Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, sprintstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: SM, sprintstafett
Arrangörsorganisationer: Almby IK / Örebro OF
Datum: söndag 11 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 67 anmälda lag.

DH21 (67)

NamnLaguppställning
Domnarvets GOIF 1
1Klara Andersson8020610
2Fredrik Persson8140697
3Jesper Berg442079
4Elsa Nilsson8020920
Eksjö SOK 1
1Klara Axelsson8141114
2Sebastian Inderst8266666
3Hugo Djurstedt8280501
4Agnes Djurstedt9030425
Falköpings AIK OK 1
1Elsa Sonesson8439474
2Alfred Pettersson8000345
3Adam Fredén914470
4Alva Sonesson8439473
Göteborg-Majorna OK 1
1Runa Fremstad8657208
2Erik Döhler8310398
3Viktor Runnby8130693
4Lina Strand8231288
Göteborg-Majorna OK 2
1Line Cederberg971212
2Martin Ahlberger8495190
3Daniel Martinsson913337
4Jennifer Davidson9990222
Haninge SOK 1
1Carolin Svensson9186822
2Felix Persson7090061
3Jakob Gadefors-Nau8140621
4Nina Persson9064226
IF Thor 1
1Lotta Weyhenmeyer8158827
2Erik Hannrup
3Aron Hellgren8030126
4Gunilla Svärd8050802
IFK Göteborg Orientering 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad7110299
2Max Peter Bejmer8350032
3Håvard Sandstad Eidsmo7130998
4Sara Hagström8626891
IFK Göteborg Orientering 2
1Malin Agervig Kristiansson8310121
2Dag Blandkjenn8665594
3Eskil Kinneberg8645081
4Elin Månsson8029200
IFK Lidingö SOK 1
1Helena Karlsson8270427
2Kristoffer Tengroth8000330
3Mårten Boström8644987
4Emma Bjessmo8095062
IFK Lidingö SOK 2
1Matleena Boström8655046
2Felix Späth8658622
3Hans Liwång7207723
4Venla Kankainen8201040
IK Hakarpspojkarna 1
1Hilda Holmqvist Johansson1020927
2Filip Ossiansson8000944
3Arvid Nord8170597
4Ella Palm8270200
IK Hakarpspojkarna 2
1Emma Ling8020411
2Anton Hansson8005454
3Simon Harden8000944
4Sara Granstedt8000718
IK Hakarpspojkarna 3
1Alma Holmqvist Johansson810515
2Emil Öhlund8071900
3Joar Hertin8200121
4Tova Olsson8060113
IK Hakarpspojkarna 4
1Marianne Haug1008492
2Lukas Granstedt719000
3Viktor Gunnarsson9116257
4Alice Svensson Finndahl8210999
Järfälla OK 1
1Dora Kock1880412
2Anton Silier8010415
3Manne Hammarberg8020616
4Sofia Edvardsson624020
Järla Orientering 1
1Filipa Rodrigues7187288
2Erik Berzell9950503
3Jens Rönnols8140650
4Anastasia Denisova8000991
Järla Orientering 2
1Petrina Costermans8006678
2Anton Nilsson8401300
3Mathias Hall7755333
4Åsa Sundström8006477
KFUM Örebro OK 1
1Lovisa Gustafsson8250302
2Jonatan Gustafsson8091228
3Melker Forsberg9121121
4Karin Lindgren8030425
Kils OK 1
1Sanna Skoog8351738
2Ludvig Eriksson930703
3Viktor Skoog8406080
4Ebba Ekman960717
Linköpings OK 1
1Anna Wehlin8180194
2Fredrik Johansson8086220
3Olof Ljunggren700521
4Alva Olsson8089831
Lunds OK 1
1Moa Wallenborg8031002
2Loke Hedberg8031205
3Daniel Hellberg8011163
4Olivia Larsson8031228
Långhundra IF 1
1Lovisa Hambäck
2Albin Warvelin
3Arvid Umegård9010728
4Fanny Cedstedt9201717
Malungs OK Skogsmårdarna 1
1Sarah Persson9200693
2Daniel Hájek8180189
3William Lind8120285
4Jennie Börjesson Eriksson8003883
Malungs OK Skogsmårdarna 2
1Magdalena Hajkova8644878
2Filip Wadsten8301196
3Oskar Sandberg8096096
4Carolina Delgado8250695
Markbygdens OK 1
1Erika Åkesson500522
2Felix Axelsson8060199
3Pontus Karlsson940710
4Lisa Åkesson530108
OK Hällen 1
1Chantelle Hesselberg9000421
2Hugo Kindborn8030129
3Karl Lundin8023003
4Linnéa Gustafsson7000704
OK Kolmården 1
1Linnea Lund8030204
2Leo Johansson8010805
3Ville Johansson8040597
4Kerstin Ljungemyr8030521
OK Kåre 1
1Vilma V Von Krusenstierna8220922
2Jonas Gustafsson9971121
3Isac Von Krusenstierna7980114
4Lisa Risby8199307
OK Kåre 2
1Vendela Söderqvist8002335
2Jenny Nyberg613555
3Matilda Eriksson970727
4Julia Bosell2147940
OK Linné 1
1Hedwig Haas8258855
2Oskar Sjöberg8001220
3Lucas Basset9103280
4Johanna Öberg8356356
OK Linné 2
1Kristin Olovsson8050604
2Albin Ridefelt8200182
3Rassmus Andersson8090329
4Kate Morrison1207323
OK Linné 3
1Annika Björk8719101
2Oskar Spets Storhov8300199
3Jakob Andersson8638809
4Angelica Rask900529
OK Orion 1
1Ebba Berglin7010812
2Ola Andersson8060797
3Anton Johansson9940425
4Nadiya Volynska895412
OK Pan-Kristianstad 1
1Elin Carlsson8260896
2Rasmus Svantesson8199510
3Gernot Ymsén8180883
4Lena Eliasson-Lööf8220781
OK Pan-Kristianstad 2
1Jannie Hagård
2Simon Wikström1997523
3Sofie Josefsson9912212
4Elise Josefsson9912211
OK Ravinen 1
1Amanda Granqvist8140403
2Axel Granqvist8131337
3Gustav Bergman8041290
4Helena Bergman8085082
OK Ravinen 2
1Smilla Mogensen2083808
2Erik Herne8310945
3Ruslan Glebov8280187
4Josefine Klintberg940130
OK Ravinen 3
1Emma Almgren2101635
2Albin Andersson615141
3Love Berzell8234751
4Sarah-Jane Barrable9840610
OK Ravinen 4
1Viktoria Helmersson2101635
2Bruno Godefroy8080674
3Hannes Svahn8190108
4Tilda Andersson8000674
OK Ravinen 5
1Elin Berg8406100
2Nick Barrable8330826
3Martin Rinnbäck8020801
4Nina Herne443797
OK Renen 1
1Hanna Lundberg8160702
2Tobias Snell8480848
3Anna Aasa8021201
4Emmie Lindbäck8005474
OK Rodhen 1
1Emilia Bergström9050000
2David Melin9020205
3John McLelland7421126
4Maria Sjölander2089400
OK Roxen 1
1Emma Helmersson9975007
2Jonas Andersson8121314
3Hugo Lillieström8243008
4Emma Pettersson9980908
OK Södertörn 1
1Annick Meister8130602
2Filip Möller951951
3Georg Eklöw8240599
4Hanna Lagerberg8100531
OK Tisaren 1
1Ellinor Tjernlund8290600
2Valter Pettersson8001558
3Oskar Andrén8110119
4Josefin Tjernlund8290601
OK Tisaren 2
1Andrea Svensson8040996
2Daniel Attås8171215
3Gustav Hindér8014774
4Lovisa Persson8221190
Sjövalla FK 1
1Eleonora Alinder8030512
2Hjalmar Ljungberg446238
3Johan Hjelmér9000827
4Märta Ljungberg9020219
Snättringe SK 1
1Vilma Karlsson990417
2Simon Hector8120797
3Isak Gelius8030117
4Frida Hector7000614
Snättringe SK 2
1Ella Karlsson8030608
2Albin Hainke2089372
3Oskar Forsberg8080599
4Anni Tanskanen8110199
SOK Viljan 1
1Elin Rindstig7020224
2Axel Eveborn8030109
3Johan Hansson1906003
4Tuva Lövdahl2083990
Stora Tuna OK 1
1Magdalena Olsson8199011
2Henrik Johannesson8000705
3Emil Svensk8170301
4Tove Alexandersson1406185
Stora Tuna OK 2
1Maja Mörth8101538
2Viktor Svensk8310922
3Jesper Svensk8180713
4Tilda Östberg8010505
Sundsvalls OK 1
1Frida Vikström8444001
2Hannes Lindahl8020703
3Anders Axling820513
4Hanna Kjellin9990314
Sundsvalls OK 2
1Hanna Hugosson8113371
2Anders Vedin
3Olov Vikström30980
4Jonna Jungåker8098044
Sävedalens AIK 1
1Amilia Björklund8190893
2Heino Ollin8114445
3Carl Josefsson8010111
4Frida Brogren940421
Sävedalens AIK 2
1Stina Berg931015
2Casper Skepp8030217
3Gabriel Öhgren9020225
4Agnes Spånér980925
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Hillevie Svärd8016079
2Filip Grahn8009810
3Johan Ek-Larsson8009501
4Jo Stevenson9780127
Trollhättans SOK 1
1Ida Agervig Kristiansson8190304
2Hugo Mandinger8020820
3Olle Melén9910060
4Sara Schmidt940731
Tullinge SK 1
1Ella Sjöberg8001018
2Simon Imark8011211
3Albin Andersson990426
4Tove Sjöberg8030623
Tullinge SK 2
1Frida Junegard877877
2Victor Imark8001414
3Emil Andersson8040495
4Klara Bolin9010929
Tumba-Mälarhöjden OK 1
1Ebba Adebrant7010120
2Alexander Käll7000619
3Viggo Hjerne8251892
4Kajsa Ljungberg9021006
Täby OK 1
1Ida Hänström8030327
2Otto Balck8636979
3Fredrik Ahlberg8195208
4Emma Hagrot9980121
Ulricehamns OK 1
1Julia Ström9910518
2Adam Skoglund8112345
3Ludvig Carlbom8020210
4Astrid Eriksson8030213
Västerbergslagens OL 1
1Kajsa Ivarsson7208378
2Henrik Petrisi7020108
3Alma Wallman7208377
4Tyra Dernfalk9021023
Ärla IF 1
1Susen Lösch8210893
2Rudolfs Zernis8651735
3Viktor Larsson8080689
4Lisa Andersson8639901
Ärla IF 2
1Julia Davidsson8199000
2Robbin Kantarp8620305
3Emil Andersson8078854
4Emma Kantarp8009251

Annonser