Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till MTBO, USM/JSM/SM/VSM, medel

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: MTBO, USM/JSM/SM/VSM, medel
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: söndag 30 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 186 anmälda deltagare.

D21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BylarsForsa OK900531
Mia EronnLinköpings OK8662146
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna8159231
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF8307061
Emma KantarpÄrla IF8009251
Nadia LarssonFredrikshofs IF Skid & OK8200385
Emma MiléusAttunda OK900712
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad8030619
Helena SvenssonFK Herkules8067515
Anna TidermanHaninge SOK8136481

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Victor ArwesvedTibro OK8009496
Marcus JanssonGarphyttans IF8132134
Thomas JanssonGarphyttans IF1964610
Henrik JonssonSödertälje-Nykvarn OF8071992
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Linus MoodIFK Mora OK8081337
Thomas PetterssonAttunda OK8048537
Patrik SvedbergGävle OK8060203
Sebastian SvärdHaninge SOK8140503

D17-20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EliassonDomnarvets GOIF8003081
Alva JonssonLånghundra IF8010223
Ella PalmIK Hakarpspojkarna8270200
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna8330927
Linda RennerOK Södertörn450266

H17-20 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anton AugustssonFagersta OK8426482
Linus BacklundTrollhättans SOK8200275
Joel ErnstssonFinspångs SOK9010426
Edvin HellstenNyköpings OK8070530
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Rasmus NordgrenOK Kåre9000901
Felix SilverGävle OK1577026
Martin SkärlénHaninge SOK8000328
Rasmus TäckOK Hammaren8160919

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ida ErnstssonFinspångs SOK7203736
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Emma KarlssonOK Landehof8020305

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Isak DalinOK Kåre8002340
Jon HanssonOK Kåre8404580
Rasmus HedarOK Tor8180805
Isak HolmgårdKils OK8020716
Björn RennerHaninge SOK8140633
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cajsa AleniusNyköpings OK9060510
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb8200761
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK8060122
Emil ClashammarNyköpings OK9060605
Albin FranzénOK Södertörn8060000
Anton HedströmSöders-Tyresö2077251
Melvin LöfgrenOK Kåre2101850
Albin SvenssonFK Herkules7428685
Edvin ÅttingLinköpings OK1070318

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin KarlssonOK Landehof11363

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid RundströmOK Ravinen2107357
Karl SundkvistKatrineholms OK8115656

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK8100411
Simon ÅttingLinköpings OK344434

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malin PilvingeOK Kolmården761104
Daniela RennerHaninge SOK2050737
Linda TufvessonFrosta OK28790

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Niclas ClashammarNyköpings OK9200668
Anders DalinLeksands OK7040621
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Jonn Are MyhrenDomnarvets GOIF790703
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Martin RidderstedtÄrla IF9821611
Arvid SundkvistKatrineholms OK8111674
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK8200501

D45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Ulrika AnderssonHaninge SOK8073327
Kristin JohanssonVästvärmlands OK8037839
Pia JohanssonOK Landehof7711124
Linda LönnebergTäby OK8001512
Liselott NordgrenOK Kåre14632
Marie-louise PerssonFK Herkules38609
Marina Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8519726
Ann-Sofie TäckOK Hammaren8185867
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK751121

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AlbinssonOK Österåker8388888
Erik BacklundTrollhättans SOK8141973
Nick BarrableOK Ravinen8080674
Patric De BoussardIFK Enskede8201108
Niklas EklundKamrat och IF KIF1501052
Magnus EliassonDomnarvets GOIF8191172
Bertil EronnLinköpings OK8030975
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna8412569
Mikael GuttkeNyköpings OK7721014
Erik JonssonLånghundra IF1974630
Tony LarssonOK Skogsfalken8010629
Andreas MathisenVästerås SOK8200254
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb8060911
Björn RundströmOK Ravinen2107124
Ola SkeppSävedalens AIK730622
Mikael SvenssonFK Herkules1447484
Stellan TäckOK Hammaren8485867

D50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Britta AlstadCentrum OK2104493
Åsa BergströmTäby OK8110890
Siv BrodinIFK Mora OK2089149
Ulrika GustafssonIK Vista650507
Marie HedarOK Tor8211267
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK8070517
Anette LarssonOK Tor452144
Suzy LarssonOK Skogshjortarna8280666
Carina SvenssonBredaryds SOK888519

H50 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AjlingTäby OK2083814
Peter AlbinssonIFK Enskede8190119
Jens AnderssonKristinehamns OK981117
Rickard AsplundÄrla IF8654183
Ola BengtssonTäby OK553380
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Conny ErikssonIFK Mora OK1408114
Erik ErnstssonFinspångs SOK9690430
Janne HedströmSöders-Tyresö8088080
Jonas HolmgrenOK Hammaren8160125
Anders JohanssonVästvärmlands OK8628700
Kenneth JohanssonOK Tranan700915
Mikael JohanssonVärend GN OL8069000
Torbjörn JohanssonIF Thor408798
Henrik JonssonIFK Mora OK8069108
Thomas KarlssonOK Landehof9700217
Benny LindgrenFinspångs SOK8000218
Kent LindgrenOK Tisaren430072
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna8210867
Anders PetterssonStigsökarna26362
Tommy StenviOK Linné1422442
Ola SvärdHaninge SOK8197007
Per-Ola ThuressonOK Tylöskog8022600
Patrik TidermanSöders-Tyresö8209562
Fredrik ÅslundKatrineholms OK8100079
Johan ÅttingLinköpings OK660618

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK8011163
Laila HöglundFK Herkules8111648
Monica KollbergEksjö SOK1240461
Eva LindgrenFinspångs SOK9620202

H55 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AasaOK Kullingshof8110362
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna8240164
Mikael GustafssonIK Vista8657151
Pär GustavssonFK Herkules8311103
Pesho HedbergLunds OK8240962
Magnus HellbergEskilstuna OL9650421
Lars HolmgårdKils OK8010164
Peter JäderfeldtOK Klemmingen8000923
Stefan KillbergKvarnsvedens GOIF OK8081962
Göran LängheimTullinge SK7782161
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Gunnar NilssonFinspångs SOK7650917
Hans OlsénSundbybergs IK8200363
Göran PerssonVärend GN OL8657162
Hans PerssonOK Kolmården427890
Claes RennerHaninge SOK450217
Piero SannicolòTullinge SK8000660
Johan ScherlinNyköpings OK306918
Pelle SkoogKatrineholms OK19586
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK1196409
Bernth Thyberg AxelssonVästvärmlands OK8516126

D60 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth CelanderKristinehamns OK7590302
Lena JanssonGarphyttans IF7590626

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Svante AndrénTibro OK8111158
Per BacklundOK Södertörn8196196
Leif CelanderKristinehamns OK7600606
Torgny JeppssonKatrineholms OK262450
Stefan KollbergEksjö SOK8652935
Anders LarssonHagaby GoIF Örebro8012759
Eero O NiemiSkogslöparna8005656
Manfred OlejnikSOK Viljan842650
Stefan OlssonÅlems OK8261256
Håkan PalmfjordKatrineholms OK262451
Nils-Robert PerssonKamrat och IF KIF8280156
Lars RönnolsTäby OK570428
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600
Per-Olov SjöströmVästerås SOK7582152

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
My RönnolsTäby OK8140638

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AhlstrandUlricehamns OK8289550
Kent BergendahlNyköpings OK8195212
Johan CarlssonTrollhättans SOK30545
Kjell ErikssonInsjöns IF OK8230546
Torbjörn LarssonStora Tuna OK8305299
Håkan LindbergVäsby OK8002345
Jan LindgrenOK Södertörn417620
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Sonny MyrefeltKalmar OK8003838
Lars PonténIF Thor8000919
Lars SahlbergIFK Mora OK2048644
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL8007074
Per WimanTäby OK8405071

Annonser