Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Motions-OL för daglediga

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Motions-OL för daglediga
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: onsdag 21 oktober 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 47 anmälda deltagare.

Almby IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders RobertssonAlmby IKLånga510821

Hagaby GoIF Örebro (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kenneth KarlbergHagaby GoIF ÖrebroLånga8319707
Robert LarssonHagaby GoIF ÖrebroLånga1510413
Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF ÖrebroLånga13855

KFUM Örebro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eleonor GrönvallKFUM Örebro OKKorta16116

Kils OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marit NilssonKils OKLånga8010251

Kristinehamns OK (25)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars AlexanderssonKristinehamns OKKorta1471202
Roger AnderssonKristinehamns OKKorta1890228
Siv AnderssonKristinehamns OKKorta2041743
Sten AnderssonKristinehamns OKKorta402650
Sune AnderssonKristinehamns OKKorta2075500
Sven-Erik BrodinKristinehamns OKLånga1560129
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OKKorta8001126
Elisabet FalemoKristinehamns OKLånga7590331
Gunnel GillenäsKristinehamns OKKorta28937
Nils GrannKristinehamns OKKorta262884
Britt GunnarssonKristinehamns OKKorta1541217
Stefan GunnarssonKristinehamns OKLånga1541223
Lars-Erik JernKristinehamns OKLånga15252
Birgitta JohanssonKristinehamns OKKorta1430704
Lennart JohanssonKristinehamns OKKorta245183
Runo JohanssonKristinehamns OKLånga1430827
Anita LarssonKristinehamns OKLånga
Leif LarssonKristinehamns OKLånga245128
Lennart MikaelssonKristinehamns OKKorta10654
Börje MüllerKristinehamns OKKorta262627
Anders NybergKristinehamns OKLånga8006482
Lillemor NybergKristinehamns OKLånga227702
Gunnar OlssonKristinehamns OKKorta
Kalle WickströmKristinehamns OKKorta262635
Roland ÖmanKristinehamns OKKorta450294

Kroppa IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell-Åke RyenKroppa IFLånga2100355

OK Djerf (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders ElofssonOK DjerfLånga426094
Tord KarlssonOK DjerfLånga8051765
Ulf NordzellOK DjerfLånga1561208
Christer NälemarkOK DjerfLånga1213712

OK Tyr (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt JohanssonOK TyrLånga9610324
Ingrid KensbyOK TyrLånga9600221
Anders LevinOK TyrLånga260649
Ove LundbergOK TyrLånga1440604
Leif SalinOK TyrLånga260736
Eva TrangiusOK TyrKorta208897
Elisabeth ÖströmOK TyrKorta9560518
Olov ÖströmOK TyrLånga9541217

OK Älgen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Åke GustavssonOK ÄlgenLånga8405079
Hans PerssonOK ÄlgenLånga8719048

Skattkärrs SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt CarlssonSkattkärrs SOKLånga262868

Annonser