Leif EfraimssonMotala AIF OLH60556444
Leif HasselströmMotala AIF OLH658210351
Anders HedinMotala AIF OLSvår 3 km421326
Elke MyrhedeMotala AIF OLD50443726
Ture MyrhedeMotala AIF OLMedelsvår 3 km443704

NAIS Orienteringsklubb (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ralf LindgrenNAIS OrienteringsklubbH65214363

OK Eken (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders EnströmOK EkenH50433004

OK Motala (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders EkingeOK MotalaH501691103
Ellika Rashidi StåhlbergOK MotalaD12433207
Salmeh Rashidi StåhlbergOK MotalaD10449660

OK Roxen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt PetterssonOK RoxenMedelsvår 3 km302626
Jan PetterssonOK RoxenSvår 3 km1450216
Christer SandhOK RoxenH658111609

OK Tylöskog (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonas KarlssonOK TylöskogH55610309

Sala OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran LarssonSala OKH658636984
Lena LarssonSala OKD608303057

Skattkärrs SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin BlomkvistSkattkärrs SOKSvår 3 km8185657
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOKMycket lätt 2 km710008
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOKSvår 5 km670008

Sol Tranås (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lotta FischerströmSol TranåsD60352432
Anders JohanssonSol TranåsH6519913

Tullinge SK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Frida JunegardTullinge SKD21877877
Johnny JunegardTullinge SKH60590031
Klara JunegardTullinge SKD1626016
Tina JunegardTullinge SKD50700123

Västerviks OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johnny GustafssonVästerviks OKH652800695

Annonser

Mila