Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdoms-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, lång
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: söndag 20 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 459 anmälda deltagare.

D16 (105)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Matilda AasaOK Renen8080175
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Meja AleniusNyköpings OK9040308
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Karolina AnderssonDalaportens OL1140414
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK8228335
Ida BengtssonOK Alehof449230
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL2060771
Lovis BergstrandUddevalla OK2075306
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF8045077
Stella BurénIK Ymer440892
Klara BäckstädeVisborgs OK8041014
Elin DanielssonIstrums SK8073373
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Emma EmilssonOK Skogsfalken8000941
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF8040225
Klara ErssonOK Kåre9040731
Matilda FagerlindMarkbygdens OK2058212
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Lova FrodinOK Roxen2135769
Moa FröstadiusSundbybergs IK1041107
Ellen FunkeLeksands OK8177177
Natalie GardelinGotlands Bro OK8040425
Maja GraadIF Rigor8040324
Elsa GranholmSundsvalls OK2078093
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna8406050
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK9905131
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Ebba HörlingSundbybergs IK1040509
Doris IkoTäby OK2107358
Maja InghammarHestra IF7040613
Alice JohanssonFinspångs SOK8040812
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Tindra JonssonSkarpnäcks OL2063804
Wilma JosefssonVäsby OK1663351
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg8041016
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Klara KivijärviOK Renen8400714
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK2065355
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK7040723
Elin LadängesAlfta-Ösa OK8075284
Alice LarssonSundsvalls OK9041006
Elisabeth LarssonOK Södertörn511210
Vilma LarssonOK Milan8040916
Wilma LeicktTullinge SK9040910
Elsa LindahlHärnösands OK8040522
Jonna LindbladOK Djerf8040322
Maja LindénVäxjö OK451134
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464
Moa LundinOK Linné8220404
Lovisa MasesStora Tuna OK8040314
Saga MattssonDalaportens OL8040129
Elmina MolinHärnösands OK8137484
Martina NiklassonVäxjö OK9041121
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Lisa NilssonOK Linné9987900
Liv NorbergAvesta OK1040815
Fredrika NordquistTäby OK1040315
Emma NorinSöders-Tyresö2095578
Tuva NylundBredaryds SOK7203843
Ebba NäsmanLerums SOK9041219
Alice OlvegårdFK Göingarna8383830
Ebba OttossonGävle OK9040827
Emmy PalmFK Boken8170704
Bella PedersenJärfälla OK2093688
Ellen PelanderOK Djerf8436046
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Elina ReinholdssonOK Alehof8042004
Olga RindeskogVästerbergslagens OL2060798
Emma RindstigSOK Viljan451078
Miia RollerJärfälla OK8040318
Johanna RoosOK Linné8200404
Vendela RundströmOK Ravinen2107352
Ylva SandströmSundsvalls OK2078275
Signe SchagerströmGarphyttans IF444761
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOK8091219
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK8171104
Vendela SturekSOK Viljan997036
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Clara SvenssonSurahammars SOK2072791
Märta SödervallTullinge SK9002204
Ebba ThernOK Skogshjortarna9040630
Ellen TollOK Njudung9619427
Ella TuressonOK Renen8001215
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Lovisa WahlbomLunds OK1416645
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Matilda WallströmSävedalens AIK1040217
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna8309045
Julia WesthMullsjö SOK8040326
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213
Elin WolgastSnättringe SK2067130
Sara ÅbomGävle OK9040619
Hanna ÖbergGamleby OK8040629
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK7040327

H16 (109)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre8001568
Isak AnderssonLunds OK8040527
Victor BeischerIK Uven8040530
Isak BengtssonOK Löftan8001336
Seán BerglundSigtuna OK2107112
Aron BlomqvistVittjärvs IK2800586
Lucas BoströmOK Alehof8041017
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Axel BrönnestamOK Gipen451123
Simon BååthSävedalens AIK8040125
Eric BäckArboga OK2075357
Jakob CarlssonStora Tuna OK8431491
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8334498
Simon ClaessonOK Rodhen9990829
Alvin CraigOK Ravinen7826315
Isak DalinOK Kåre8002340
Oskar EricssonRonneby OK8000182
Victor EricssonHelsingborgs SOK7000450
Hannes EssungerSjövalla FK8001004
Gustav EvebornSOK Viljan7171104
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping8040518
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK445811
Johan FochsenWaxholms OK8040624
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede8240517
Edvin ForsbergOK Ravinen8368257
Gunnar FovaeusSävedalens AIK8041028
Emil FranzénSundbybergs IK2093411
Viktor FröbergOK Tor2075473
Joel GolsäterKorsnäs IF OK8000198
Jonatan GreenAlmby IK1222443
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Jon HanssonOK Kåre8404580
Martin HanssonIF Rigor2075323
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna8040919
Emil HelanderTullinge SK2800745
Noel HelmerssonOK Tisaren1040821
David HermanssonÅmåls OK9040518
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Loke HolmgrenOK Hammaren8040116
Ebbe HolmqvistSjövalla FK8041106
Jakob HåkanssonYstads OK7008010
Filip IngemarssonHestra IF444094
Elis IversAttunda OK7040211
Viktor JemthIF Thor8140627
Alfred JohanssonOK Alehof209894
Eric JohanssonOK Kåre8040525
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Tobias JohanssonOK Löftan8133704
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK7619107
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna8040221
John KinnanderMatteus SI8040315
Albin KjellbergBjörkfors GOIF8040228
Kristoffer KlarinVästerås SOK2112443
Anton KruseKFUM Örebro OK7933820
Karl KylbornAlmby IK9040305
Edvin LakeSundsvalls OK8000943
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK8141414
Elias LanttoUmeå OK2079681
Emil LarssonOK Tisaren9041027
Melker LarssonOK Orion8041209
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb7887788
Rasmus LindblomGustavsbergs OK8160404
Filip LindqvistTäby OK8040618
Hugo LindskogOK Ravinen2123947
Markus LjungqvistKexholms SK8141107
Gustav LyckebäckSigtuna OK7041226
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
David MalmOK Kolmården8041200
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre8041110
David MorénHjärnarps OL8140903
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK8040724
Alvin OllanderOK Landehof8149364
Hjalmar OlssonUddevalla OK8000302
Melker PalmJärfälla OK8652911
David PerssonHelsingborgs SOK8040904
Hugo PerssonOK Denseln7800888
Love PerssonMalmö OK8041337
William RebaneKils OK8200401
William RönnborgIK Uven8451916
Johan SaméusFrölunda OL11586
Olle SandströmOK Ravinen438676
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Arvid SkeppSävedalens AIK8089150
Anders SkoglundSol Tranås8005472
Sixten SlagbrandVästerås SOK8000929
Viktor SoneAttunda OK8040730
Carl StadigIK Gandvik2058929
Marcus SteneboAttunda OK8140634
Teo StruckOK Ravinen8243369
Elias StrömlandSigtuna OK2123595
Fabian SundOK Hammaren7040409
Olle ThimbergSöders-Tyresö2093568
Isak ThörnbladTrollhättans SOK9101524
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK9040922
Lucas WannerAvesta OK9041227
Carl-Henrik WassOK Kolmården2104110
Linus WernströmRonneby OK8040312
Jonatan WickströmOK Tor7000295
Jesper ÅkessonJärfälla OK9101500
Melker ÅkessonOK Landehof8040721
Johan ÅrbrinkLinköpings OK8180604
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK9040914
Pontus ÖstemarFinspångs SOK7700220

D15 (116)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlfredssonOK Tyr8150051
Alma AnderIstrums SK443210
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Julia AnderssonOK Tor2052694
Hanna AnängenNyköpings OK9050717
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Irma BergDomnarvets GOIF8109528
Johanna BergKFUM Örebro OK7150305
Anja BergerDomnarvets GOIF8445795
Moa BergqvistKorsnäs IF OK8050524
Lovisa BergstenOK Södertörn2093445
Moa BirkebækStora Tuna OK9050726
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK2078165
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Linn BjörneldKalmar OK8050710
Julia BogeOK Alehof2107149
Elsa BrandtDomnarvets GOIF8050920
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF8051010
Sofia CarlénFrölunda OL2137754
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Linn De BoussardIFK Enskede8050730
Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK2062033
Stina DernfalkVästerbergslagens OL449110
Tova DuellHestra IF2104276
Lovisa DufvaSundsvalls OK2077261
Svea EkbladhSol Tranås8050823
Felicia EliassonDalaportens OL1052002
Alva EngströmOK Renen8005478
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Milla ForkéusOK Tyr8050519
Julia ForsgrenOK Tyr8050331
Emelie ForslundKristinehamns OK8050902
Alva ForsmanLinköpings OK7986536
Sigrid ForsmanLinköpings OK7141388
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre7050930
Kajsa HallVästerås SOK7050311
Emma HallendalIFK Enskede2119896
Audrey HanssonFrölunda OL8414414
Fanny HanssonFalkenbergs OK2060804
Emma HasselströmOK Renen8006501
Elsa HedinOK Linné9051104
Lovis HellstenNyköpings OK1050607
Sanna HörnellDomnarvets GOIF2062020
Lisa HörnquistOK Renen8050626
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna9050914
Agnes JohanssonSurahammars SOK2088613
Klara JunegardTullinge SK26016
Elsa KaipeOK Kåre8333355
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK8050330
Alva KarlssonOK Kolmården2104170
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb8421336
Ida KörleOK Landehof8450101
Mindra LangerOK Roxen2112380
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Wilma LarssonSundsvalls OK2063895
Alva Lidström LauriSnättringe SK448564
Maja LiljaIFK Lidingö SOK7150527
Ellen LindforsBjörkfors GOIF8201300
Hanna LindqvistÖstersunds OK2085490
Lovisa LindqvistIFK Enskede2078115
Sandra LingIK Hakarpspojkarna8300705
Sigrid LjunggrenLinköpings OK9050800
Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK400099
Annie LundOK Kolmården8051002
Signe LundqvistSjövalla FK1050530
Emilia LundstedtSjövalla FK8050428
Stina Lyckemalm DahlénIK Uven2126205
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Tilde MansénSkarpnäcks OL8051028
Elsa MartanderTrollhättans SOK8050624
Nova MatthewsTullinge SK1251001
Frida MelinOK Rodhen8050499
Nelly MårtenssonGarphyttans IF7207635
Stina NalbinMullsjö SOK452928
Klara NilssonHestra IF2062004
Vilma NilssonAttunda OK2078299
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubb8050716
Clara NordströmSkogslöparna2104124
Julia NordvallDomnarvets GOIF449232
Sara OhlinOK Tranan8058800
Emma OlinIK Hakarpspojkarna9050814
Linnea OskarssonSjövalla FK2093526
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Alva PerboSkogslöparna7051118
Hilda PeterssonVäxjö OK1050506
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF451206
Johanna PihlströmOK Landehof8051207
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb8266684
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping8050925
Alice RytterstedtSkogslöparna2089215
Yrsa RöjgårdOK Kolmården9950306
Linda SahlinNässjö OK7960602
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Malin StrömqvistAttunda OK1140205
Karolina SunnanhagenStora Tuna OK344352
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Hedda SvenssonOK Orion8150528
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Ellen ThorsénSurahammars SOK7050418
Ingrid ToresäterIK Uven2123935
Maja TorseinFrölunda OL2078015
Ebba UlvagårdenVäxjö OK7050915
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Fanny WalterssonOK Roxen9050817
Märta WigleOK Södertörn2107407
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping8050425
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK8001290
Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna2083766
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK451722

H15 (129)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Malte AlbinssonOK Österåker8310100
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Jonatan AndersonJärfälla OK2065333
Axel AnderssonIF Thor8075647
Emil AnterudVäsby OK2107225
Hugo AtterbrandOK Kåre8190205
Axel BalckTäby OK8664201
Marcus BarbozaAttunda OK8293642
Noel BengtssonOK Skogshjortarna8344813
Måns BergqvistGarphyttans IF8050831
Josiah BergrothVästerås SOK2078221
Oskar BjörkOK Hammaren9051109
Oskar BlomOK Löftan9143404
Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7557981
Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOK7547040
Axel BrattOK Orion8050420
Aron BromanLänna IF8000282
Love BylundIF Thor8445960
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Victor DannesundSundbybergs IK8241231
Rasmus DoeringGarphyttans IF8450677
Alexander DybergIFK Lidingö SOK1050810
Alwin EinarssonKungälvs OK9990906
Martin EkFrölunda OL8161205
Odin EkNyköpings OK8170505
Emil EkdahlKFUM Örebro OK2062076
Emanuel ErikssonNyköpings OK7457164
Johan ErikssonTrollhättans SOK9050329
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Ludvig EronnLinköpings OK8200507
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Olle FlorénIF Rigor7193430
Linus ForsbergOK Ravinen8323846
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL7209761
Marcus GrunderJärfälla OK8050811
Wilhelm GrönquistSundbybergs IK1015318
Arvid GunérusSurahammars SOK2058255
Linus HallinSurahammars SOK2075444
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb8050217
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Noa HelgarsTäby OK8050328
Rikard HellgrenFinspångs SOK7003093
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb8192094
Isak HolmgårdKils OK8020716
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501
Victor HörnquistAnderstorps OK8050621
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Ian JohanssonLinköpings OK449702
Arvid JonforsenSurahammars SOK8051118
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Albin KarlsmoIK Uven446279
Casper KarlssonOK Tor8283848
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Vigor KjellmanOK Hammaren8050417
Daniel KraftSundbybergs IK8051027
Emil KreutnerSOK Viljan8051031
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Dennis LarssonSala OK1392397
Mattias LarssonSundsvalls OK1051126
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb8051113
Oscar Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OK7050401
Hannes LindqvistIFK Enskede2078130
Elias LjungdellTäby OK8160905
Tim LundbergOK Renen8050310
Erik LundquistOK Ravinen8262049
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Tim MartnerFrölunda OL7051202
Hannes MogensenOK Ravinen1050430
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF8030507
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Linus NilssonOK Österåker8022876
Linus NilssonOK Tyr1051011
Otto NilssonLinköpings OK9101419
Hugo NordlanderSundsvalls OK7052910
Simon NordlanderSundsvalls OK7057992
Olov NorinSundsvalls OK1050905
Elias NyqvistOK Landehof8050720
Oscar NystrandOK Klyftamo7648468
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Albin PaulssonOK Löftan8051125
Hannes PerssonFK Herkules8005493
Olle PetersénOK Njudung8113377
Elis PetersonOK Denseln7003089
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Wilmer RexSundsvalls OK9050528
Arvid RothLinköpings OK1050520
David RothamelTolered-Utby Ol-klubb8106025
Carl SandqvistVästerås SOK8069690
Emil SeldénIF Rigor9201460
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Aron SidenvallHudiksvalls OK1418134
Hugo SjölanderTäby OK8420024
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
Linus SkattOK Södertörn2107424
Isak SkoglundUlricehamns OK8223456
Erik SlättOK Alehof2075420
Albin SundströmHestra IF8050818
Nils SwartzOK Orion8262490
Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna8070501
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF8147396
Malcolm SvenssonAnderstorps OK8050812
Lucas SöderbergGävle OK1050919
Wille SöderqvistOK Kåre8008084
Wilhelm TengrothNyköpings OK8181812
Elias ThunbergOK Vivill8200526
Otto TimbyUmeå OK8107701
Axel TrofastTullinge SK8000504
Joel WallnerAttunda OK7050910
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Kasper VemdalMullsjö SOK8150909
Elias WesterberghRasbo IK550411
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Fredrik WestlundKils OK8050515
Rasmus WidelundOK Kåre1140905
Elis WiklundVästerås SOK8000338
Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OK7894321
Edvin WollbrandOK Ravinen7050607
Erik WällstedtJärfälla OK1050622
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641
Ville ÖstlingKFUM Örebro OK449410

Annonser