Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdoms-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, lång
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: söndag 20 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D16 (105)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Matilda AasaOK Renen8080175
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK8228335
Ida BengtssonOK Alehof449230
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Lovis BergstrandUddevalla OK2075306
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF8045077
Stella BurénIK Ymer440892
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Elin DanielssonIstrums SK8073373
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Emma EmilssonOK Skogsfalken8000941
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8040225
Klara ErssonOK Kåre9040731
Matilda FagerlindMarkbygdens OK2058212
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Lova FrodinOK Roxen2135769
Moa FröstadiusSundbybergs IK1041107
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Maja GraadIF Rigor8040324
Elsa GranholmSundsvalls OK2078093
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna8406050
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK9905131
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Ebba HörlingSundbybergs IK1040509
Doris IkoTäby OK2107358
Maja InghammarHestra IF7040613
Alice JohanssonFinspångs SOK8040812
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Wilma JosefssonVäsby OK1663351
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg8041016
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Klara KivijärviOK Renen8400714
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK2065355
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK7040723
Elin LadängesAlfta-Ösa OK8075284
Alice LarssonSundsvalls OK9041006
Elisabeth LarssonOK Södertörn511210
Vilma LarssonOK Milan8040916
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Elsa LindahlHärnösands OK8040522
Jonna LindbladOK Djerf8040322
Maja LindénVäxjö OK451134
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Moa LundinOK Linné8220404
Lovisa MasesStora Tuna OK8040314
Saga MattssonDalaportens OL8040129
Elmina MolinHärnösands OK8137484
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Lisa NilssonOK Linné9987900
Liv NorbergAvesta OK1040815
Fredrika NordquistTäby OK1040315
Emma NorinSöders-Tyresö2095578
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Alice OlvegårdFK Göingarna8383830
Ebba OttossonGävle OK9040827
Emmy PalmFK Boken8170704
Bella PedersenJärfälla OK2093688
Ellen PelanderOK Djerf8436046
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Emma RindstigSOK Viljan451078
Miia RollerJärfälla OK8040318
Johanna RoosOK Linné8200404
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Ylva SandströmSundsvalls OK2078275
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOK8091219
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK8171104
Vendela SturekSOK Viljan997036
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Clara SvenssonSurahammars SOK2072791
Märta SödervallTullinge SK9002204
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Ellen TollOK Njudung9619427
Ella TuressonOK Renen8001215
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Lovisa WahlbomLunds OK1416645
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna8309045
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Elin WolgastSnättringe SK2067130
Sara ÅbomGävle OK9040619
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK7040327

Annonser

Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars
World Maze Race
Orienteringsmagasinet 1 kr