Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Y-Ringen Masters Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Y-Ringen Masters Etapp 2
Arrangörsorganisationer: Härnösands OK / Sundsvalls OK
Datum: tisdag 21 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 170 anmälda deltagare.

Bana 1 vit 16:00-16:30 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Linnea DufvaSundsvalls OK2104400
Kajsa ErlandssonSundsvalls OK42483
Stina KarlssonKovlands IF7120516
Lovis LindströmKvarnsvedens GOIF OK2104461
Ludvig StåhlbergKovlands IF7110314
Ida-Marie TuvessonSundsvalls OK1011228

Bana 2 gul 16:00-16:30 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander DufvaSundsvalls OK2104365
Juni LindströmKvarnsvedens GOIF OK2420510
Ulla PerssonVK Uvarna343246
Lukas StåhlbergKovlands IF7080712
Albin TuvessonSundsvalls OK2089150
Tove Van De WalSelånger SOK18720
Selma YtterströmSundsvalls OK2104419

Bana 3 röd 16:00-16:30 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AbelssonSundsvalls OK15448
Anna DufvaSundsvalls OK41920
Christina FlordalSundsvalls OK501030
Jon FlordalSundsvalls OK827400
Elmin HovmöllerSöders-Tyresö2115412
Inger LorentzsonSundsvalls OK362533
Peter LorentzsonSundsvalls OK15459
Emil LundgrenSundsvalls OK9020623
Roland SalomonssonVittjärvs IK452982
Herbert Van De WalSelånger SOK
Jakob Van de WalSelånger SOK18709
Caroline YtterströmSundsvalls OK2078255
Daniel YtterströmSundsvalls OK2104368
Ella YtterströmSundsvalls OK2077279

Bana 4 violett 16:00-16:30 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Oskar ErlandssonSundsvalls OK449492
Kerstin FrænellSundsvalls OK720722
Ida JohanssonSundsvalls OK555784
Wilma LarssonSundsvalls OK2063895
Anna LundgrenSundsvalls OK7721225
Olov NorinSundsvalls OK1050905
Anna Van De WalSelånger SOK18715

Bana 5 blå/svart 16:00-16:30 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Johnny BlästaNjurunda OK7873720
Jörgen BlästaNjurunda OK219980
Anders ErlandssonSundsvalls OK37716
Petter ErlandssonSundsvalls OK8002342
Olof FrænellSundsvalls OK590523
Tove FrænellSundsvalls OK1020523
Mattias HovmöllerSöders-Tyresö682306
Magnus JonssonSundsvalls OK730321
Michael LarssonSundsvalls OK2063830
Hannes LindahlSundsvalls OK8020703
Mattias LindahlSundsvalls OK1020703
Fredrik LindströmKvarnsvedens GOIF OK7942465
Axel LundgrenSundsvalls OK8020623
Henrik LundgrenSundsvalls OK7720108
Erik NorinSundsvalls OK7660620
Ola TuvessonSundsvalls OK1411379

Bana 1 vit 17:00-17:30 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Stina EngbergHärnösands OK452944
Ruth HoffmanSundsvalls OK2124685
Ruben JensenSundsvalls OK1100804
Calle MobergSundsvalls OK39829
Lisen MobergSundsvalls OK811104
Wilma UnanderSundsvalls OK16169

Bana 2 gul 17:00-17:30 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabet EngbergSundsvalls OK2119972
Jennie JohanssonSundsvalls OK2087044
Hanna MolinderSelånger SOK2500374

Bana 3 röd 17:00-17:30 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerglundSundsvalls OK9102626
Klara EdströmSundsvalls OK2119672
Eskil EngbergHärnösands OK8070324
Anna HoffmanSundsvalls OK2260799
Valter HoffmanSundsvalls OK2124676
Åke HöglundTimrå SOK259156
Ebba JensenSundsvalls OK2135683
Maria JensenSundsvalls OK2063391
Mari-Helen LidströmSnättringe SK448361
Axel MolinderSelånger SOK7935411
Jessica MolinderSelånger SOK7802210
Harri NäätänenKovlands IF10084
Marcus UddmanSundsvalls OK209588
Nora UddmanSundsvalls OK2139852
Albin ÅlinSundsvalls OK8014017

Bana 4 violett 17:00-17:30 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BergforsSundsvalls OK1067574
Ida BergforsSundsvalls OK2059184
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Stina FeilSundsvalls OK2077293
Bo LauriSnättringe SK442332
Alva Lidström LauriSnättringe SK448564
Clary RexSundsvalls OK241598
Wilmer RexSundsvalls OK9050528
Charlotte VikströmSundsvalls OK30979
Anna ÅlinSundsvalls OK682139

Bana 5 blå/svart 17:00-17:30 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias EdströmKovlands IF889212
Marie-Louise EngbergHärnösands OK2087328
Jon JensenSundsvalls OK2119865
Astrid RexSundsvalls OK9030928
Thomas RexSundsvalls OK234871
Malin TuvessonSundsvalls OK1410885
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Olov VikströmSundsvalls OK30980
Oskar VikströmSundsvalls OK8444002

Bana 1 vit 18:00-18.30 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BergqvistSundsvalls OK
Albin FrödinSundsvalls OK1204519
Hugo LindströmSundsvalls OK2135515
Fanny VikströmSundsvalls OK431060

Bana 2 gul 18:00-18:30 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes FeilSundsvalls OK7090311
Sara JakobssonSundsvalls OK2139853
Bengt LarssonKovlands IF409672
Ture NordgrenHärnösands OK8309069

Bana 3 röd 18:00-18:30 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Alex AnderssonSundsvalls OK2063827
Rickard AnderssonSundsvalls OK2104171
Frida BergqvistSundsvalls OK8070804
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Barbro EdströmKovlands IF10096
Owe EdströmKovlands IF889203
Hugo HässlerSundsvalls OK2139898
Emma JakobssonSundsvalls OK2104351
Catrin JohanssonSundsvalls OK899834
Elin KarlssonKovlands IF7071011
Olivia KarlssonKovlands IF7203838
Irené LarssonSundsvalls OK1771213
Kasper LarssonSundsvalls OK1061102
Gitte LethSundsvalls OK920329
Wilma LindströmSundsvalls OK2121904
Sten Åke VedinSelånger SOK8443590

Bana 4 violett 18:00-18:30 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AgåsSundsvalls OK690330
Arne AnderssonBredaryds SOK9530916
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Josef AnderssonSundsvalls OK362359
Lena AnderssonSundsvalls OK228049
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK2063873
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Susanna EdströmHärnösands OK8040413
Annie HolmquistSundsvalls OK248595
Peter HolmquistSundsvalls OK15475
Monika JanssonSundsvalls OK228022
Kadri KalvoSundsvalls OK43142
Viktoria KarlssonKovlands IF263920
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Pia LindholmSundsvalls OK660505
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Ola LindströmSundsvalls OK245883
Annelie LodénSelånger SOK451371
Elmina MolinHärnösands OK8137484
Mats NissiläSelånger SOK2075358
Anna NordinSundsvalls OK30975
Hugo NordlanderSundsvalls OK7052910
Kristina NordlanderSundsvalls OK2060730
Simon NordlanderSundsvalls OK7057992
Per TjernbergKovlands IF226364

Bana 5 blå/svart 18:00-18:30 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AxlingSundsvalls OK820513
Marcus ErikssonOK Tyr7412130
Marcus ErikssonVK Uvarna245011
Markus FrödinSundsvalls OK750215
Lars HolmquistSundsvalls OK15495
Hanna HugossonSundsvalls OK8113371
Martin HässlerSundsvalls OK362372
Erik JakobssonSundsvalls OK2078178
Lisa JakobssonSundsvalls OK2077278
Rolf JohanssonSundsvalls OK660924
Lars JonssonVK Uvarna247550
Jonna JungåkerSundsvalls OK8098044
Jonas KarlssonKovlands IF7780621
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Isak LundholmUmeå OK8440991
Niklas MartinNjurunda OK9660220
Magnus NordgrenHärnösands OK2087323
Jan NordinSundsvalls OK30976
Julia NordlanderSundsvalls OK2050778
Janne NäätänenSundsvalls OK8030771
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Håkan StoltSundsvalls OK7005080
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329

Annonser

Mila