*** Instance-specific ***

Anmälda deltagare till Ungdoms-SM, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Ungdoms-SM, lång
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: söndag 20 september 2020

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 459 anmälda deltagare.

Alfta-Ösa OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin LadängesAlfta-Ösa OKD168075284

Almby IK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonatan GreenAlmby IKH161222443
Karl KylbornAlmby IKH169040305

Anderstorps OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stina AnderssonAnderstorps OKD162095352
Victor HörnquistAnderstorps OKH158050621
Malcolm SvenssonAnderstorps OKH158050812

Arboga OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eric BäckArboga OKH162075357

Attunda OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marcus BarbozaAttunda OKH158293642
Elis IversAttunda OKH167040211
Vilma NilssonAttunda OKD152078299
Viktor SoneAttunda OKH168040730
Marcus SteneboAttunda OKH168140634
Malin StrömqvistAttunda OKD151140205
Joel WallnerAttunda OKH157050910

Avesta OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Liv NorbergAvesta OKD161040815
Lucas WannerAvesta OKH169041227

Björkfors GOIF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elis BönnerBjörkfors GOIFH152119503
Albin KjellbergBjörkfors GOIFH168040228
Ellen LindforsBjörkfors GOIFD158201300
Arvid SvenssonBjörkfors GOIFH158147396

Bredaryds SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip BrolingBredaryds SOKH168051738
Tuva NylundBredaryds SOKD167203843

Dalaportens OL (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karolina AnderssonDalaportens OLD161140414
Felicia EliassonDalaportens OLD151052002
Saga MattssonDalaportens OLD168040129

Domnarvets GOIF (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Irma BergDomnarvets GOIFD158109528
Anja BergerDomnarvets GOIFD158445795
Elsa BrandtDomnarvets GOIFD158050920
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIFD168040225
Sanna HörnellDomnarvets GOIFD152062020
Anja NilssonDomnarvets GOIFD169040109
Julia NordvallDomnarvets GOIFD15449232
Matilda PetterssonDomnarvets GOIFD15451206

Eksjö SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tilda HagelbergEksjö SOKD168040331

Falkenbergs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fanny HanssonFalkenbergs OKD152060804

Filipstads OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OKH157894321

Finspångs SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rikard HellgrenFinspångs SOKH157003093
Alice JohanssonFinspångs SOKD168040812
Pontus ÖstemarFinspångs SOKH167700220

FK Boken (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emelia CarlströmFK BokenD151181205
Emmy PalmFK BokenD168170704

FK Friskus-Varberg (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja KarmstigFK Friskus-VarbergD168041016
Marta TörnströmFK Friskus-VarbergD169040125

FK Göingarna (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice OlvegårdFK GöingarnaD168383830
Svante SelinFK GöingarnaH158001001
Tuva SelinFK GöingarnaD158050913
Wilmer SelinFK GöingarnaH158100100

FK Herkules (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hannes PerssonFK HerkulesH158005493

Frölunda OL (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofia CarlénFrölunda OLD152137754
Martin EkFrölunda OLH158161205
Audrey HanssonFrölunda OLD158414414
Tim MartnerFrölunda OLH157051202
Johan SaméusFrölunda OLH1611586
Maja TorseinFrölunda OLD152078015

Gamleby OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anja SvenssonGamleby OKD151453214
Tove ValleriusGamleby OKD168040601
Hanna ÖbergGamleby OKD168040629
Tuva ÖstangårdGamleby OKD158050326

Garphyttans IF (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Måns BergqvistGarphyttans IFH158050831
Rasmus DoeringGarphyttans IFH158450677
Nelly MårtenssonGarphyttans IFD157207635
Signe SchagerströmGarphyttans IFD16444761

Gotlands Bro OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonathan FlodmanGotlands Bro OKH16445811
Natalie GardelinGotlands Bro OKD168040425

Gustavsbergs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rasmus LindblomGustavsbergs OKH168160404
Ida ÖsterbergGustavsbergs OKD167040327

Gävle OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel HejdenbergGävle OKH159051023
Ebba OttossonGävle OKD169040827
Lucas SöderbergGävle OKH151050919
Sara ÅbomGävle OKD169040619

Göteborg-Majorna OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oscar Lin-BjörnströmGöteborg-Majorna OKH157050401
Elias NordbergGöteborg-Majorna OKH168040724

Göteborgs SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan Wall JungbjerGöteborgs SKH169040922

Helsingborgs SOK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOKH157557981
Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOKH157547040
Victor EricssonHelsingborgs SOKH167000450
Alfred KjellénHelsingborgs SOKH159021605
David PerssonHelsingborgs SOKH168040904
Elsa WibergHelsingborgs SOKD169040213

Hestra IF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tova DuellHestra IFD152104276
Filip IngemarssonHestra IFH16444094
Maja InghammarHestra IFD167040613
Klara NilssonHestra IFD152062004
Albin SundströmHestra IFH158050818

Hjärnarps OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Noah KrikströmHjärnarps OLH158050410
David MorénHjärnarps OLH168140903

Hudiksvalls OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aron SidenvallHudiksvalls OKH151418134

Härlövs IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viola HolmströmHärlövs IFD169040610

Härnösands OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elsa LindahlHärnösands OKD168040522
Elmina MolinHärnösands OKD168137484

IF Hagen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik GullbrandIF HagenH168205790
Liam JohanssonIF HagenH168040306

IF Rigor (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edvin AlexanderssonIF RigorH152107131
Olle FlorénIF RigorH157193430
Maja GraadIF RigorD168040324
Martin HanssonIF RigorH162075323
Emil SeldénIF RigorH159201460

IF Thor (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel AnderssonIF ThorH158075647
Love BylundIF ThorH158445960
Viktor JemthIF ThorH168140627
Emelie SvärdIF ThorD158050802

IFK Enskede (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linn De BoussardIFK EnskedeD158050730
Elis Forsberg RundströmIFK EnskedeH168240517
Emma HallendalIFK EnskedeD152119896
Hannes LindqvistIFK EnskedeH152078130
Lovisa LindqvistIFK EnskedeD152078115

IFK Göteborg Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filippa FagerströmIFK Göteborg OrienteringD168040924

IFK Lidingö SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alexander DybergIFK Lidingö SOKH151050810
Maja LiljaIFK Lidingö SOKD157150527

IFK Mora OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OKD158050330

IK Gandvik (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl StadigIK GandvikH162058929
Elsa SödervallIK GandvikD157050122

IK Hakarpspojkarna (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak EskilssonIK HakarpspojkarnaH158050627
Emmy GranstedtIK HakarpspojkarnaD168406050
Olle KarlssonIK HakarpspojkarnaH168040221
Sandra LingIK HakarpspojkarnaD158300705
Emma OlinIK HakarpspojkarnaD159050814
Tova RangertIK HakarpspojkarnaD157783709
Adrian SjödinIK HakarpspojkarnaH161504169
Joel Svensson FinndahlIK HakarpspojkarnaH158070501
Kalle ÖhlundIK HakarpspojkarnaH151396641

IK Uven (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Victor BeischerIK UvenH168040530
Albin KarlsmoIK UvenH15446279
Stina Lyckemalm DahlénIK UvenD152126205
William RönnborgIK UvenH168451916
Ingrid ToresäterIK UvenD152123935

IK Ymer (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stella BurénIK YmerD16440892

Istrums SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alma AnderIstrums SKD15443210
Elin DanielssonIstrums SKD168073373

Järfälla OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonatan AndersonJärfälla OKH152065333
Marcus GrunderJärfälla OKH158050811
Melker PalmJärfälla OKH168652911
Bella PedersenJärfälla OKD162093688
Miia RollerJärfälla OKD168040318
Erik WällstedtJärfälla OKH151050622
Jesper ÅkessonJärfälla OKH169101500

Kalmar OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linn BjörneldKalmar OKD158050710
Lukas HagbergKalmar OKH168001712

Karlsbyhedens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OKD158001290

Karlskrona SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma LarssonKarlskrona SOKD158050810
Anna Simonsson-SøndenåKarlskrona SOKD168091219
Alma SvennerudKarlskrona SOKD168040817
Emma ZettervallKarlskrona SOKD151050824

Kexholms SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Markus LjungqvistKexholms SKH168141107

KFUM Örebro OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johanna BergKFUM Örebro OKD157150305
Emil EkdahlKFUM Örebro OKH152062076
Anton KruseKFUM Örebro OKH167933820
Olle MalmKFUM Örebro OKH159050207
Hugo ÖrnKFUM Örebro OKH169040914
Ville ÖstlingKFUM Örebro OKH15449410

Kils OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak HolmgårdKils OKH158020716
William RebaneKils OKH168200401
Fredrik WestlundKils OKH158050515

Korsnäs IF OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Moa BergqvistKorsnäs IF OKD158050524
Joel GolsäterKorsnäs IF OKH168000198
Agnes WallinKorsnäs IF OKD169990626

Kristinehamns OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emelie ForslundKristinehamns OKD158050902
Hjalmar HögsellKristinehamns OKH151150501

Kungälvs OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alwin EinarssonKungälvs OKH159990906
Lukas GrothKungälvs OKH169040211

Leksands OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ellen FunkeLeksands OKD168177177

Lerums SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja AxelssonLerums SOKD158050305
Ebba NäsmanLerums SOKD169041219

Linköpings OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig EronnLinköpings OKH158200507
Alva ForsmanLinköpings OKD157986536
Sigrid ForsmanLinköpings OKD157141388
Ian JohanssonLinköpings OKH15449702
Sigrid LjunggrenLinköpings OKD159050800
Otto NilssonLinköpings OKH159101419
Arvid RothLinköpings OKH151050520
Johan ÅrbrinkLinköpings OKH168180604

Lunds OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Isak AnderssonLunds OKH168040527
Lovisa WahlbomLunds OKD161416645

Långhundra IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edvin NilssonLånghundra IFH162058875
Isabel UnnerudLånghundra IFD152050909

Länna IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aron BromanLänna IFH158000282

Malmö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Love PerssonMalmö OKH168041337

Markbygdens OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda FagerlindMarkbygdens OKD162058212

Matteus SI (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
John KinnanderMatteus SIH168040315

Mullsjö SOK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stina NalbinMullsjö SOKD15452928
Kasper VemdalMullsjö SOKH158150909
Julia WesthMullsjö SOKD168040326
Simon WesthMullsjö SOKH158200517

Nyköpings OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Meja AleniusNyköpings OKD169040308
Hanna AnängenNyköpings OKD159050717
Odin EkNyköpings OKH158170505
Emanuel ErikssonNyköpings OKH157457164
Lovis HellstenNyköpings OKD151050607
Wilhelm TengrothNyköpings OKH158181812

Nässjö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linda SahlinNässjö OKD157960602

OK Alehof (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida BengtssonOK AlehofD16449230
Julia BogeOK AlehofD152107149
Lucas BoströmOK AlehofH168041017
Alfred JohanssonOK AlehofH16209894
Elina ReinholdssonOK AlehofD168042004
Erik SlättOK AlehofH152075420

OK Denseln (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo PerssonOK DenselnH167800888
Elis PetersonOK DenselnH157003089

OK Djerf (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jonna LindbladOK DjerfD168040322
Ellen PelanderOK DjerfD168436046

OK Gipen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel BrönnestamOK GipenH16451123

OK Hammaren (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar BjörkOK HammarenH159051109
Loke HolmgrenOK HammarenH168040116
Alfred JeppssonOK HammarenH157050924
Vigor KjellmanOK HammarenH158050417
Edvin MäkinenOK HammarenH167140106
Fabian SundOK HammarenH167040409

OK Klyftamo (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oscar NystrandOK KlyftamoH157648468

OK Kolmården (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva KarlssonOK KolmårdenD152104170
Annie LundOK KolmårdenD158051002
David MalmOK KolmårdenH168041200
Yrsa RöjgårdOK KolmårdenD159950306
Carl-Henrik WassOK KolmårdenH162104110

OK Kåre (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leo AlvolinOK KåreH168001568
Hugo AtterbrandOK KåreH158190205
Isak DalinOK KåreH168002340
Klara ErssonOK KåreD169040731
Julia Hagelberg NordahlOK KåreD157050930
Jon HanssonOK KåreH168404580
Eric JohanssonOK KåreH168040525
Elsa KaipeOK KåreD158333355
Esbjörn Montelius RisbergOK KåreH168041110
Albin SjöblomOK KåreH168040323
Wille SöderqvistOK KåreH158008084
Rasmus WidelundOK KåreH151140905

OK Landehof (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida KörleOK LandehofD158450101
Elias NyqvistOK LandehofH158050720
Alvin OllanderOK LandehofH168149364
Johanna PihlströmOK LandehofD158051207
Melker ÅkessonOK LandehofH168040721

OK Linné (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ines AarnioOK LinnéD162075109
Elsa HedinOK LinnéD159051104
Moa LundinOK LinnéD168220404
Lisa NilssonOK LinnéD169987900
Johanna RoosOK LinnéD168200404

OK Löftan (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida AnderssonOK LöftanD158620600
Isak BengtssonOK LöftanH168001336
Oskar BlomOK LöftanH159143404
Simon CorneliussonOK LöftanH158050321
Tobias JohanssonOK LöftanH168133704
Albin PaulssonOK LöftanH158051125

OK Milan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Vilma LarssonOK MilanD168040916

OK Nackhe (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Adam SjööarvOK NackheH159050126

OK Njudung (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle PetersénOK NjudungH158113377
Ellen TollOK NjudungD169619427

OK Nolaskogsarna (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nora EngströmOK NolaskogsarnaD167040206
Nora WesterlundOK NolaskogsarnaD168309045

OK Orion (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel BrattOK OrionH158050420
Oliver HåkanssonOK OrionH158151022
Melker LarssonOK OrionH168041209
Lisa SwartzOK OrionD168040501
Nils SwartzOK OrionH158262490
Hedda SvenssonOK OrionD158150528

OK Ravinen (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alvin CraigOK RavinenH167826315
Edvin ForsbergOK RavinenH168368257
Linus ForsbergOK RavinenH158323846
Hugo LindskogOK RavinenH162123947
Erik LundquistOK RavinenH158262049
Hannes MogensenOK RavinenH151050430
Vendela RundströmOK RavinenD162107352
Olle SandströmOK RavinenH16438676
Teo StruckOK RavinenH168243369
Edvin WollbrandOK RavinenH157050607

OK Renen (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Matilda AasaOK RenenD168080175
Alva EngströmOK RenenD158005478
Emma HasselströmOK RenenD158006501
Lisa HörnquistOK RenenD158050626
Klara KivijärviOK RenenD168400714
Tim LundbergOK RenenH158050310
Ella TuressonOK RenenD168001215

OK Rodhen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon ClaessonOK RodhenH169990829
Frida MelinOK RodhenD158050499
Fannie SjölanderOK RodhenD167040427

OK Roxen (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lova FrodinOK RoxenD162135769
Mindra LangerOK RoxenD152112380
Jacob PåledalOK RoxenH152065399
Fanny WalterssonOK RoxenD159050817

OK Skogsfalken (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AlbinssonOK SkogsfalkenH158420033
Emma EmilssonOK SkogsfalkenD168000941

OK Skogshjortarna (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Noel BengtssonOK SkogshjortarnaH158344813
Ludvig HedströmOK SkogshjortarnaH168040919
Agnes IvarssonOK SkogshjortarnaD159050914
Ebba ThernOK SkogshjortarnaD169040630
Josefine ÖhrvallOK SkogshjortarnaD152083766

OK Södertörn (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lovisa BergstenOK SödertörnD152093445
Niklas ErlandssonOK SödertörnH158050707
Elisabeth LarssonOK SödertörnD16511210
Linus SkattOK SödertörnH152107424
Märta WigleOK SödertörnD152107407

OK Tisaren (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Noel HelmerssonOK TisarenH161040821
Emil LarssonOK TisarenH169041027

OK Tor (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Julia AnderssonOK TorD152052694
Viktor FröbergOK TorH162075473
Casper KarlssonOK TorH158283848
Jonatan WickströmOK TorH167000295

OK Tranan (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sara OhlinOK TrananD158058800
Lisa ÖstenssonOK TrananD157050209

OK Tyr (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma AlfredssonOK TyrD158150051
Linn AnderssonOK TyrD169040809
Milla ForkéusOK TyrD158050519
Julia ForsgrenOK TyrD158050331
Cornelia KindlundOK TyrD168048007
Linus NilssonOK TyrH151051011

OK Tyringe (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alice PerssonOK TyringeD162085368
Joanna PerssonOK TyringeD161223000

OK Vivill (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias ThunbergOK VivillH158200526

OK Österåker (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malte AlbinssonOK ÖsteråkerH158310100
Linus NilssonOK ÖsteråkerH158022876

Rasbo IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias WesterberghRasbo IKH15550411

Ronneby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Oskar EricssonRonneby OKH168000182
Linus WernströmRonneby OKH168040312

Rydboholms SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SKD162078247

Sala OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Dennis LarssonSala OKH151392397

Sigtuna OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Seán BerglundSigtuna OKH162107112
Gustav LyckebäckSigtuna OKH167041226
Elise MagnussonSigtuna OKD152107148
Elias StrömlandSigtuna OKH162123595

Sjövalla FK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FKH158050909
Linus AlinderSjövalla FKH158050900
Hannes EssungerSjövalla FKH168001004
Ebbe HolmqvistSjövalla FKH168041106
Signe LundqvistSjövalla FKD151050530
Emilia LundstedtSjövalla FKD158050428
Linnea OskarssonSjövalla FKD152093526

Skarpnäcks OL (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tindra JonssonSkarpnäcks OLD162063804
Tilde MansénSkarpnäcks OLD158051028

Skogslöparna (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara NordströmSkogslöparnaD152104124
Alva PerboSkogslöparnaD157051118
Alice RytterstedtSkogslöparnaD152089215

Skogspojkarnas OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sofie EttlingSkogspojkarnas OKD151050322

Snättringe SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva Lidström LauriSnättringe SKD15448564
Elin WolgastSnättringe SKD162067130

SOK Viljan (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gustav EvebornSOK ViljanH167171104
Emil KreutnerSOK ViljanH158051031
Theo LövdahlSOK ViljanH162088526
Emma RindstigSOK ViljanD16451078
Vendela SturekSOK ViljanD16997036

Sol Tranås (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Svea EkbladhSol TranåsD158050823
Anders SkoglundSol TranåsH168005472

Stora Tuna OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Moa BirkebækStora Tuna OKD159050726
Jakob CarlssonStora Tuna OKH168431491
Helmer JöhnemarkStora Tuna OKH157170405
Lovisa MasesStora Tuna OKD168040314
Karolina SunnanhagenStora Tuna OKD15344352

Sundbybergs IK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Victor DannesundSundbybergs IKH158241231
Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IKD152062033
Emil FranzénSundbybergs IKH162093411
Moa FröstadiusSundbybergs IKD161041107
Wilhelm GrönquistSundbybergs IKH151015318
Ebba HörlingSundbybergs IKD161040509
Daniel KraftSundbybergs IKH158051027

Sundsvalls OK (15)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OKD162060816
Lovisa DufvaSundsvalls OKD152077261
Elsa GranholmSundsvalls OKD162078093
Emma JohanssonSundsvalls OKD162059993
Edvin LakeSundsvalls OKH168000943
Alice LarssonSundsvalls OKD169041006
Mattias LarssonSundsvalls OKH151051126
Wilma LarssonSundsvalls OKD152063895
Ebba LindholmSundsvalls OKD16445068
Stina LindholmSundsvalls OKD16443464
Hugo NordlanderSundsvalls OKH157052910
Simon NordlanderSundsvalls OKH157057992
Olov NorinSundsvalls OKH151050905
Wilmer RexSundsvalls OKH159050528
Ylva SandströmSundsvalls OKD162078275

Surahammars SOK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid GunérusSurahammars SOKH152058255
Linus HallinSurahammars SOKH152075444
Ludvig HaslerSurahammars SOKH15446081
Agnes JohanssonSurahammars SOKD152088613
Arvid JonforsenSurahammars SOKH158051118
Vidar NettelmarkSurahammars SOKH152058258
Clara SvenssonSurahammars SOKD162072791
Ellen ThorsénSurahammars SOKD157050418
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOKD15451722

Svaide Roma SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOKD15400099

Sävedalens AIK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon BååthSävedalens AIKH168040125
Gunnar FovaeusSävedalens AIKH168041028
Ella PetterssonSävedalens AIKD158051216
Arvid SkeppSävedalens AIKH168089150
Matilda WallströmSävedalens AIKD161040217

Söders-Tyresö (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emma NorinSöders-TyresöD162095578
Olle ThimbergSöders-TyresöH162093568

Södertälje-Nykvarn OF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OFD168045077
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OFD158051010
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OFH158030507

Tjalve IF Norrköping (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Simon FlankegårdTjalve IF NorrköpingH168040518
Stella RosengrenTjalve IF NorrköpingD158050925
Klara ZimmermanTjalve IF NorrköpingD158050425

Tjällmo-Godegårds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OKH167619107

Tolered-Utby Ol-klubb (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubbH158050217
Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubbH158192094
Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubbD158421336
Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubbH158051113
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubbH167887788
Maja NordenfeltTolered-Utby Ol-klubbD158050716
Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubbD158266684
David RothamelTolered-Utby Ol-klubbH158106025

Tormestorps IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Edwin FalkstrandTormestorps IFH152109399

Trollhättans SOK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva BjörkTrollhättans SOKD158051024
Johan ErikssonTrollhättans SOKH159050329
Elsa MartanderTrollhättans SOKD158050624
Edvin OckbornTrollhättans SOKH159050222
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOKD168171104
Isak ThörnbladTrollhättans SOKH169101524

Tullinge SK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil HelanderTullinge SKH162800745
Klara JunegardTullinge SKD1526016
Wilma LeicktTullinge SKD169040910
Nova MatthewsTullinge SKD151251001
Märta SödervallTullinge SKD169002204
Axel TrofastTullinge SKH158000504

Tumba-Mälarhöjden OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OKD168228335
Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OKD152078165
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OKD169905131
Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OKD162065355
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OKD167040723
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OKH168141414

Täby OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Axel BalckTäby OKH158664201
Noa HelgarsTäby OKH158050328
Doris IkoTäby OKD162107358
Filip LindqvistTäby OKH168040618
Elias LjungdellTäby OKH158160905
Fredrika NordquistTäby OKD161040315
Hugo SjölanderTäby OKH158420024

Uddevalla OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lovis BergstrandUddevalla OKD162075306
Hjalmar OlssonUddevalla OKH168000302

Ulricehamns OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alfred HallqvistUlricehamns OKH168451503
Joel HolmbergUlricehamns OKH168403026
Isak SkoglundUlricehamns OKH158223456

Umeå OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elias LanttoUmeå OKH162079681
Otto TimbyUmeå OKH158107701

Waxholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Johan FochsenWaxholms OKH168040624

Visborgs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klara BäckstädeVisborgs OKD168041014

Vittjärvs IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Aron BlomqvistVittjärvs IKH162800586

Väsby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Emil AnterudVäsby OKH152107225
Wilma JosefssonVäsby OKD161663351

Västerbergslagens OL (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alicia BergkvistVästerbergslagens OLD162060771
Stina DernfalkVästerbergslagens OLD15449110
Karl ForsgrenVästerbergslagens OLH157209761
Olga RindeskogVästerbergslagens OLD162060798
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OLH152063728

Västerås SOK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOKD167040902
Josiah BergrothVästerås SOKH152078221
Elvira BjörnbergVästerås SOKD15940316
Kajsa HallVästerås SOKD157050311
Kristoffer KlarinVästerås SOKH162112443
Carl SandqvistVästerås SOKH158069690
Sixten SlagbrandVästerås SOKH168000929
Elis WiklundVästerås SOKH158000338

Växjö OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maja LindénVäxjö OKD16451134
Martina NiklassonVäxjö OKD169041121
Hilda PeterssonVäxjö OKD151050506
Ebba UlvagårdenVäxjö OKD157050915

Ystads OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jakob HåkanssonYstads OKH167008010

Åmåls OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David HermanssonÅmåls OKH169040518

Örkelljunga FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hugo CedervallÖrkelljunga FKH168334498
Elia KämpeÖrkelljunga FKH159051030
Johanna OttossonÖrkelljunga FKD158200505

Östersunds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hanna LindqvistÖstersunds OKD152085490

Annonser