Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Gränsdagars Etapp 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Gränsdagars Etapp 2
Arrangörsorganisation: Nybro OK
Datum: tisdag 21 juli 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 177 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Cecilia BrattOK Orion993541
Amanda JohanssonOK Orion9960701
Maria JohanssonTorsås OK9930428
Malva JönssonKalmar OK2104204
Elin LundqvistNybro OK970329
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK8081823

H21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas BrattOK Orion8123666
Fredrik EllinKalmar OK2135447
Axel EvebornSOK Viljan7030109
Simon FogelströmTorsås OK8020812
Johan HanssonSOK Viljan1906003
Simon HedlundÄrla IF7529082
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Per Markus JönssonKalmar OK7609888
Hugo LarssonKarlskrona SOK8030219
Theis MunktvedFarum Tisvilde OK8640535
Johan MyrénOK Orion8110191
Johan MårtenssonKarlskrona SOK1983607
Måns SandgrenOK Orion8199102
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Oskar Stensson-bohmanNybro OK872919
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Hugo UnossonKalmar OK8030414

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Vilma EngströmOK Orion8200408
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Emma RindstigSOK Viljan451078
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Hedda SvenssonOK Orion8150528

H16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK1060172
Axel BrattOK Orion8050420
Gustav EvebornSOK Viljan7171104
Olof GlatzKalmar OK600524
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Anton KarlssonFK Finn451930
Emil KreutnerSOK Viljan8051031
Melker LarssonOK Orion8041209
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Nils SwartzOK Orion8262490

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alva EngströmOK Orion8070122
Lova JönssonKalmar OK2104202
Selma LeopoldOK Orion8070108
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob EllinKalmar OK2107404
Axel ErikssonKexholms SK9071009
Johan GlatzKalmar OK2135411
Filip GummessonNybro OK8060823
Filip MyrénOK Orion9071219
Jakob OmelchenkoOK Orion7060323
Simon WaxegårdTorsås OK7472821

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Vilma AbrahamssonKarlskrona SOK
Saga AxelssonNybro OK1497105
Olivia MyrénOK Orion9090817

H12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin JakobssonNybro OK8090920
Erik LeopoldOK Orion7080122
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Arvid StarkVästerviks OK1531827
Vilgot TyrbergSOK Viljan1080312

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Esther AllwoodKarlskrona SOK1110514
Elsa EngströmOK Orion1830624
Agnes ErikssonKexholms SK9100712

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Julius GummessonNybro OK29327
Emil JohanssonOK Orion2500516
Leo LarssonKarlskrona SOK1104211
Sam MårtenssonKarlskrona SOK1110516
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK7120422
Theo ZaninottiGamleby OK1100329

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOK451392
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Lena JakobssonNybro OK29294
Petra LundgrenKalmar OK2119586
Karin Rahm BjörneldKalmar OK2107437
Annica RosengrenOK Orion1720815
Marie SvennerudKarlskrona SOK1429409

H40 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AxelssonNybro OK1666122
Olle BjörneldKalmar OK2104243
Mattias EngströmOK Orion9771210
Magnus ErikssonKexholms SK9740727
Mikael GummessonNybro OK24753
Torstein HoleNydalens SK730717
Fredrik KarlssonNybro OK7110251
Magnus LarssonKarlskrona SOK8290871
Anders LeopoldOK Orion9771005
Patrik LundqvistNybro OK710801
Yuri OmelchenkoOK Orion7020313
Mikael PalmKalmar OK444638
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Johan SwartzOK Orion2058124
Jonas SvenssonOK Orion9050409
Magnus TyrbergSOK Viljan1780915

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Anneli KarlssonFK Finn343186
Caroline LiljebjörnNybro OK8155380
Kristina RunemalmKalmar OK8250360
Katarina SundelinOK Orion9650108
Lena SwartzOK Orion9620620
Carina SvärdOK Orion41589

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Michael AdamssonNybro OK29332
Henrik BerlinOK Orion690423
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Ulf JohanssonKarlskrona SOK9640923
Stefan JonssonNybro OK650923
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Anders MårtenssonKalmar OK29284
Magnus NilssonTorsås OK7043828
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Henrik PeterssonNybro OK7701006
Anders SundelinOK Orion9700716
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7700918

H60 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Jan DanielssonKalmar OK18589
Lars ForsstedtSöders-Tyresö9009000
Hans GottfridssonTorsås OK15077
Inge GötessonKarlskrona SOK16663
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna543112
Ove LernåKalmar OK8100524
Leif LindströmNybro OK1396333
Björn LinnersjöOK Orion8261242
Carl-Johan RoubertFK Finn28897
Bo SalomonsonKalmar OK8310556
Lennart SohlinOK Orion452530
Lars-Åke ÅbergKalmar OK914074

Öppen 1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Emrik EvebornSOK Viljan362431
John MårtenssonKarlskrona SOK1306051
Nora MårtenssonKarlskrona SOK1306050
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna1120206
Molly WirefeldtNybro OK441095

Öppen 3 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emelie AbrahamssonKarlskrona SOK
Christina EvebornSOK Viljan341700
Otto HenrixonKalmar OK
Rolf JonssonNybro OK699098
Ros-Mari KarlssonNybro OK776222
Stig KarlssonTorsås OK341095
Kerstin LundqvistNybro OK710416
Ulla NilssonSOK Viljan8250204
Eric Song-Young Strålenstam PakKalmar OK2054944

Öppen 5 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AbrahamssonKarlskrona SOK
Claes-Göran AlrikssonNybro OK600706
Erik AlrikssonNybro OK450668
Agnes BerlinKarlskrona SOK449545
Anna HagbergKalmar OK1160612
Henrik HilmanssonKalmar OK2500371
Emilia JakobssonNybro OK8070918
Jakob JakobssonNybro OK8013177
Annika JosefssonKarlskrona SOK7712577
Jörgen LarssonKarlskrona SOK441519
Kent LindbladKalmar OK630064
Patrik MarkusOK Norrvirdarna1908745
Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna1429357
Linda PeterssonNybro OK29364
Folke RingbergLessebo OK2140353
Sarah StrålenstamKalmar OK2147877
Karoline WaxegårdTorsås OK
Tea WaxegårdTorsås OK7995660

Öppen 7 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AlrikssonNybro OK710809
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Thomas BohmanNybro OK242439
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Johan EvebornSOK Viljan443330
Henrik ForsbergKalmar OK
Lars KreutnerSOK Viljan8001123
Roland NilssonSOK Viljan8000667
Pi PerssonOK Orion9620129

Öppen 8 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anne JohanssonKarlskrona SOK9670918
Magdalena JonssonNybro OK29295
Lars MunktvedAllerød OK8620920
Olle SjöforsOK Älme435822
Amanda Stensson BohmanNybro OK29351
Olle Tour SohlinOK Orion452531

Annonser

Mila