Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gränsdagars etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gränsdagars etapp 4
Arrangörsorganisation: Torsås OK
Datum: fredag 24 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 170 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Cecilia BrattOK Orion993541
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Rebecka OlssonKarlskrona SOK812238
Maja PetterssonKarlskrona SOK920809
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK961220
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK8081823

H21 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas BrattOK Orion8123666
Jesper DanielssonKalmar OK2120008
Johan ErikssonKarlskrona SOK9123333
Simon FogelströmTorsås OK8020812
Nils Hammaräng GripOK Orion8171298
Martin HederskogKalmar OK882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Pontus JohanssonKarlskrona SOK900214
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Arne LindströmTorsås OK7961231
Theis MunktvedFarum Tisvilde OK8640535
Johan MyrénOK Orion8110191
Johan MårtenssonKarlskrona SOK1983607
Måns SandgrenOK Orion8199102
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Hedda SvenssonOK Orion8150528

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK1060172
Axel BrattOK Orion8050420
Olof GlatzKalmar OK600524
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Melker LarssonOK Orion8041209
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Nils SwartzOK Orion8262490

D14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lova KronmarKarlskrona SOK7060113
Selma LeopoldOK Orion8070108
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Johan GlatzKalmar OK2135411
Filip GummessonNybro OK8060823
Gustav HilmanssonKalmar OK2147888
Filip MyrénOK Orion9071219
Jakob OmelchenkoOK Orion7060323

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Saga AxelssonNybro OK1497105
Olivia MyrénOK Orion9090817
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin JakobssonNybro OK8090920
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Erik LeopoldOK Orion7080122
Oliwer SjökvistOK Orion755557

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Esther AllwoodKarlskrona SOK1110514
Felicia MyrénOK Orion18543

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Julius GummessonNybro OK29327
Emil JohanssonOK Orion2500516
Leo LarssonKarlskrona SOK1104211
Sam MårtenssonKarlskrona SOK1110516
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK7120422

D40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Kristina AnderssonKarlskrona SOK441542
Anna HenrikssonTorsås OK1970212
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Linda IngemarssonKarlskrona SOK16858
Lena JakobssonNybro OK29294
Petra LundgrenKalmar OK2119586
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Annica RosengrenOK Orion1720815
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409
Linda SvenssonGävle OK262110
Malin SvenssonOK Orion7405270

H40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AxelssonNybro OK1666122
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Mikael GummessonNybro OK24753
Göran HenrikssonTorsås OK15081
Torstein HoleNydalens SK730717
Olof IngemarssonKarlskrona SOK7601281
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Magnus LarssonKarlskrona SOK8290871
Anders LeopoldOK Orion9771005
Yuri OmelchenkoOK Orion7020313
Mikael PalmKalmar OK444638
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Johan SwartzOK Orion2058124
Jonas SvenssonOK Orion9050409

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Caroline LiljebjörnNybro OK8155380
Anne LindellKalmar OK1660819
Eva PetterssonKarlskrona SOK661215
Kristina RunemalmKalmar OK8250360
Katarina SundelinOK Orion9650108
Lena SwartzOK Orion9620620
Carina SvärdOK Orion41589

H50 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Mats AnderssonOK Orion435798
Henrik BerlinOK Orion690423
Tobias BorgerKalmar OK616999
Lars CarlssonOK Orion7651004
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Sven JohanssonOK Orion980512
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Lars-Olof LundquistNybro OK631014
Anders MårtenssonKalmar OK29284
Clas NilssonKarlskrona SOK9701209
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Anders PetterssonKarlskrona SOK650221
Anders SundelinOK Orion9700716
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918
Mats SöderbergKalmar OK8196412

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bodil HermanssonOK Orion27852

H60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Mats ArnessonNybro OK17790
Jan DanielssonKalmar OK18589
Per-Ivan EngströmOK Orion440925
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Ove LernåKalmar OK8100524
Leif LindströmNybro OK1396333
Björn LinnersjöOK Orion8261242
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Lennart SohlinOK Orion452530
Göran SvensonSOK Viljan520101
Adrie Van OpstalKOVZ7206337
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

Öppen 1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma AbrahamssonKarlskrona SOK
Svante EliassonKarlskrona SOK8201208
Tom EliassonKarlskrona SOK8201404
John MårtenssonKarlskrona SOK1306051
Nora MårtenssonKarlskrona SOK1306050

Öppen 3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AbrahamssonKarlskrona SOK2109214
Rolf JonssonNybro OK699098
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Maria MårtenssonKarlskrona SOK2109207

Öppen 5 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinKarlskrona SOK449545
Björn EliassonKarlskrona SOK418006
Sixten EliassonKarlskrona SOK8012011
Annemarie EvaldssonAlstermo IF2062781
Anna HagbergKalmar OK1160612
Roland HermanssonOK Orion27833
Henrik HilmanssonKalmar OK2500371
Emilia JakobssonNybro OK8070918
Jakob JakobssonNybro OK8013177
Annika JosefssonKarlskrona SOK7712577
Stig KarlssonTorsås OK341095
Ann-Helen LinnersjöOK Orion27257
Ninne MellblomKarlskrona SOK1954930
Cecilia NilssonKarlskrona SOK9171727
Linda PeterssonNybro OK29364
Folke RingbergLessebo OK2140353

Öppen 7 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonOK Orion402823
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Henrik ForsbergKalmar OK
Charlotte LundquistNybro OK9610427
Pi PerssonOK Orion9620129

Öppen 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Magdalena JonssonNybro OK29295
Lars MunktvedAllerød OK8620920

Annonser

Mila