Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Spetstävling för svensk och internationell elit, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Spetstävling för svensk och internationell elit, lång
Arrangörsorganisation: Västerviks OK
Datum: söndag 30 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 183 anmälda deltagare.

D21 Elit (82)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK8517904
Tove AlexanderssonStora Tuna OK1406185
Klara AxelssonEksjö SOK8141114
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Vilma BlennowOK Linné8098013
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF8045077
Matleena BoströmIFK Lidingö SOK8655046
Frida BrogrenSävedalens AIK940421
Agnes BromanOK Roslagen8090080
Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK7195458
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK8624676
Petrina CostermansJärla Orientering556678
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK8199407
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Sanna FastEksjö SOK8080198
Lilian ForsgrenOK Tisaren8020290
Amanda GranqvistOK Ravinen8140403
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna8000718
Linnea GustafssonIFK Göteborg Orientering9930406
Hedwig HaasOK Linné8258855
Victoria Hæstad BjørnstadIFK Göteborg Orientering7110299
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering8626891
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK8060200
Rebecka HeinrupStora Tuna OK8053092
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna8020927
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Hanna HugossonSundsvalls OK8113371
Emma IsacssonOK Linné427710
Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering8636160
Jonna JungåkerSundsvalls OK8098044
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF8043842
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK8333883
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Anna LithellOK Linné9201723
Hanna LundbergOK Renen8160702
Susen LöschÄrla IF8210893
Maria MagnussonSävedalens AIK8020909
Emma MartnerOK Pan-Kristianstad8180991
Kate MorrisonOK Linné1207323
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Maja MörthStora Tuna OK8101538
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Irina NybergAlfta-Ösa OK8625717
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613
Magdalena OlssonStora Tuna OK8199011
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna8060113
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Amelie RajanIFK Lidingö SOK2025182
Angelica RaskOK Linné900529
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Lina StrandGöteborg-Majorna OK8231288
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK7030201
Andrea SvenssonOK Tisaren960996
Hillevie SvärdSödertälje-Nykvarn OF8016079
Vendela SöderqvistOK Kåre8002335
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK2121990
Ellinor TjernlundOK Tisaren8290600
Josefin TjernlundOK Tisaren8290601
Anna WallinGöteborg-Majorna OK8030394
Anna WehlinLinköpings OK8180194
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF2057272
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Margret ZimmermannSK1008517565
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028
Erika ÅkessonMarkbygdens OK500522
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108
Johanna ÖbergOK Linné8356356

H21 Elit (101)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas AldénOK Linné9972932
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Erik AnderssonOK Orion8150120
Jakob AnderssonOK Linné1867703
Jonas AnderssonOK Roxen8121314
Rassmus AnderssonOK Linné8090329
Rasmus ArfwedsonFrölunda OL970702
Emil AuseliusBredaryds SOK8000516
Felix AxelssonMarkbygdens OK8060199
Erik Barr ZeilonOK Linné8442019
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering8350032
Albin BergkvistOK Linné964021
Dag BlandkjennIFK Göteborg Orientering8665594
Daniel BogrenIF Hagen8000224
Erik BomanOK Linné931216
David BorgSödertälje-Nykvarn OF9200690
Mårten BoströmIFK Lidingö SOK8644987
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Erik ClassonOK Orinto1420202
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Erik DöhlerGöteborg-Majorna OK8310398
Ludvig EkNyköpings OK8131399
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Rasmus ElmelidOK Orion9007063
Ludvig ErikssonKils OK930703
Anton ForsbergStora Tuna OK931302
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
Filip GrahnSödertälje-Nykvarn OF8009810
Axel GranqvistOK Ravinen8131337
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Jonas GustafssonOK Kåre9971121
Jonatan GustafssonKFUM Örebro OK9991228
Hector HainesIFK Lidingö SOK503516
Simon HectorSnättringe SK8120797
Martin HederskogKalmar OK882011
Erik HerneOK Ravinen8310945
Sixten HillerhagOK Linné2063876
Gustav HindérOK Tisaren950821
Peter HodkinsonIFK Lidingö SOK8020816
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Simon ImarkTullinge SK8011211
Sebastian InderstEksjö SOK8266666
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln8380503
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK8420442
Henrik JohannessonStora Tuna OK8000705
Anton JohanssonOK Orion9940425
Leo JohanssonOK Kolmården8010805
Ville JohanssonOK Kolmården8040597
Carl JosefssonSävedalens AIK8010111
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Oleksandr KratovKoovee9200028
Johan LangerakIFK Lidingö SOK581581
Erik LingIK Hakarpspojkarna8220903
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad8242526
Christian MichelsenVäxjö OK9200865
Leonas MockunasHellas Orientering501163
Tuve MöllerOK Linné980510
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Olle NilssonOK Linné977715
Arvid NordIK Hakarpspojkarna8170597
Fredrik NorellFrölunda OL8011320
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF8091108
Heino OllinSävedalens AIK8182158
Lukas OlmKils OK8000803
Axel OlssonIF Hagen9091337
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna8228000
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK8070893
Ken PeetersOK Linné8198508
William PommerStora Tuna OK950214
Quentin RauturierAngelniemen Ankkuri8080796
Martin RegbornHagaby GoIF Örebro8100292
Albin RidefeltOK Linné9111230
Gustav RuneforsVäxjö OK8000611
Johan RunessonIFK Lidingö SOK8201190
Jens RönnolsJärla Orientering8140650
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Anton SilierJärfälla OK8010415
Love SintringHagaby GoIF Örebro8328699
Oskar SjöbergOK Linné8001220
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Felix SpäthIFK Lidingö SOK8658622
Dag StridhMalungs OK Skogsmårdarna8002358
Lucas SundbladEksjö SOK8627313
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad8199510
Jesper SvenskStora Tuna OK8180713
Joakim SvenskStora Tuna OK527019
Viktor SvenskStora Tuna OK8310922
Kristoffer TengrothIFK Lidingö SOK8000330
Filip TrofastBredaryds SOK8221299
Andreas UllerKils OK8270298
Lukas WernerIFK Lidingö SOK7766551
Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF9101406
Gustav WirénIFK Lidingö SOK8633223
Isac Von KrusenstiernaOK Kåre8080114
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Gernot YmsénOK Pan-Kristianstad8180883
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

Annonser

Mila