Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Stjärnorpsmedeln 4/8 17-18

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Stjärnorpsmedeln 4/8 17-18
Arrangörsorganisation: OK Denseln
Datum: tisdag 4 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 46 anmälda deltagare.

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma BeskowFalkenbergs OKD21551561

Finspångs SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva GöhlFinspångs SOKD407705120
Malin GöhlFinspångs SOKD127090315

Linköpings OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emmy LindgrenLinköpings OKD189020819
Leif LindgrenLinköpings OKH451973115
Tina LindgrenLinköpings OKD451116116
Alva OlssonLinköpings OKD218089831
Ebba SkullmanLinköpings OKD147070508
Karin SkullmanLinköpings OKD55249579
Pelle SkullmanLinköpings OKH659520520

Långhundra IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Conny ForsbergLånghundra IFH21601337

Malungs OK Skogsmårdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Albin LillieströmMalungs OK SkogsmårdarnaH218097116

OK Njudung (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma HultgrenOK NjudungD402059178
Jan-Ola KarlssonOK NjudungH658023045

OK Roxen (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christer AldénOK RoxenSvår 3 km730411
Hugo AldénOK RoxenH12450365
Susanne AldénOK RoxenD451720324
Brigitte AlsénOK RoxenMycket lätt 2 km710129
Roland AlsénOK RoxenH659191326
Fanny AsketunOK RoxenD218122596
Emma HelmerssonOK RoxenD219975007
Per JonssonOK RoxenH501660802
Stina JonssonOK RoxenD121080318
Anders LillieströmOK RoxenH50670702
Hugo LillieströmOK RoxenH218243008
Maria LillieströmOK RoxenD509690823

OK Södertörn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Andreas MagnvallOK SödertörnH212095528

OK Tylöskog (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stig IsraelssonOK TylöskogH658410906

Skogspojkarnas OK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OKH148061016
Maja Algers OmholtSkogspojkarnas OKMycket lätt 2 km1111008
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OKD161041117
Kristian AlgersSkogspojkarnas OKH451971008
Alice EttlingSkogspojkarnas OKD141070105
Peter EttlingSkogspojkarnas OKH457740511
Sofie EttlingSkogspojkarnas OKD161050322
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OKLätt 5 km1050105
Sofia TunessonSkogspojkarnas OKD168050105

Stjärnorps SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell ErikssonStjärnorps SKH65256867
Jenny ForsmanStjärnorps SKD352078086
John HylandStjärnorps SKH50256896
Eva LindsténStjärnorps SKSvår 3 km256873
Hans OlstrandStjärnorps SKSvår 3 km2078022

Tibro OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pär-Magnus BjurekTibro OKH5029885
Angelica BrandqvistTibro OKD45341059
Jens LindströmTibro OKH55341026

Tjällmo-Godegårds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin SjögrenTjällmo-Godegårds OKD21940723

Annonser

Mila