Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MTBO, USM/JSM/SM/VSM, sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MTBO, USM/JSM/SM/VSM, sprint
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: lördag 29 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 313 anmälda deltagare.

D21 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AderlindOK Norrvirdarna8101210
Linn BylarsForsa OK900531
Laura Csúcs-FenyvesiIFK Mora OK8170588
Mia EronnLinköpings OK8662146
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Linnea GustafssonOK Gynge8229220
Pim HedbergLunds OK8160496
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF8307061
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu9990820
Emma KantarpÄrla IF8009251
Elvira LarssonRyda SK8233305
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Elinor LindelöwLunds OK8102600
Linda LönnebergTäby OK8001512
Emma MiléusAttunda OK900712
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Sonia RodiéreIFK Lidingö SOK8657148
Petra SundströmTäby OK8102060
Helena SvenssonFK Herkules8067515
Anna TidermanHaninge SOK8136481
Maria Von SchmalenséeAttunda OK8073101

H21 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas AderlindOK Norrvirdarna8208130
Emil AnderssonHaninge SOK8069411
Victor ArwesvedTibro OK8009496
Klaus CsúcsIFK Mora OK8280787
Jonny EngelOK Ravinen8411103
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Johan JennergrenNyköpings OK212565
Robert JohanssonTäby OK8070794
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Henrik JonssonSödertälje-Nykvarn OF8071992
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Linus MoodIFK Mora OK8081337
Björn NormarkTullinge SK821013
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF8140697
Thomas PetterssonAttunda OK8048537
Joakim SkärlénHaninge SOK8042997
Daniel SteenHaninge SOK8000342
Olof SundströmTäby OK
Patrik SvedbergGävle OK8060203
Sebastian SvärdHaninge SOK8140503
Felix TidermanSöders-Tyresö8438683
Marcus WadellUlricehamns OK8208200
Björn VölckerLunds OK8061171

D17-20 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonDomnarvets GOIF8003081
Caroline GuttkeNyköpings OK9030621
Alva JonssonLånghundra IF8010223
Nora LiljegrenLeksands OK8006480
Ella PalmIK Hakarpspojkarna8270200
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna8330927
Linda RennerHaninge SOK450266
Elin RindstigSOK Viljan7020224
Hanna RingRonneby OK9020829
Felicia SahlénVästerås SOK1031010

H17-20 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anton AugustssonFagersta OK8426482
Linus BacklundTrollhättans SOK8200275
Isak BerggrenGävle OK8020805
Joel ErnstssonFinspångs SOK9010426
Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu9020308
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Felix SilverGävle OK1577026
Martin SkärlénHaninge SOK8000328
Rasmus TäckOK Hammaren8160919

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BergDomnarvets GOIF442043
Elvira BjörnbergVästerås SOK8000151
Ida ErnstssonFinspångs SOK7203736
Klara ErssonOK Kåre
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Emma KarlssonOK Landehof8020305
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Emma RindstigSOK Viljan451078

H16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre9655572
Hugo AtterbrandOK Kåre8190205
Isak DalinOK Kåre8002340
Alexander DybergIFK Lidingö SOK1050810
Jon HanssonOK Kåre8404580
Rasmus HedarOK Tor8180805
Isak HolmgårdKils OK8020716
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre8041110
Björn RennerHaninge SOK8140633
Axel Rudehill SundellJärla Orientering2062030
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Lovisa BjörnbergVästerås SOK8000152
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8200761
Filippa GuttkeNyköpings OK9060923
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering8090330
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Nova SahlénVästerås SOK1060210

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AderlindOK Norrvirdarna1070611
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK8060122
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Albin FranzénOK Södertörn8060000
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Anton HedströmSöders-Tyresö2077251
Melker JohanssonAttunda OK353973
Melvin LöfgrenOK Kåre2101850
Emil RingRonneby OK9061103
Robin RotticciSödertälje-Nykvarn OF9080606
Albin SvenssonFK Herkules7428685

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Moa JäderbergLeksands OK7778881
Elin KarlssonOK Landehof11363
Hennie LöfgrenStora Tuna OK8080313

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tilda JohanssonAttunda OK353979

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik GräfningsGrycksbo IF OK9631804
Aston NormarkTullinge SK44713

D40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Malin Blåudd LinghOK Rodhen
Lena JakobssonNybro OK29294
Lise-Lotte Mattsson JanssonEksjö SOK439442
Karolina MontgomerieTäby OK2132056
Lin NormarkTullinge SK500927
Malin PilvingeOK Kolmården761104
Daniela RennerHaninge SOK2050737
Linda TufvessonFrosta OK28790

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonVästerås SOK8620147
Anders DalinLeksands OK7040621
Jakob JakobssonNybro OK8013177
Lasse JanssonEksjö SOK8234300
Tobias KjellOK Hällen18597
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL918919
U Tomas LöfgrenStora Tuna OK8030977
Jonn Are MyhrenDomnarvets GOIF790703
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK8200501

D45 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Ulrika AnderssonHaninge SOK8073327
Anna BerggrenGävle OK442137
Maria BroströmOK Denseln1971196
Kristin JohanssonVästvärmlands OK8037839
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna720714
Marie-louise PerssonFK Herkules38609
Helene RipaHaninge SOK9710822
Johanna Rotticci MulderSödertälje-Nykvarn OF9110616
Cecilia RönnfjärdOK Skogsfalken11809
Pernilla SahlénVästerås SOK444705
Jennie StenerhagVästerbergslagens OL
Marina Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8519726
Ann-Sofie TäckOK Hammaren8185867

H45 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BacklundTrollhättans SOK8141973
Nick BarrableOK Ravinen8080674
Lars BerglindTäby OK
Daniel BjörnbergVästerås SOK8000150
Magnus BlåuddOK Rodhen8414281
Patric De BoussardIFK Enskede8201108
Niklas EklundKamrat och IF KIF1501052
Magnus EliassonDomnarvets GOIF8191172
Bertil EronnLinköpings OK8030975
Henrik FlordalKatrineholms OK9740821
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna8412569
Pontus FunkeLeksands OK8111665
Mikael GuttkeNyköpings OK7721014
Tord HultbergSOK Viljan559911
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu9740812
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Ola JäderbergLeksands OK8258688
Tony LarssonOK Skogsfalken8010629
Jonas LindbomTäby OK
Nils MalmIFK Lidingö SOK1504162
Andreas MathisenVästerås SOK8200254
Per MelanderIF Thor8166618
Våge RindstigSOK Viljan29322
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb8060911
Anders SahlénVästerås SOK409459
Ola SkeppSävedalens AIK8110621
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Stellan TäckOK Hammaren8485867
Anders ÅdahlMölndal Outdoor IF8001569

D50 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna AlmlundHaninge SOK8006710
Britta AlstadCentrum OK2104493
Carolina AnderssonKristinehamns OK8719004
Florence BergDomnarvets GOIF449225
Åsa BergforsSOK Viljan960005
Siv BrodinIFK Mora OK2089149
Monica GustafssonEskilstuna OL7031032
Ulrika GustafssonIK Vista8030797
Marie HedarOK Tor8211267
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK8070517
Anette LarssonOK Tor9202068
Suzy LarssonOK Skogshjortarna8280666
Cecilia LingerudOK Skogsfalken8061015
Maria RindstigSOK Viljan29323
Carina SvenssonBredaryds SOK888519
Heléne SvenssonKristinehamns OK245148
Carina ThynellHärlövs IF9497731

H50 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede8190119
Jens AnderssonKristinehamns OK981117
Rickard AsplundÄrla IF8654183
Ola BengtssonTäby OK553380
Peter BergströmKvarnsvedens GOIF OK8070266
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Erik ErnstssonFinspångs SOK9690430
Anders HedbergOK Södertörn9690609
Janne HedströmSöders-Tyresö8088080
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Anders HänströmTäby OK436124
Anders JohanssonVästvärmlands OK8628700
Kenneth JohanssonOK Tranan8070091
Mikael JohanssonVärend GN OL8069000
Stefan JohanssonTrosabygdens OK8654171
Henrik JonssonIFK Mora OK8069108
Pär Anders JärsenholtUlricehamns OK690320
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Benny LindgrenFinspångs SOK8000218
Joakim LundbergUlricehamns OK700526
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna8210867
Anders PetterssonStigsökarna26362
Ronnie PetterssonHaninge SOK8140629
Urban RisbergEskilstuna OL8304927
Janne SkarnerLeksands OK8201664
Joakim SorinderOK Skogsfalken8067014
Stefan SundellJärla Orientering2062069
Ola SvärdHaninge SOK8197007
Lars ThorénRonneby OK8150917
Patrik TidermanSöders-Tyresö8209562
Fredrik ÅslundKatrineholms OK8100079

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK8011163
Åsa BergströmTäby OK8110890
Laila HöglundFK Herkules8111648
Anita KlarSäterbygdens OK47068
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202

H55 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AasaOK Kullingshof8110362
Christer BroströmOK Denseln1965008
Per EdenhamnLänna IF7611023
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna8240164
Mikael GustafssonIK Vista8657151
Pär GustavssonFK Herkules8311103
Steven HaleOK Kåre8090963
Pesho HedbergLunds OK8240962
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Lars HolmgårdKils OK8010164
Peter JäderfeldtOK Klemmingen8000923
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK8081962
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Christer MorellOK Kåre8179138
Gunnar NilssonFinspångs SOK7650917
Mats NylundBredaryds SOK24999
Hans OlsénSundbybergs IK8200363
Göran PerssonVärend GN OL8657162
Hans PerssonOK Kolmården427890
Lars PerssonOK Skogsfalken8041230
Claes RennerHaninge SOK2078279
Peter RosénAlfta-Ösa OK8621807
Johan SköldJärfälla OK8025547
Frank SteinerJärfälla OK7001856
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK8657161
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK1196409
Håkan SvenssonIK Vista8230199
Kenneth SvenssonFinspångs SOK8061060
Stig ThunellIFK Lidingö SOK8385515
Bernth Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8516126

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maud AnglebrantIFK Mora OK8252925
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Lena JanssonGarphyttans IF7590626
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK8662155
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Pia-Lena PutkonenTullinge SK30694

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Svante AndrénTibro OK8111158
Per BacklundOK Södertörn8196196
Leif BylarsForsa OK570826
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Ulf ErikssonStora Tuna OK8090258
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Mats JohanssonIFK Mora OK8335533
Kjell KlarSäterbygdens OK1070460
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Anders LarssonHagaby GoIF Örebro8012759
Eero O NiemiSkogslöparna8005656
Manfred OlejnikSOK Viljan8193690
Stefan OlssonÅlems OK8261256
Nils-Robert PerssonKamrat och IF KIF8280156
Lars RönnolsTäby OK8001557
Per-Olov SjöströmVästerås SOK7582152
Mats TibellLånghundra IF9101533

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
My RönnolsTäby OK8140638

H65 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Leif AhlstrandUlricehamns OK8289550
Anders AsplundJärla Orientering8195512
Berth-Arne BengtssonLånghundra IF8255225
Kent BergendahlNyköpings OK8195212
Johan CarlssonTrollhättans SOK30545
Ulf CarnbyTäby OK30045
Lars EnglundJärla Orientering8431209
Mats EricssonOK Skogshjortarna8001832
Bernt GustafssonVästerbergslagens OL8186158
Ronny HedlundOK Södertörn8308650
Torbjörn LarssonStora Tuna OK8305299
Claes LindbergLunds OK8133657
Håkan LindbergVäsby OK8002345
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Claes-Göran LundbergUlricehamns OK8470107
Ingemar LöfqvistTjällmo-Godegårds OK8001291
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Sonny MyrefeltKalmar OK8003838
Jan PerssonYstads OK8470110
Lars PonténIF Thor8000919
Anders RunanderTrosabygdens OK29840
Lars SahlbergIFK Mora OK8238960
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL8007074
Bengt StenerhagVästerbergslagens OL37411
Göran SvenssonSkillingaryds FK28267
Mats SvenssonOK Pan-Kristianstad8309170
Anders ThomassonUlricehamns OK8001013
Jan-Erik WibergJärla Orientering819489
Per WimanTäby OK8405071

Annonser

Mila