Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Motions-OL i Norberg

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Motions-OL i Norberg
Arrangörsorganisation: Norbergs OK
Datum: torsdag 6 augusti 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 141 anmälda deltagare.

09:30-09:59 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AhlströmVästerås SOK9060308
Hans AnderssonVästerås SOK9411016
Mikael BacklundDalaportens OL621404
Marianne EinarssonFagersta OK531017
Björn EkholmVästerås SOK9430624
Göran ForsbergNyköpings OK2062733
Mona ForsbergNyköpings OK2119530
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Gunde HjalmarssonStora Tuna OK14867
Nils-Erik HjelmerVandrarringen452791
Gun JanssonSala OK16919
Kenneth JanssonSala OK16905
Anders JohanssonNyköpings OK571330
Inga JohanssonNyköpings OK450032
Jan JohanssonIFK Hedemora OK888985
Karl JohanssonIFK Hedemora OK30431
Lars-Olov JohanssonSala OK1401372
Sören JohanssonSala OK9431024
Bo LånghedeEskilstuna OL7003697
Henrik OlssonHallstahammars OK2078213
Signar PalmHallstahammars OK25302
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK8719041
Hans SundgrenVästerås RK438353
Lars SöderlundHallstahammars OK25316
Kjell ViklundHofors OK446007
Sven-Olov WiklundArboga OK207272
Rune VikmanVästerås SOK9202071
Kurt ZanderVästerås SOK751005
Leif ZettervallVästerås SOK1406454
Bernt ÅströmVästerås SOK8719086

10:00-10:29 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonVästerås SOK9200664
Gullan AnderssonVästerås SOK9200684
Göran AnderssonVästerås SOK9441027
Kurt ElvénVästerås SOK248996
Daniel ForsströmKöping-Kolsva OK1991714
Lena HedmanHallstahammars OK1677476
Dolwai HellbergSurahammars SOK446032
Pelle HöökKöping-Kolsva OK570718
Evy JohanssonSala OK16893
Olle JohanssonIFK Hedemora OK44511
Rune JonssonVästerås SOK7481218
Ulf KjellinOK Hedströmmen8004902
Emma KlemetsKöping-Kolsva OK1991104
Pernilla KlemetsKöping-Kolsva OK8070517
Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK7570108
Peter LjungströmVästerås SOK1501106
Stig MartinssonNorbergs OK2063386
Anders MillingerVästerås SOK8011577
Gun MillingerVästerås SOK8011592
Annika NorströmHallstahammars OK1838350
Gudrun PerssonHallstahammars OK1917133
Lars-Erik RaskVästerås SOK9420423
Bo SegerEskilstuna OL249214
Bengt SöderqvistDalaportens OL26963
Olov SöderqvistDalaportens OL1357924
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304
Ellen ThorsénSurahammars SOK7050418
Lena WahssAvesta OK9480410

10:30-10:59 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne ArnholmEskilstuna OL344616
Roland BergSäterbygdens OK1470414
Jan BurellOK Enen441958
Catharina EkmanVästerås SOK9160922
Britt ErikssonSala OK8490502
Kurt ErikssonVandrarringen9500821
Östen ErikssonAvesta OK444190
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Leif JanssonEskilstuna OL7003699
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Leo JohanssonVandrarringen439898
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK1430619
Dennis LarssonSala OK1392397
Jerry LarssonSala OK1392399
Satu LarssonSala OK1401380
Ingrid LiljebrandSK Trim/Virsbo25085
Åke LiljebrandSK Trim/Virsbo9005104
Alf LindbergKöping-Kolsva OK581246
Ingrid LundinEskilstuna OL208189
Stig LundinEskilstuna OL208433
Barbro MelvingerOK Enen10774
Lennart MyrehedVandrarringen7610313
Thom SandvikAvesta OK43058
Ulf SvedestamEskilstuna OL9440309
Jouko TaskinenVästerås SOK39618
Ceasar TengbrandArboga OK2115893
Hanna WigforssArboga OK437351
Kristina WåhlinVästerås SOK9520214
Tommy WåhlinVästerås SOK9480115

11:00-11:29 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel CarlgrenSala OK1602158
Inger Daniels-ÖstKorsnäs IF OK38750
Per-Arne EkbomArboga OK777802
Maria EngbergKorsnäs IF OK244090
Johan EngvallSala OK37674
Christina GohdeVästerås SOK9043164
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK8005512
Lars JonellKorsnäs IF OK1401353
Mats JönssonKorsnäs IF OK8061040
Eva KjellmanVandrarringen9441211
Lars KjellmanVandrarringen8045201
Hans KruskopfKorsnäs IF OK8100943
Meit KruskopfKorsnäs IF OK14873
Göran LarssonSala OK8636984
Lena LarssonSala OK8303057
Peter LidholmIFK Hedemora OK30412
Jan LindbergKorsnäs IF OK38856
Svante LindgrenKorsnäs IF OK8471202
Ulf LindgrenVästerås SOK9038840
Margareta LöfqvistVästerås SOK9460121
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Nils OlssonVandrarringen7980120
Tryggve OttossonKorsnäs IF OK525004
Liz PorteousVästerås SOK9430116
Benny RendalenKorsnäs IF OK902968
Inger ThörnqvistAvesta OK2119559
Måns ThörnqvistBredareds IF8197810
Per WiigHallstahammars OK356076
Pirjo WiigHallstahammars OK25341
Stig ÖstKorsnäs IF OK38043

11:30-11:59 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK8167510
Martin BergstrandVandrarringen343379
Jörgen BergströmÄrla IF30859
Cecilia EinarssonVästerås SOK7791122
Kristina ErikssonDalaportens OL2000151
Nils-Erik ErikssonSala OK341378
Tommy ErikssonTullinge SK2000555
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Bo-Göran KarlssonAvesta OK39768
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Lennart LundquistOK Nalle520822
Leif NilssonVästerås SOK9400624
Per NybonsVästerås SOK351423
Boy NymanVandrarringen38481
Bo OrtmanVandrarringen16943
Annette RagvaldVästerås SOK7530127
Hans RagvaldVästerås SOK7520317
Bibi SilvemarkDalaportens OL43167
Siv StamSäterbygdens OK44485
Kari TalltjärnOK Tor8111634
Mats ThunwallFagersta OK8428955
Leif WadmanKöping-Kolsva OK9530525
Göran WelénKöping-Kolsva OK8005704

Annonser

Mila